Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Amazon - 01-30.11.2018 Pan
Amazon - 01-30.11.2018 Pan
Amazon - 01-30.11.2018 Pan

Wiceprezes Wasiłek o inwestycjach w Elektrowni Dolna Odra [WIDEO]

  • 10.09.2018, 23:28 (aktualizacja 11.09.2018 01:12)
Wiceprezes Wasiłek o inwestycjach w Elektrowni Dolna Odra [WIDEO]
O inwestycjach w Zespole Elektrowni Dolna Odra mówił w Nowym Czarnowie podczas Dnia Energetyka Ryszard Wasiłek, wiceprezes Zarządu PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. ds. operacyjnych. -W lipcu komitet inwestycyjny Grupy PGE zarekomendował przeprowadzenie pełnej fazy przygotowania do realizacji projektu budowy dwóch bloków gazowo-parowych w Elektrowni Dolna Odra o mocy do 550 megawatów brutto. Ponadto kilka dni temu komitet inwestycyjny Grupy PGE zarekomendował uruchomienie fazy realizacji programu inwestycyjnego mającego na celu dostosowanie bloków 5, 6, 7 i 8 Elektrowni Dolna Odra do projektów m.in. zabudowy instalacji niekatalitycznego odazotowania spalin oraz poprawy efektywności odsiarczania - wymieniał Ryszard Wasiłek, wiceprezes ds. operacyjnych.

Nowe moce w Elektrowni Dolna Odra mają być oparte o niskoemisyjny gaz. Wceprezes Ryszard Wasiłek wspomniał również o elektrowni atomowej. 

Zapraszamy do obejrzenia nagrania z wystąpienia wiceprezesa Wasiłka.

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

czekam
czekam 13.09.2018, 22:59
Za rok powiem : SPRAWDZAM!
Miro
Miro 13.09.2018, 08:02
PGE zarekomendował przeprowadzenie pełnej fazy przygotowania do realizacji projektu - noż karwa , teraz jeszcze tylko zatwierdzenie planu przez ministerstwa, premiera , miejscowego proboszcza. Cuda na kiju, obiecują już od dawna, mamią, ale nic z tego nie wynikło. Nic nie zaczęli robić. Jaka gwarancja, że po wyborach im się nie odmieni, albo przegrają przegrają i nowa ekipa nie powróci do dawnej koncepcji likwidacji elektrowni. Panie Wasiłek , elektrownia atomowa tuż przy granicy niemieckiej nigdy nie powstanie, prędzej nową, bezpieczną, drogę z Gryfina do Mescherin wybudują, albo wybuchnie wojna. Atomówkę to niech sobie kwaczyści w Warszawie wybudują .
Gazownik z NS 2
Gazownik z NS 2 11.09.2018, 15:44
Opowiadał to po dniu energetyka ? Może napromieniowało go. Słyszałem, że PGE ma budować elektrownię atomowa w Gąskach albo Żarnowcu ale w Gryfinie ? Ten prezes to oszołom, picuś czy nie wytrzeźwiał ?
Słuchacz
Słuchacz 12.09.2018, 15:54
o atomówce mówił w części wystąpienia o opcjach strategicznych GK PGE, a nie o Dolnej Odrze, trzeba słuchać ze zrozumieniem
Boczny tor ?
Boczny tor ? 11.09.2018, 13:23
Gaz i atom ale polała się woda. I jaki etep zaawansowania -zarekomendowano przygotowania. Od trzech lat to samo. Wasiłek jest cienki jak mówi o elektrowni atomowej przy granicy. Fantasta i wodolej. A gaz to z NS 2 i EUGALu ? A czemu Seweryna nie było na dniach energetyka ? Ani w kościele ani w Lagunie ?
Główny Tor
Główny Tor 12.09.2018, 20:54
ale on nie mówił o elektrowni atomowej przy granicy tylko o planach PGE w Polsce. Sawaryn był i miał bardzo udane wystąpienie.
do 20.54
do 20.54 12.09.2018, 22:03
Kłamiesz Sawatyn nie przemawiał i szybko zwiał.
retoryk
retoryk 12.09.2018, 22:11
Sądzisz, że pwoiedzenie kilku bełkotliwych zdań to nie przemowa?
Turbina
Turbina 11.09.2018, 12:08
Oddajcie nam bloki 1 i 2!!!
nigdy więcej syfu pełowskiego!!!
nigdy więcej syfu pełowskiego!!! 11.09.2018, 11:26
za czasów pełowskiego syfu zachodn, sięgnęło dna, ale teraz odradza się,co dziadostwu z peło bardzo się nie podoba
wstydż się
wstydż się 11.09.2018, 09:20
O i jeszcze jeden atomowy.....wciąż tylko obietnice, nie myślą o tym, że ludzie pamiętają i rozliczają??
kawalarz
kawalarz 11.09.2018, 02:10
A'propos elektrowni mam taki kawał:
Entuzjastycznie nastawiony do nowej pracy akwizytor - sprzedawca odkurzaczy zapukał do pierwszych drzwi. Otworzyła mu kobieta, lecz zanim zdążyła coś powiedzieć ten wbiegł do domu, wpadł do salonu i zaczął rozrzucać po całym dywanie rozmoknięte krowie łajna.
- Proszę pani, jeżeli ten wspaniały odkurzacz w cudowny i genialny sposób nie posprząta tego, zobowiązuję się zjeść to wszystko - mówi podniecony.
- A keczup pan chce ?
- Słucham ?
- Właśnie się wprowadziłam i elektrownia nie podpięła jeszcze prądu.
usmiałem się
usmiałem się 11.09.2018, 09:07
:)))))))))))))) dobry kawał
sceptyczny
sceptyczny 11.09.2018, 01:43
A ja czekam na realizacje tych zapowiedzi, które powtarzają się jakoś dziwnie przed każdymi wyborami.
optymista
optymista 12.09.2018, 14:24
ale w tym przypadku to chyba nie jest obietnica bez pokrycia: http://biznesalert.pl/pge-elektrownia-dolna-odra-gaz-przetarg/
wup
wup 11.09.2018, 08:51
Teraz to jednak ma najrealniejsze kształty.
kobyłka
kobyłka 11.09.2018, 01:12
Słowo się rzekło , panie prezesie.
Cha, cha, cha.
Cha, cha, cha. 11.09.2018, 13:25
Cha, cha, cha.

Pozostałe