Adecco 23.09.2018 - 23.10.2018
Adecco 23.09.2018 - 23.10.2018
Adecco 23.09.2018 - 23.10.2018

Uwaga rowerzyści! Infrastruktura ścieżki rowerowej uszkodzona

  • 7.08.2018, 18:45 (aktualizacja 08.08.2018 00:14)
Uwaga rowerzyści! Infrastruktura ścieżki rowerowej uszkodzona
Uwaga rowerzyści! Infrastruktura ścieżki rowerowej dookoła jeziora Morzycko USZKODZONA! Spróchniałe deski, wystające gwoździe oraz uszkodzona barierka na mostku ścieżki rowerowej dookoła jeziora Morzycko stwarzają poważne zagrożenie dla rowerzystów i pieszych. Nie można ominąć tego "spróchniałego czegoś" bo jest tam teren bagnisty. Mostek znajduje się na odcinku pomiędzy Moryniem, a Gądnem. Kilkaset metrów dalej w kierunku Gądna uszkodzona jest również barierka odgradzająca strome urwisko od ścieżki - pisze do nas czytelnik i przesyła zdjęcia.

Pętla kilkunastu kilometrów dookoła jeziora Morzycko była to malownicza trasa wśród lasów i pól. Jak widać już tak nie jest ze względu na stan ścieżki.

-Czy przed sezonem turystycznym nie powinno się zrobić rekonesansu? Czy ktoś się tym interesuje? Piękne jezioro i jego okolica, a tu taka niedbałość o szczegóły! Choć bezpieczeństwo na ścieżce rowerowej to nie błahostka! - alarmuje czytelnik.

 

Zdjęcia (9)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (45)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Miłoszek
Miłoszek 12.08.2018, 18:06
Co Wy towarzysze i towarzyszki piszecie?!

Piątek nie wie jak się zabrać za bycie burmistrzem, a tu już kadencja minęła!

Dyplomiki i plastkiowe pucharki to może każdy z nas wręczać i nie trzeba brać za 12 tys pensji.

Buty ze szpicem i brak kulrury!!!
cyklista
cyklista 12.08.2018, 13:42
nygusy z Morynia do roboty, Cedynia i Mieszkowice wystąpiły o kasę na śnieżki rowerowe, a wy moryńskie leniuchy nawet wniosku nie złożyliście. Wstyd i żenada!
De eN O
De eN O 12.08.2018, 17:47
BoJasek ni ma pojęcia, tylko sterowany i obłudny DIROF może Piatkowy dac dotację!!!
Alfred
Alfred 10.08.2018, 15:20
PIĄTEK+

plus jego nieudacznicy!
plus Kaczmarski
plus Konecccki
plus Jazzowski
SLD
SLD 11.08.2018, 13:59
Plus tow. Sekretarz
Jozek jest ok
Jozek jest ok 10.08.2018, 22:03
Kto za Naszym Burmistrzem puszcza polubienie.
ciekawostka
ciekawostka 8.08.2018, 23:35
to się nazywa siła mediów

Pan Burmistrz z Morynia po info w ig.pl o zniszczonej infrastrukturze ścieżki rowerowej zamieszcza dzień po tym artykule w ig.pl, że 2 sierpnia temat już załatwił i to naprawią.

To ciekawe, że aż 6 dni mu zajęło, aby o tym poinformować mieszkańców. Mamy ruchomą czasoprzestrzeń :)

Wolne i pokazujące obraz gmin powiatu media są widać bardzo potrzebne.



