Rodzące matki znieczulone zostaną gazem

  • 6.09.2018, 14:56 (aktualizacja 08.09.2018 00:09)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Rodzące matki znieczulone zostaną gazem
Zarząd Powiatu Gryfińskiego po raz kolejny podpisał umowę i wyraził zgodę na realizację przez Szpital w Gryfinie Sp. z o.o. akcji promocyjno-medycznej „Rodzić bez bólu”. W ramach akcji, która w całości finansowana jest z budżetu powiatu, kobiety rodzące w gryfińskim szpitalu będą mogły skorzystać w trakcie porodu ze znieczulenia gazem „Entonox”, a każde nowonarodzone dziecko otrzyma w wyprawce kocyk z herbem Powiatu Gryfińskiego.

Dodatkowo należy nadmienić, iż II edycja akcji przewiduje cykl 5 zajęć z fizjoterapeutą dla kobiet ciężarnych. Z warsztatów będą mogły skorzystać przyszłe mamy będące pod opieką poradni ginekologiczno-położniczych, należących do szpitala w Gryfinie.

W niedługim czasie komfort porodów zwiększy się również dzięki rozbudowie szpitala, gdyż powstanie nowy oddział ginekologiczno-położniczy wraz z pomieszczeniami zespołu porodowego.

Piotr Ignaciuk
Inspektor
Wydział Gospodarki Nieruchomościami
i Nadzoru Właścicielskiego
Starostwo Powiatowe

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Misiek
Misiek 8.09.2018, 21:09
Pozdrawiam Panią Jolę na zdjeciu. Zawsze uśmiechnięta ,pomocna ,sprytna zgadzam się z resztą wizytówka szpitala. Panią Magdę sciskam mocno za jej uśmiech.
Supełek
Supełek 7.09.2018, 21:44
Oooo widząc obie Panie od razu buźka się cieszy! , sympatyczne i pomocne. Z nimi pobyt w szpitalu byl przyjemniejszy. Pozdrawiam serdecznie
Pacjentka ..
Pacjentka .. 7.09.2018, 21:07
Swietna kadra. Pelny profesjonalizm.
Pacjentka
Pacjentka 7.09.2018, 20:58
Najlepsze polożne . w szczególności Pani po lewej.
Pacjentka
Pacjentka 7.09.2018, 15:13
Najlepsze Panie Położne plus Pani Beata! Premie dla tych Pań!!!Wizytówka szpitala!
matka
matka 7.09.2018, 12:56
Miałam okazję korzystać z tego gazu przy porodzie właśnie w gryfińskim szpitalu ,powiem REWELACJA .Jednak pomoc Pań położnych właśnie na tym zdjęciu była dla mnie największą ulgą. Polecam.
Jurek
Jurek 7.09.2018, 12:23
Piękna ta położna a właściwie obydwie.
dziwne
dziwne 7.09.2018, 09:23
Przed wyborami to na głowie stają.
gazownik
gazownik 7.09.2018, 06:04
przedwyborcze brednie....
Viola
Viola 6.09.2018, 22:03
Bardzo fajna inicjatywa, proszę o więcej 😐
Ja
Ja 6.09.2018, 20:39
W gryfinie w szpitalu nawet umierać nie chce... Kilkanaście wizyt mnie zniechęciło.
chachacha
chachacha 6.09.2018, 19:10
Ludzie! Ludzie! Konarski przed wyborami puszcza gaz rozweselający!
XXL
XXL 6.09.2018, 18:22
Fajna inicjatywa, tylko szkoda że o tym przypominają sobie Włodarze Powiatu przed wyborami. Gdzie był nadzór właścicielski i Pan Starosta gdy w największe upały pacjenci i personel musiał znosić takie temperatury ? Portal opisywał tą gehennę. Teraz to tylko gra o głosy. W.Konarski musi odejść.
Do Ewy
Do Ewy 8.09.2018, 12:04
! Daj spokój. I podpisuj się XXXL.
JK
JK 6.09.2018, 19:55
Co roku to robią tylko ty sie tym nie interesowales
Baba z zezem
Baba z zezem 6.09.2018, 21:18
Co robią co roku, kocyki z herbem Gryfina , czy gazy do znieczulenia dla rodzących rozdają?
Gabr
Gabr 7.09.2018, 15:04
Gaz jak i kocyki były już ponad poltora roku temu
siostra miła Sierdzia
siostra miła Sierdzia 6.09.2018, 16:19
A ja poproszę o gaz rozweselający!
On
On 6.09.2018, 16:31
Pawulonik w żyłe moze lepiej co??

Pozostałe