Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018

A to pech!

  • 7.08.2018, 23:37
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
A to pech!
Kierowcę tego volkswagena spotkała dzisiaj niemiła przygoda. Podczas podróży ulicą Jagiełły w Chojnie uszkodzeniu uległo lewe przednie koło auta. Nie dało się dalej jechać.

Kierowca oznakował trójkątem ostrzegawczym miejsce awarii i poszedł szukać pomocy. 

Trwało to dość długo, bo dopiero po około dwóch godzinach podjechała autolaweta aby zabrać z ruchliwej drogi niesprawny pojazd.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

vw
vw 10.08.2018, 10:54
Akurat Passat 3BG, czyli lifting B5-tki, ma tak straszne zawieszenie, że na wymianie wahaczy można stracić fortunę. Wygodny na autostradę, ale nie na polskie drogi.
1.9tdi
1.9tdi 9.08.2018, 00:18
Janusz, nie denerwuj się, szwagier w szopie naprawi.
kusy
kusy 8.08.2018, 09:18
No i co w związku z tym?
Dhs
Dhs 8.08.2018, 22:28
To ze ktos siedzial tam az dwie h zeby zrobic zdjecie lawety w taki upal to tylko rasowy mocher wytrzymal wielki szacun :)
mechanior
mechanior 8.08.2018, 20:02
Gdyby się to zdarzyło na prostym odcinku drogi przy większej prędkości, to auto zjechałoby na przeciwległy pas i szłoby na czołówkę !!!
A na stacji diagnostycznej na szarpakach, nic diagnosta nie wykrył / zauważył ???
Jak stacja taki przegląd, albo przegląd wirtualny.
złomiarz
złomiarz 8.08.2018, 12:40
Czekamy na tabliczkę "sprzedam".
mechanicus
mechanicus 8.08.2018, 02:26
Jeżdżą starymi powypadkowymi rzęchami a potem się dziwią że koła odpadają!
Michał
Michał 8.08.2018, 11:56
mechanicus każdemu może się to stać czy to będzie stary czy nowy samochód to po 1 a po 2 podziękuj naszemu rządowi że tak jest bo gdyby nie tak wysokie opłaty utrzymania się ( jedzenie , mieszkanie , pailwo itp ) to każdy by miał nowsze auto . dla niektórych ten " rzęch " jest być albo nie być więc się zastanów co piszesz !!
swoją drogą podejrzewam że kolega od vw bagatelizował pukania w zawieszeniu i tak się skończyło zamiast naprawić :)
Fhk
Fhk 8.08.2018, 11:55
A nowe to nie odmawiaja dzialania? Mam passata z 2004 roku po ojcu i od 3 lat mnie nie zawiodl. Ojciec kupil nowe auto i naprawy co krok
A
A 9.08.2018, 05:12
Tak często sie psuł??? To padluch, a nie passat
Podpis
Podpis 8.08.2018, 05:19
A skąd wiesz, że się zdziwił?
Skrzypek na dachu
Skrzypek na dachu 8.08.2018, 09:09
Zobacz jaki Volkswagen zdziwiony!

Pozostałe