Adecco 23.09.2018 - 23.10.2018
Adecco 23.09.2018 - 23.10.2018
Adecco 23.09.2018 - 23.10.2018

Upamiętnili ważną rocznicę

  • 8.08.2018, 22:18
  • dos.
Upamiętnili ważną rocznicę Fot. Szymon Krzewski, Tadek Wasilewski
W Środowiskowym Domu Samopomocy w Gryfinie 7 sierpnia 2018 r. odbył się koncert upamiętniający 74. rocznicę Powstania Warszawskiego. Zaproszone zostały zaprzyjaźnione placówki: DPS Nowe Czarnowo, DPS Dębce, Dzienny Dom Senior + w Gryfinie oraz rodziny uczestników ŚDS.
W części artystycznej wystąpili: uczestnik ŚDS Roman z wierszem Józefa Szczepańskiego pt. "Dziś idę walczyć mamo", Natalia Owczarek reprezentująca Dzienny Dom Senior + pisząca własne wiersze oraz zespół Ad Hoc, z którym miło było śpiewać m.in. "zakazane piosenki". Nie obyło się bez wzruszeń i łez.
 
 
dos.

Zdjęcia (24)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gryfino
Gryfino 10.08.2018, 10:11
świetnie działacie, oby tak dalej!
Mieszkaniec
Mieszkaniec 9.08.2018, 14:42
BRAWO !!!!!
serwus
serwus 9.08.2018, 10:26
Na zdjęciach wygląda to solidnie, ciekawe jak było naprawdę.
czytelnik
czytelnik 9.08.2018, 10:37
Zdjęcia nigdy nie kłamią, a pokazują, że to fajna impreza.
prof.
prof. 9.08.2018, 09:23
Brawo Wy!
zawstydzające
zawstydzające 9.08.2018, 09:10
Cicha impreza aby czasami nikt nie przyszedl i nie sprawdził poziomu imprezy...
Carlos
Carlos 9.08.2018, 09:01
Witajcie, moi dobrzy ludzie z Polski, mam na imię Carlos i mieszkałem w Polsce, a ja przyszedłem na miejsce, aby wybrać firmę pożyczkową, w której właśnie dostałem pożyczkę, ponieważ byłem w bardzo głębokim problemie, ale chcę tylko napisz na forum tylko po to, aby powiedzieć mojemu bratu i siostrze, że firma pożyczkowa pani Stella Rene jest prawdziwa, a teraz moje problemy już się skończyły, zapłaciłem rachunki i wszystkie moje dzieci wróciły do szkoły, skontaktuj się z dyrektorem generalnym firmy pożyczkowej Stella na mailu {***} i bądź pewien, że w ciągu mniej niż 2 godzin otrzymasz kwotę pożyczki, ponieważ dzięki temu firma jest bardzo szybka i niezawodna.

Carlos
seniorka
seniorka 9.08.2018, 10:10
Carlos ty oszuście! Nikt się nie bierze na twoje sztuczki "na wnuczka"!
MOHEROWE BERETY
MOHEROWE BERETY 9.08.2018, 11:48
Jakiego wnuczka ?

Pozostałe