Adecco 23.09.2018 - 23.10.2018
Adecco 23.09.2018 - 23.10.2018
Adecco 23.09.2018 - 23.10.2018
Artur Nycz wybory 2018
Artur Nycz wybory 2018
Artur Nycz wybory 2018
MIrakowski i Bogacz wybory 2018
MIrakowski i Bogacz wybory 2018
MIrakowski i Bogacz wybory 2018
Urbański i jego drużyna
Urbański i jego drużyna
Urbański i jego drużyna
Dudar i Urbański
Dudar i Urbański
Dudar i Urbański
Dudar i jej drużyna
Dudar i jej drużyna
Dudar i jej drużyna
Sołtysiak Jerzy wybory 2018
Sołtysiak Jerzy wybory 2018
Sołtysiak Jerzy wybory 2018

Ślub w "Rolnik szuka żony". Małgosia i Paweł z Mieszkowic zaręczyli się

  • 9.08.2018, 20:16 (aktualizacja 09.08.2018 21:41)
Ślub w
Uroczyście oznajmiamy: nasz ślub i wesele już niebawem! Zawsze powtarzałam Pawłowi, że pierścionek zaręczynowy dla mnie ma małą wartość - obrączki to już jest moc! Choć zaręczyny to niewątpliwie był mega wzruszający moment. I oto niedługo nadchodzi ten wielki dzień, my już nie możemy się doczekać! - napisała na swoim koncie instagramowym Małgorzata Sienkiewicz - rolnik w szpilkach.

-Mieliśmy rok by z dala od szumu telewizyjnego zacząć realizować nasze małe marzenia. I tak po zakończeniu programu wszystko poukładało nam się jak klocki Lego. "Rolnik szuka żony" spełnił nasze marzenia - wyznaje Małgosia.

Małgorzata Sienkiewicz i Paweł Borysewicz poznali się na planie 4. edycji programu „Rolnik szuka żony”. To właśnie za pośrednictwem tego programu sympatyczna 28-latka szukała miłości. 24-letni Paweł pochodzi z Mieszkowic, ale pracował w Szwecji. Obejrzał odcinek specjalny telewizyjnego show i na widok Małgorzaty mocniej zabiło mu serce. Ze Sztokholmu napisał list do rolniczki w szpilkach. Wyznał: "Mocno poruszyłaś moje serce (...). Jedyne co mnie dręczy to samotność, którą bym chciał wypełnić i wrócić do ukochanej ojczyzny (...). Szukasz tego samego co ja. Czyli szczęścia w Miłości". 

Udział w programie okazał się dla nich szczęśliwy. Właśnie oznajmili, że się zaręczyli i niebawem staną na ślubnym kobiercu. Podobno ślub ma odbyć się we wrześniu.

 

O przyjeździe Małgosi do Mieszkowic napisaliśmy tutaj:

http://www.igryfino.pl/kat-191,a,23999,rolnik-w-szpilkach-szuka-meza-w-naszym-powiecie.html

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Lwowianka
Lwowianka 12.08.2018, 12:26
Podobno będzie Seweryn w tym programie ?
lubie jego piosenki
lubie jego piosenki 12.08.2018, 12:34
Seweryn Krajewski?
życzliwa
życzliwa 11.08.2018, 11:01
Mieszkowice życzą szczęścia!
Swój Chłop
Swój Chłop 10.08.2018, 22:51
Mało o Salwie w internecie ale ma poparcie w terenie wiejskim.
komisarz wybrczy
komisarz wybrczy 10.08.2018, 23:01
Całe 10 procent. Szkoda, że nie przejdzie nawet do drugiej tury.
Właściciel Klocków Lego
Właściciel Klocków Lego 10.08.2018, 20:26
Kto bezprawnie wykorzystuje nazwę Naszych Klocków podlega karze.
William
William 10.08.2018, 12:02
Poszukujesz pożyczki, by oczyścić swój dept i założyć własną firmę? czy już nie możesz się zdecydować, ale nie jesteś w stanie uzyskać pożyczonej firmie, która ci pożyczy? Oto Twoje ostateczne rozwiązanie, Możemy dać ci dowolną kwotę, pod warunkiem, że spłacisz w danym okresie bez żadnych problemów. Złóż wniosek teraz i skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem poczty elektronicznej poniżej.
Email: ***
Mirka
Mirka 10.08.2018, 11:43
Miłość zwyciężyła. I fajnie.
Fan Andiuszy
Fan Andiuszy 10.08.2018, 07:44
To Andriusza już powinień promować się w blasku narzeczonych i wygra wybory.
blada
blada 10.08.2018, 14:49
Jemu nic nie pomoże...
Mieszkowice dalej w discopolowych klimatach. Nie czas na otrzeźwienie?
Tylko Andrzej
Tylko Andrzej 10.08.2018, 11:45
Andrzej swój chłop jeszcze ma dwie kadencje przed sobą czyli dekada burmistrzowania mu została. Daje mieszkańcom to czego chcą i za to go wybierają. Lepszego niż Andrzej nie ma w gminie.
ot co
ot co 10.08.2018, 10:02
Salwa śmiechu!
Wopiki dwa
Wopiki dwa 10.08.2018, 08:06
Bedzie konkurencja emeryt kontra emeryt
Ziomal
Ziomal 10.08.2018, 08:28
Jak cywila wezną do wyborów w plenerze w stadninie to sąsiad też emeryt zabłyszczy w telewizorze.
Za Andrzejem wszyscy stoją
Za Andrzejem wszyscy stoją 10.08.2018, 09:30
Andrzeju dzwoń do plebana potwierdź termin i zabukuj sobie miejscówkę w kościele. Lepszej okazji nie będzie darmowa promocja w mediach.
D.
D. 9.08.2018, 20:50
A co będzie?

Pozostałe