Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018

Z butlą z gazem po drabinie

  • 9.08.2018, 10:31
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Z butlą z gazem po drabinie
-Udając się dzisiaj rano na zakupy do Netto byłem świadkiem ciekawej akcji. Dwóch panów robi coś na balkonach, używają do tego drabiny rozłożonej na maxa. Wygięta na wpół, butla z gazem zaczepiona do drabiny, butlę podtrzymuje fachowiec. Koszmar jeśli chodzi o bhp, co to za firma wynajęta przez spółdzielnię? - pisze do nas czytelnik i przesyła zdjęcie.

Faktycznie wygląda to groźnie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Podpis
Podpis 13.08.2018, 05:32
Na zakupy przez balkon? ORMOWCY w tym mieście mają coraz większą fantazję.
żytko
żytko 11.08.2018, 14:13
Po prostu kamikadze!
cyk
cyk 12.08.2018, 11:14
Albo to cyrkowiec!
sho
sho 9.08.2018, 18:17
Dla typowych januszy i obrońców jegomościa na drabinie: przepisowo wolno czy nie wolno tak wnosić jakiejkolwiek rzeczy na drabinie? w dodatku to jest butla gazowa! nie wolno? Temat zamknięty.
Dresowy Kapturek
Dresowy Kapturek 9.08.2018, 13:50
Przecież jak by ta butla spadła to by Netto zmiotło na plac Barnima
zakupocholiczka z Piastów
zakupocholiczka z Piastów 9.08.2018, 15:46
To bym daleko na zakupy nie musiała chodzić.
Sąsiad
Sąsiad 9.08.2018, 13:29
Fakt drabine widać . Ale nie jest rozłozona na max i wcale nie jest wygieta . Sam pracuje na wysokosci i nie raz pracowalem na takiej drabinie . A widac ze drabina jest uzywana do wchodzenia i schodzenia . Gdzie problem. Widze glupote ludzi nie znajacych sie na rzeczy
Do samego siebie
Do samego siebie 9.08.2018, 13:34
Drabina jest wygięta to widać. Takich drabiny nie powinno się chyba używać do wchodzenia na trzecie piętro.
ggg
ggg 9.08.2018, 15:41
Wygięte to ty masz myślenie.
do wykonawcy
do wykonawcy 9.08.2018, 12:50
Zdjęcie jest dowodem na łamanie bhp. Komuś to nie pasuje? Ciekawe..
Janusz
Janusz 9.08.2018, 12:30
Nie żebym bronił ekipy ale zamiast robić zdjęcia wystarczyło podejść i zwrócić uwagę. Z tego co wiem butla nie wisi na drabinie tylko na sznurku przymocowanym do balkonu, a koleś trzyma ją dodatkowo co by zapewne nie latała na boki. Nie wiem czemu taki system. A takie tematy można załatwić od ręki a nie wietrzyć sensację. Oczywiście że BHP jest ważne i nawet wykonywanie takich remontów powinno być robione z głową, ale działajmy mówiąc o tym a nie że stoi facet na balkonie i pisze do gazety ze 5 metrów od niego wisi butla z gazem. Brawo!
Apta
Apta 9.08.2018, 13:32
Dodatkowo koleś stoi na drabinie i trzyma butlę. Ja pierdziele ależ zabezpieczenie. Czy w XXI wieku nie ma urządzeń typu podnośnik? Ale Regału a jak zawsze chce zaoszczędzić na tym co nie trzeba
Putin
Putin 9.08.2018, 13:26
Ależ ty mądry jesteś Janusz. Podejdź i zwróć uwagę. Ukraińcy wieczorem ci podziękują. Pracownicy twierdzą że są zatrudnieni przez puk
gadał dziad do obrazu
gadał dziad do obrazu 9.08.2018, 12:51
Nie każdy zna ukraiński, a z budowlańców rzadko znają polski.
Robota na czarno co na to PIP?
Robota na czarno co na to PIP? 9.08.2018, 12:22
To jest butla niebieska z mieszanką propan-butan a do celów technicznych używa się jedynie gazu propan w butlach czerwonych
Quentin
Quentin 10.08.2018, 08:18
kolor czerwony zastrzeżony jest dla gaśnic a nie do LPG, wypadałoby trochę poczytać
zaniepokojona
zaniepokojona 9.08.2018, 12:52
No to mamy bombę na bloku?
Who
Who 9.08.2018, 12:07
A jak to spółdzielnia?
odpowiedź
odpowiedź 9.08.2018, 12:53
Jak to jaka? Gryfińska!
Artur
Artur 9.08.2018, 12:01
Czas pogonic tych komuchów na spółdzielczych synekurach!
Janusz
Janusz 9.08.2018, 12:31
Lecz się człowieku, kto by tego nie zlecił to od wykonawcy zależy jak to zrobi i czy pilnuje BHP. Jak ktoś jest debilem i zgadza się na robienie czegoś wbrew przepisom to jego sprawa. Dwa, że remont zapewne wykonuje prywatna firma bo robią remonty wybranych balkonów po prostu.
elvi
elvi 9.08.2018, 13:08
Pieczarkarze z Czechosłowackiej jak mają o tym wiedzieć?
Hans
Hans 9.08.2018, 12:01
Po pierwsze-Fakt nie powinni w ten sposób transportować butli z gazem.
Po drugie-Nie wiem gdzie czytelnik udawał się w tym czasie czy na zakupy do Netto czy na spacer ale zdjęcie przez niego przysłane jest zrobione w taki sposób na którym ewidentnie widać że jest robione z balkonu obok w tym samym bloku.Przy odrobinie cierpliwości nożna nawet domyślić się z którego balkonu.Czyżby zawiść sąsiedzka?
Po trzecie-remont przeprowadzają Ukraińcy więc nic dziwnego że w ten sposób transportują butlę z gazem w gruncie rzeczy u nich ,,wsio gniotsia nie łamiotsia" więc nie ma strachu :)
ostrożnie
ostrożnie 9.08.2018, 12:07
Gdyby ta butla spadła i wybichał to nie byłby to problem Ukraińców!
rezerwista
rezerwista 9.08.2018, 12:32
Eeeee...tam Ludzie nie bujta się!! Ukraińcy zaprawieni w bojach w Donbasie i doskonale wiedzą jak obchodzić się z materiałami wybuchowymi oraz z ich transportem.Myślę że sytuacja jest opanowana.
exspert
exspert 9.08.2018, 12:13
Jutro będą transportować na tym samym sznurku betoniarkę która stoi pod balkonem.
echo
echo 9.08.2018, 11:41
Tykająca bomba.

Pozostałe