Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018

Kradną mi auto sprzed domu! - krzyczał poszkodowany, telefonując na policję

  • 7.08.2018, 20:59 (aktualizacja 07.08.2018 21:38)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Kradną mi auto sprzed domu! - krzyczał poszkodowany, telefonując na policję
Chodzi o kradzież busa marki Volkswagen T4. Do Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie zadzwonił poszkodowany. Przejęty mówił przez telefon, że widzi swój samochód jak... odjeżdża spod domu.

-Akurat tak się szczęśliwie złożyło, że po chwili radiowóz w Gardnie minął na wysokości Gardna opisywanego przez mężczyznę busa. Sprawca kradzieży pojazdu przyspieszył i na rondzie dwa razy skręcił w prawo. Wjechał w drogę byłego PGR, nie zapanował nad autem i uderzył w ogrodzenie. Podejrzani uciekli. Prowadzimy dochodzenie w tej sprawie - informuje nas asp. szt. Marcin Karpierz, rzecznik prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

Do zdarzenia doszło z 5 na 6 sierpnia 2018 r.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

żelek
żelek 12.08.2018, 11:21
Ciekawe kto się połasił na kradzież starego busa.
Fox
Fox 12.08.2018, 07:37
Takie rzecz będą się zdarzał, dopóki uczciwy Polak nie będzie miał legalnego dostępu do broni palnej.
klu
klu 10.08.2018, 18:41
To najpierw syn właściciela zobaczył przez okno, że kradną mu busa.
tom
tom 10.08.2018, 07:48
I tak to jest jak liczysz na policję!!! Mając auto nie złapali wieśków co lubują w ponad 20 letnim busie
gryfek
gryfek 9.08.2018, 12:25
Ta akcja z kradzionym samochodem była na ul. Flisaczej!
Witzel
Witzel 8.08.2018, 09:54
Czy byli uzbrojeni i oddali strzały?
papay
papay 8.08.2018, 16:03
Tak,oddali.Ludzie we wsi powiadają że szczały pod drzewem i pod płotem.
B
B 8.08.2018, 10:31
Tak z napłetka strzelali
gość
gość 8.08.2018, 09:50
skoro był tam radiowóz to jakim cudem podejrzani uciekli im?
zdroworozsądkowy
zdroworozsądkowy 8.08.2018, 10:05
A co mieli sprowadzić w nocy psy tropiące? Przecież tu nie chodzi o napad tylko o drobną kradzież. Ile ten samochód był warty?
gość
gość 8.08.2018, 11:55
bardziej chodziło mi o to, czemu nie pobiegli za nimi skoro uciekli im pod nosem
kulson
kulson 8.08.2018, 16:01
Nie pobiegli za nimi bo nasza policja nie ma w zwyczaju biegać za przestępcami.Lenie najlepiej by nic nie robili.Wystarczy spojrzeć.Jak nie gruby który po przebiegnięciu 50 metrów dostanie takiej zadyszki co grozi zawałem serca i zejściem to znów taki chudy który pod ciężarem munduru oraz oporządzenia nie jest również w stanie przebiec więcej niż 50 metrów co grozi tym samym co temu pierwszemu.O Gryfińskiej policji nie wspomnę gdyż ci to są asy nad asami.
Skrzypek na dachu
Skrzypek na dachu 8.08.2018, 09:20
Scena jak z amerykańskiego filmu akcji.
Policja goni starego rzęcha we wsi, po czym rzęch ucieka im na taką odległość, że dwóch wieśniaków jest w stanie przypierdzielić nim w płot, wysiąść z samochodu i skryć się gdzieś w zabudowaniach dawnego PGRu. A patrol policji sprawnym samochodem, gdzie siedzi dwóch wypoczętych, wysportowanych rosłych funkcjonariuszy nie jest w stanie przeciwdziałać tym ze starego rzęcha.
obcy
obcy 8.08.2018, 06:57
W Gardnie na wysokości Gardna redaktor do szkoły we wrześniu, bo z twoją pisownią kariery nie zrobis
blacharz
blacharz 8.08.2018, 04:49
Jak zwykle psiarnia goni kradzione auto dzięki czemu jest jeden wypadek więcej a z auta zostaje kupa złomu
sombrero
sombrero 7.08.2018, 21:43
To miał farta że akurat wyjrzał przez okno. jakby tego nie zrobił nie byłoby cynku do radiowozów i pewno by już swojego auta nie widział nigdy na oczy!

Pozostałe