Johny
Johny 10.08.2018, 10:42
To kolejny przyklad bo o skarzonej wodzie napisali dzień przed oficjalnym komunikatem!!
Dezinformacja sekretarza.
Dezinformacja sekretarza. 11.08.2018, 14:01
Za politykę informacyjną urzędu odpowiada sekretarz gminy
Dziunia
Dziunia 11.08.2018, 18:17
I pan superslawcio
Ona
Ona 9.08.2018, 12:11
Gdybym nie przeczytała na stronie moryn.pl to bym nie wiedziała jak sprytnie urzędnicy burmistrza kreują rzeczywistość. Internet nie zapomina nawet jak ktoś się stara nam wmówić mi coś innego.słabe to panie burmistrzu.
MTB Moryń
MTB Moryń 8.08.2018, 14:35
Fakty są takie 1. Koncepcja drogi rowerowej wokòł morzycka powstała 20 lat temu z burmistrza Sternala 2. Burmistrz Maranda to oznakował i razem z nadleśnictwem zrobił przejazdy i kładki w lesie oraz pilnował tej trasy robiąc konserwację. 3.Teraz burmistrzem jest Piątek i zaprzestano o to dbać i nawet rozwijać. Piątek nie dba o to co dostał po poprzednikach on to zaniedbuje i nawet zwija.
Trenujcie pamięć
Trenujcie pamięć 8.08.2018, 22:47
Z faktami się nie dyskutuje, a ekipa Piątka 20 lat temu uczyła się w podstawówce i ma słabą pamięć do nazwisk i dat.
Jutro piątek i weekend.
Jutro piątek i weekend. 9.08.2018, 17:52
Pan Sternal potrafił planować i pan Maranda realizować. Obecnemu burmistrzowi nic nie wychodzi z obietnic wyborczych poza jednym udawaniem, że się tyle inwestycji dzieje i będzie działo.
kierowca
kierowca 8.08.2018, 13:42
Przynajmniej "święte krowy" czytaj rowerzyści będą zsiadali przemierzając ten mostek, nie raz widziałem tam niebezpieczną sytuacje jak prawie taranowali tam pieszych wjeżdżając pełną szybkością. A nie jest to wyłącznie ciąg rowerowy tylko pieszo rowerowy. Po chodnikach też jeżdżą i przez pasy też a prawo mówi że powinni zsiadać.
nowe moryńskie przysłowie
nowe moryńskie przysłowie 8.08.2018, 10:59
Uderz w stół a Cenzor M się odezwie...
CenzorM
CenzorM 8.08.2018, 10:02
Po raz kolejny tendencyjna nagonka i hejt.... Redaktor powinien wysilić się i sprawdzić, czyj jest teren, czy podjęto działania w kierunku naprawy mostka, zasięgnąć informacji u źródła (Nadleśnictwo) oraz w Urzędzie - siedzibie władz Gminy. Może by się dowiedział kiedy będzie to naprawione... A tak kolejny artykuł z serii: "jak to możliwe...", i tendencyjnie zniekształcony przekaz... W konkursie na "Szmatławiec Roku" portal ten lideruje wśród okolicznych mediów....
urzędnik
urzędnik 8.08.2018, 10:34
Telewizja - kłamie!
Media - kłamią!
Kościół - kłamie!
Zdjęcia - nie kłamią :-)
Polo
Polo 11.08.2018, 18:18
Cześć tu Sławomir
UeM
UeM 8.08.2018, 08:07
Nawet z kilkoma deskami sobie burmisrz nie potrafi poradzić! Cieniutko panie Piątek, cieniutko! Niech pan spawdzi jak to wygląda w tej miejscowości, w której się pan urlopuje!
Zorientowany
Zorientowany 8.08.2018, 08:24
Dla nie zorientowany, teren na ktorym jest ten mostek należy do Nadleśnictwa Mieszkowice.
tomek
tomek 8.08.2018, 09:07
Dla "Zorientowany"

ALE GMINA SZCZYCI SIĘ TĄ ŚCIEŻKĄ,
a o chodniki powiatowe gmina dba i dokłada pieniądze?

DOKŁADA 50 % - wartości inwestycji
i co łyso Ci?!

