Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018

Omal nie wylecieli w powietrze!

  • 7.08.2018, 21:06 (aktualizacja 07.08.2018 21:46)
  • Źródło: OSP Żelisławiec
Omal nie wylecieli w powietrze! fot. OSP Żelisławiec
Nie spodziewali się, że wyjeżdżając do gaszenia pożaru pobocza drogi, akcja zrobi się tak niebezpieczna, że zagrozi ich życiu. Wszystko wydarzyło się na granicy dwóch gmin pomiędzy wsiami Żelisławiec (gm. Stare Czarnowo) i Drzenin (gm. Gryfino).

Dzisiaj 7 sierpnia 2018 r. o godz. 14.45 jednostka OSP Żelisławiec została zadysponowana przez PSK Gryfino do pożaru pobocza drogi pomiędzy Żelisławcem a Drzeninem.

Po dojechaniu na miejsce, strażacy zastali rozprzestrzeniający się ogień z dwóch stron drogi na odcinku około 100 metrów.

Podczas dogaszania pogorzeliska druhowie nagle zauważyli… niewybuchy z okresu II wojny światowej!

Na miejscu akcji pozostała jednostka JRG Gryfino w celu zabezpieczenia miejsca zdarzenia. O groźnych niewybuchach powiadomiono wezwaną policję.

Źródło: OSP Żelisławiec

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

narka
narka 8.08.2018, 23:48
Są dwa typy poszukiwaczy.Poszukiwacze drobnicy i poszukiwacze militariów.Da się ich rozpoznać po sprzęcie jakim dysponują.I to właśnie do poszukiwaczy militariów powinniśmy mieć jakieś ale.
uff
uff 8.08.2018, 10:17
Czyli poszukiwacze skarbów natknęli się na miny?
szok
szok 8.08.2018, 02:22
Normalnie terroryści!
Obserwator
Obserwator 8.08.2018, 02:04
7 sierpnia za Drzeninem w kierunku Żelisławca całe pobocze wypalone w jednym miejscu - tam jest taki jakby rów szeroki i jeszcze ogień żywy się palił. Ciekawe kto taki pomysłowy by to wypalać ? Ja po 19 jechałem to nadal się paliło żywym ogniem w kilku miejscach. Podejrzewam, że było to te same miejsce co na zdjęciach.
druhh
druhh 7.08.2018, 23:55
Przecież od wojny tam nie leżą ktoś musial je tam wykopać i zostawić.
Grzesiek
Grzesiek 7.08.2018, 22:48
A że wystraszył się to podpalił, co by albo samo walnęło albo żeby ktoś to znalazł przy gaszeniu. No albo wierzyć że to przypadek...
exsaper
exsaper 7.08.2018, 21:47
Jakby to pierdykneło w odpowiednim momncie to nawet z samochodu nie byłoby co zbierać.
tępić cwaniaków
tępić cwaniaków 7.08.2018, 21:46
Oczywiście jakiś z wykrywaczem metalu odkopał i zostawił Ci ludzie nie mają rozumu!
apophis
apophis 8.08.2018, 23:59
sam nie masz rozumu kapucynie! zmień prawo to będą to zgłaszać

Pozostałe