Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018

Poszło o dyrektorkę, której władza chce dołożyć zajęć dydaktycznych

  • 7.08.2018, 14:13 (aktualizacja 07.08.2018 14:53)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Poszło o dyrektorkę, której władza chce dołożyć zajęć dydaktycznych
Natalia Sikora, członkini Zarządu Krajowego i przewodnicząca Zachodniopomorskiego Zarządu Wojewódzkiego Wolnego Związku Zawodowego „Solidarność - Oświata” podczas sesji Rady Gminy w Widuchowej 25 lipca 2018 r. wyjaśnia, dlaczego związek negatywnie zaopiniował projekt uchwały Rady Gminy w sprawie zasad udzielania i rozmiaru obniżek tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin zajęć nauczycielom, którym powierzono stanowiska kierownicze oraz określenia tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin zajęć pedagogów, psychologów, logopedów, terapeutów pedagogicznych i doradców zawodowych.

Ciekawa dyskusja rozwinęła się podczas ostatniej sesji Rady Gminy w Widuchowej. Dotyczyła ona tygodniowego wymiaru godzin nauczycieli funkcyjnych. Przeciwna uchwale była tylko Zachodniopomorskiego Zarządu Wojewódzkiego Wolnego Związku Zawodowego „Solidarność - Oświata”.

-Czy jeszcze ktoś oprócz pani Magdziak, dyrektor z Krzywina jest członkiem tego związku? - dopytywał się radny Marcin Łowicki.

-Nie ma to związku z procedowaną uchwałą. Nie ukrywam, że pani Magdziak jest członkiem naszego związku. Jednak gmina robi to w stosunku do jednego dyrektora powiedziała - Natalia Sikora z Zachodniopomorskiego Zarządu Wojewódzkiego Wolnego Związku Zawodowego „Solidarność - Oświata”. Co jeszcze powiedziała członkini związku Solidarność?

 

 

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

domyślam się
domyślam się 11.08.2018, 14:17
Niedorzecznik za tym stoi jak nic!
Gucio
Gucio 9.08.2018, 08:08
A ta Dyrektorka to nie powinna już być na zasłużonej emeryturze?
wf
wf 11.08.2018, 08:43
wuefmen dawno powinien być
:)
:) 9.08.2018, 20:33
A co, szykujesz się na jej miejsce?
zaplombowane drzwi
zaplombowane drzwi 9.08.2018, 20:38
A co? Znowu jest na wylocie?
związkowiec
związkowiec 9.08.2018, 09:32
Twój umysł już nie domaga więc chyba poszedł na emeryturę, albo się człowiekudokształcić. Przespałeś, że nie wiesz, że to prawcownicy decydują kiedy pójść na emeryturę?
Wolność
Wolność 7.08.2018, 21:48
Za dużo pracy? Biedronka, amazon etc stoją otworem. Czekają na kapitał ludzki. Wystarczy chcieć by więcej zarabiać.
szambo bez dna
szambo bez dna 7.08.2018, 21:44
Pytam się tylko czy gminny niedorzecznik zapłacił już pieniądze na szkołę?
drugie dno
drugie dno 9.08.2018, 09:32
No i pewno w tym rzecz!
szkodnik oświatowy
szkodnik oświatowy 7.08.2018, 21:26
Dwie szkoły i dwie miary/bez antagonizowania/ Widuchowa 5,5 etatów administracyjych opalanie szkoły bez obsługowe-olej opałowy, Krzywin 1,5 etatów administracyjnych opalanie szkoły węglem
Przyjmując SP Widuchowa dwa razy większa/liczba uczniów budynek 1 w Krzywinie 2/ wystarczy porównać i dostosować oraz zabrać społecznego gminnego donosiciela a nie antagonizować dzieci i rodziców.
Ewa
Ewa 8.08.2018, 00:07
Krzywin te luksusy ma dzięki Lidwinowi.
Luka
Luka 7.08.2018, 21:41
Sugerujesz że to sprawka gminnego niedorzecznika?
embolo
embolo 7.08.2018, 20:47
Nieźle pani Sikora przygadała widuchowskiej władzy.
atos
atos 7.08.2018, 19:24
A w gazecie piszą, że pani wójt atmosfera pracy nie odpowiada. To proponuję przestać robić przepierki mózgowe na sesjach???!!!!
WIOLA
WIOLA 7.08.2018, 19:18
A TEN BURAK Z MARWIC CO TAM ROBI
burak
burak 7.08.2018, 19:21
Jak to co? Rosnę w Marwicach!
poza związkiem
poza związkiem 7.08.2018, 18:26
Czy jeszcze ktoś oprócz radnego Marcina Łowickiego jest członkiem tego związku?
chytry chłopek z Żarczyna
chytry chłopek z Żarczyna 7.08.2018, 18:38
Ten związek głównie o charakterze politycznym ma mniejszość w radzie.
xenna
xenna 7.08.2018, 16:28
Bo to sobie urządzili legalne polowanie na czarownice.
bolo
bolo 7.08.2018, 15:19
Gruba sprawa!
zorientowany
zorientowany 7.08.2018, 16:25
Sprawa ciągle ta sama. JAK POKONAĆ DYREKTORKĘ W KRZYWINIE. Plombowanie gabinetu nie powiodło się więc działają (dokuczają) dalej.
wielbiciel
wielbiciel 7.08.2018, 14:59
Pozdrowienia dla Natalki!

Pozostałe