Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018

Kierownik referatu rezygnuje z pracy w urzędzie

  • 8.08.2018, 11:20 (aktualizacja 08.08.2018 14:33)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
 Kierownik referatu rezygnuje z pracy w urzędzie Piotr Radecki podczas sesji Rady Miejskiej w Trzcińsku-Zdroju.
Kierownik referatu inwestycyjno-organizacyjnego i rozwoju gminy postanowił rozstać się z dotychczasowym pracodawcą – Urzędem Miejskim w Trzcińsku-Zdroju. Piotr Radecki złożył na piśmie wypowiedzenie umowy o pracę za 3-miesięcznym okresem wypowiedzenia.

-Odpowiadając na pytanie z 01.08.2018 r. potwierdzam, iż kierownik referatu inwestycyjno-organizacyjnego i rozwoju gminy złożył pisemne wypowiedzenie umowy o pracę. Na pozostałe pytania o przyczynę wypowiedzenia oraz kiedy i na jakiej podstawie prawnej zostanie rozwiązana umowa o pracę, odpowiedzi nie mogą zostać udzielone ze względu na prywatność osoby fizycznej lub tajemnicę przedsiębiorcy – napisał do nas dzisiaj Emilian Osetek, zastępca burmistrza Trzcińska-Zdroju.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Paszczak
Paszczak 10.08.2018, 20:23
Wydajesz się niesłychanie mądry, dlatego że się nie odzywasz.
żal
żal 10.08.2018, 13:45
Szkoda fachowca. Kolejny taki odchodzi z urzędu...
faktycznie
faktycznie 10.08.2018, 14:51
Podobnie jak w Gryfinie. Wszyscy mądrzy stamtąd odeszli
oj
oj 10.08.2018, 10:52
Prywatność i tajemnica hah.
przestroga
przestroga 10.08.2018, 11:02
Nie ma tajemnicy jeśli chodzi o publiczne pieniądze, a jeśli są to może to prowadzić do korupcji.
jeszcze pytanko
jeszcze pytanko 9.08.2018, 14:39
Panie burmistrzu, a jakie są kulisy tego zwolnienia z pracy?
Hehe
Hehe 9.08.2018, 15:57
***zka
urząd a propos imienników
urząd a propos imienników 9.08.2018, 11:44
Wszystkie Ryśki to fajne chłopaki, ale nie pracują już u nas!
jj
jj 9.08.2018, 11:41
sprawdzić pana R. tak jak oskarżonego imiennika z tego samego urzędu.
Jak w Gryfinie
Jak w Gryfinie 9.08.2018, 12:08
Byli dobrzy w dogadywaniu się.
dopytywacz
dopytywacz 9.08.2018, 12:17
Masz na myśli halę?
robocop
robocop 9.08.2018, 10:32
W UMiG nie bardzo chcą pracować to mogą szybko zrobić transfer.
Jonasz
Jonasz 9.08.2018, 09:11
Jeszcze go przecież widziałem!
Robert
Robert 9.08.2018, 05:10
Czyżby aresztowany kolega zaczął sypać i tam zaczyna się robić gorąco i nerwowo? CBA już dawno powinna sprawdzić majątek młodego inżyniera który bardzo szybko "dorobił" się ...
robocop
robocop 9.08.2018, 10:34
Mówisz o kolegach z Bielic? A jacy to koledzy?! Bez przesady
klocki
klocki 8.08.2018, 23:23
Efekt domina?
Niektórzy nie wytrzymują.
Niektórzy nie wytrzymują. 8.08.2018, 22:48
Tam ciągle CBA.
Lider
Lider 8.08.2018, 21:08
Grunt się pali to uciekamy :)
DDT najlepsze na pluskwy
DDT najlepsze na pluskwy 8.08.2018, 18:08
Śledztwo ma charakter rozwojowy i dynamiczny. To i niektórzy nie wytrzymują nerwowo. W innych gminach w inwestycjach i zamówieniach też strach. Chcą się zwalniać.
figa
figa 8.08.2018, 16:01
O, to będzie transfer do Gryfina.
tajemniczy
tajemniczy 9.08.2018, 09:13
Gryfino ma swoje problemy i nie potrzebuje w tym względzie rozgłosu...
K