Można podlizywać się Konarskiemu,
to i można Nadleśnictwu dołożyć!!!
Kasiula
Kasiula 8.08.2018, 07:25
Ładne zdjęcia zrobiła Pani Sołtys Gądna
Wilk
Wilk 8.08.2018, 08:59
A jeśli to sierotka marysia zrobiła krasnoludku z urzędu.
Blok
Blok 9.08.2018, 23:40
Na pracowitych społeczników z wiosek um ma sposòb.
A ja się pytam pana z forda co pan na to.
A ja się pytam pana z forda co pan na to. 8.08.2018, 07:13
Starsi ludzie bez samochodu z Przyjezierza, w którym nie ma sklepu poprosili o podwiezienie do Morynia na zakupy. Pan stwierdził, że gdyby był chodnik to by pieszo poszedł bo Morynia bo to 1km. Zapytałem a rowerem pan jeździ? Odpowiedział, że Tak i zapytałem, a gdyby była scieżka rowerowa to by by pan pojechał? Odpowiedział, że Tak dla zdrowia i bezpiecznie ale jej nigdy nie wybudują dodał i szkoda.Pojechaliśmy autem i zrobili zakupy na cały tydzień. Po dodzie mijała nas ciężarówka i kilka aut jadących w obie strony ponad 100km/h. Starszy pan powiedział i widzi pan jaki tu ruch aut i jak tu iść pieszo lub rowerem jechać. Pomyślałem sobie i co tego nie widzą władze Morynia.
Spychoteka
Spychoteka 9.08.2018, 23:49
Możecie sobie pisać i narzekać ale efektu nie będzie. Droga powiatowa i wiadomo, że są inne ważniejsze tematy. Radny powiatowy potrafi zadbać o te miejsca gdzie dostanie głosy akcja wyborcza chodnik+. Burmistrz temat przerzuci na powiat i będzie czekał co zrobią i też ma inne priorytety w ramach chodnik+.
Ulka
Ulka 8.08.2018, 09:47
Znajoma jeździ do pracy rowerem do Morynia po tej trasie i mòwiła mi że za każdym razem się stresuje jadąc do roboty.
Spokojny gość po
Spokojny gość po 8.08.2018, 10:26
W niedzielę jechałem autem na tej trasie do Przyjezierza z grupą młodych ludzi na rowerze i jakiś pirat drogowy z passacie tak zapier...na zakręcie i go ścinał że by ich potrącił
Alicjaa
Alicjaa 8.08.2018, 11:03
w tym passacie w trzech kolorach?
czerwony, siwy i czarny?

WARIAT!!!
kratka
kratka 8.08.2018, 00:21
Kiedyś taka kładka prowadziła na Zamczysko.
W.... rowerowy
W.... rowerowy 7.08.2018, 23:49
To bujnijcie się rowerem do Przyjezierza z jednej strony i drugiej krzaczory a na zakręcie stalowa bariera która nie ma odblasków i wieczorem może ciebie auto skasować.
radny
radny 7.08.2018, 23:45
Powiedzcie lepiej skąd na to wziąć pieniądze? Komu zabrać aby na drogę dla rowerzystów dać!
Bike Cedynia
Bike Cedynia 8.08.2018, 01:29
Radny bezradny z Morynia przyjedź do Radostowa. Pojedziesz rowerem bezpiecznie pod sam urząd gminy i zapytasz panią burmistrz jak to zrobiła, że ze wsi do miasta dojechać można rowerem na zakupy i rodziny.
znawca
znawca 8.08.2018, 12:02
Na ten przykład czekałem na ten wpis o ścieżce w Radosławiu , droga i ścieżka wojewódzka , a w Moryniu Urząd ZZDW Marszałkowski zablokował kasę na wykonanie spowolnienia koło placu zabaw ul. Odrzańska w Moryniu. Jakoś radni z tej ulicy nic nie wypisują o niebezpieczeństwie dla dzieci przechodzących na plac zabaw. CISZA. No w swoje nie będą pluć. Ale innych to się szarpie.
nie reklamuj badziewia
nie reklamuj badziewia 8.08.2018, 02:21
To nie gminna tylko wojewódzka droga to po pierwsze. Pojechać możesz na hulajnodze i tylko się nie prędzaj bo ma ona coś ponad kilometr długości.
Arek
Arek 7.08.2018, 23:08
Piątek po raz kolejny pokazuje, że nie ma pojęcia co się w gminie dzieje!!!!


Włefista powinien poatrzeć co się w gminie dzieje!!!
Ardian
Ardian 7.08.2018, 23:26
Jaki Piątek, taka sobota - ch... wa!!!!
zadowolona
zadowolona 8.08.2018, 00:22
Ja tam lubię weekendy! Przeważnie wszystkie udane!
Cyklist
Cyklist 7.08.2018, 21:55
To gmina przegina nie sprawdza tych szlakøw rowerowych i nie zgłasza leśnikom
Pinokio
Pinokio 7.08.2018, 21:45
To teren Nadlesnictwa chyba?
Góral
Góral 7.08.2018, 21:41
I znów widać jaki nieład i bałagan w tym Moryniu! Zdjęcia nie da się oszukać!
biker
biker 7.08.2018, 20:27
Strach się bać wyjeżdżając z dzieśmi na wycieczkę rowerową!
zdumiony
zdumiony 7.08.2018, 20:03
Zastanawiam się jak biegacze tamtędy biegli niedawno w biegu podczas Jarmarku Moryńskiego.
ja
ja 7.08.2018, 20:18
nie biegli tamtędy

Pozostałe