Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Amazon - 01-30.11.2018
Amazon - 01-30.11.2018
Amazon - 01-30.11.2018

Złote i diamentowe gody obchodzą pary z gminy Gryfino

  • 7.09.2018, 18:20 (aktualizacja 07.09.2018 23:55)
Złote i diamentowe gody obchodzą pary z gminy Gryfino
Medale, przyznane przez prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę otrzymały pary małżeńskie z Gryfina i okolic. Kilkanaście par obchodziło złote i diametowe gody. Uroczystość zorganizowały dziś 7 września 2018 r. władze Gryfina. Jubilaci otrzymali medale, legitymacje, grawertony oraz gratulacje.

-Moi rodzice też by tu obchodzili 60-lecie, ale mój ojciec jest ciężko chory - podzielił się swoim losem burmistrz Mieczysław Sawaryn. To on gratulował i wraz z przewodniczącą Rady Miejskiej w Gryfinie  Elzbietą Kasprzyk uhonorował jubilatów. Burmistrz przy okazji chwalił się inwestycjami w gminie i zapowiedziami rozwoju elektrowni, dzięki której "Gryfino ma perspektywy".

-Wyjechały setki gryfinian za granicę. Niejedna rodzina została bez taty, mamy czy innego członka rodziny. Ale to się zmienia - powiedział m.in. burmistrz.

Jubilaci obchodzący 50-lecie:

1. Wanda i Czesław Arkitowie

2. Danuta i Kazimierz Kędziorowie

3. Krystyna i Mieczysław Korbanowie

4. Kazimiera i Kazimierz Wojtkowiakowie

5. Janina i Henryk Morawiccy

6. Janina i Kazimierz Nykielowie

7. Anna i Janusz Ostrowscy

8. Maria i Tadeusz Pabianowie

9. Teresa i Stanisław Parszewscy

10. Krystyna i Józef Rybka

11. Stefania i Bogdan Spychalscy

12. Maria i Zdzisław Szczurkowie

13. Krystyna i Czesław Walterowie

Państwo Leśkiewiczowie nie przybyli na imprezę.

 

Jubilaci obchodzący 60-lecie

1. Emilia i Eugeniusz Osiccy

2. Krystyna i Marian Zarzyccy

Jubilaci i ich rodziny mogą pobrać sobie zdjęcia z naszej fotogalerii. Kolejna część fotek i filmiki w kolejnym artykule wkrótce.

 

Drogim Jubilatom redakcja igryfino życzy wielu lat w szczęściu, zdrowiu i miłości!

Zdjęcia (120)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

wnuczka
wnuczka 8.09.2018, 13:07
Uroczystość piękna i wzruszająca. Miło że ktoś jeszcze pamięta o "zwykłych" mieszkańcach.
brzydko
brzydko 11.09.2018, 01:52
Podziękujmy prezydentowi o których na uroczystości nikt słowa nie wspomiał!
uczestnik utroczystości
uczestnik utroczystości 8.09.2018, 09:52
Kto był ten wychodził zadowolony.
To ja
To ja 8.09.2018, 09:28
Nikt nie uwierzy w to że Sawaryn jest miłośnikiem małżeństw i rodziny. Wyborcza gra.
pusio-smutasy z dojnej
pusio-smutasy z dojnej 8.09.2018, 08:51
te brzydkie a właściwiie smutne twarze, to miało być w temacie z dnia energetyka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wnuczka
Wnuczka 8.09.2018, 06:59
Moi dziadkowie obchodzili w tamtym roku 70- lecie ślubu też są z gminy gryfino i zapomniano chyba o nich
głowa
głowa 8.09.2018, 09:48
Zadzwoń do UMiG to jeszcze rpzed wyborami zorganizują.
pusio!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pusio!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 7.09.2018, 22:37
(...)
Komentarz usunięty. administrator
gostek
gostek 8.09.2018, 09:51
Dożyj tego wieku a później drwij. Wyrazy szacunku dla jubilatów.
Wredna
Wredna 7.09.2018, 20:43
Masakra jakaś...."burmistrz chwalił się inwestycjami gryfińskimi itd.." nawet tam ? a jakimi ? Wszędzie wciska ten kit przedwyborczy, gościu uważa, że jak ludzie uśmiechają się i "słuchają" to wierzą w te bzdety ? GRZECZNI SĄ I KULTURANI mieszkańcy Gryfina, ale nie naiwni czy głupi.!!
aspekt
aspekt 8.09.2018, 09:49
Kampania trwa i nie ma zmiłowania.
Goga
Goga 7.09.2018, 20:07
Piękna wzruszająca uroczystość.
Jola
Jola 8.09.2018, 19:53
Zgadzam się bardzo Mi się podobało .
seneka
seneka 7.09.2018, 19:09
A z burmistrza jaki mówca się zrobił!
GM
GM 7.09.2018, 19:02
Czyli tylko jednej pary nie było? A reszta to pewno rodziny...
he
he 7.09.2018, 18:52
Materiał w przygotowaniu czyli czytac nie można a tylko oglądać zdjecia :))))

Pozostałe