Chłopaka kopało troje, a najagresywniejsza była dziewczyna

  • 10.09.2018, 09:09 (aktualizacja 10.09.2018 15:46)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Chłopaka kopało troje, a najagresywniejsza była dziewczyna
Przesiadują na tych schodach w licznej grupie, piją, palą, i nie wiadomo co jeszcze, a potem są pełni naładowanej energii i ich nosi, na początek zaczęli przestawiać kosze, a na czym skończą?! Przechodziłam po peronie, na schodach było ich ponad 10 i na dole jeszcze czterech. Z tym że jeden leżał zwinięty na ziemi w kulkę a trzech go kopało, w tym dziewczyna która była najagresywniejsza. Jak skończyli go kopać wrócili do reszty paczki.

Niech lepiej oszczędzają siły jak zaczną pracować. Mama tata nie wychowali i nauczyli, to może policja przeprowadziłaby z nimi porządną rozmowę wychowawczą!! Aha i gdzie w ogóle jest straż miejska, SOK i policja np. z psem, który może by wywęszył czy nie mają dopalaczy. Działanie tych służb mogłoby zapobiec tragedii!

czytelniczka

To list czytelniczki z Gryfina, która przesłała też zdjęcia.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (8)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (45)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

potwierdzam
potwierdzam 16.09.2018, 17:17
Tak to zwykle bywa z ta agresją u młodych kobiet.
aga
aga 14.09.2018, 21:27
chyba nasze komentarze pomogły bo dzisiaj wieczorem policja zajrzała w rejon Przychodni i trochę całe towarzystwo popędziła, a dzisiaj było ich sporo ,dziękujemy.Prosimy częściej zaglądać w rejony Przychodni w Gryfinie na Górnym Tarasie
kropa
kropa 13.09.2018, 09:08
O, proszę o takie rzetelne informacje przed wyborami, a nie tylko samozachwyt władzy oglądać ;)
HaryZGryfindoru
HaryZGryfindoru 11.09.2018, 16:46
Młodzież musi się wyszaleć
Szkoda pokopanego
Mam nadzieje ze nic mu sie nie stalo
box
box 11.09.2018, 14:39
A gdzie jest straż miejska???
Doslowny
Doslowny 11.09.2018, 07:29
Patolka. Pojda z garnuszka rodziców, jak ich rzeczywistość wyjaśni, to sie obudzą i jestem ciekawy co zrobia. Współczuję wam, bedziecie pracowac w maku albo z szczota i kijem :)
Smutne ale prawdziwe.
Smutne ale prawdziwe. 11.09.2018, 00:33
Miasto Sawaryna.
rambo i spółka
rambo i spółka 10.09.2018, 20:56
trzeba powołać straż obywatelską i będziemy *** gnoi- kto za?
I tak od czterech lat. Coraz większy syf.
I tak od czterech lat. Coraz większy syf. 11.09.2018, 00:35
Mamy straż miejską i policję a park leży pomiędzy siedzibami tych instytucji. Co widać po efektach działania. Ponadto według Transparentnego kłamczuszka to plac budowy.
Miejscowa
Miejscowa 10.09.2018, 20:00
Kompletne debilstwo z tych małolatów sieczka w głowie !!!!!!
mieszkaniec.
mieszkaniec. 10.09.2018, 19:25
Za blokiem w którym Prezes spółdzielni mieszkaniowej 'Dolna Odra" ma swoje biuro , to samo !!!!! Pan jaśnie prezes zostawił stół do ping ponga , żeby broń boże nie stawiali flaszek na ziemi . A tak na marginesie jestem codziennie na Gryfinie i żadnego policjanta i tzw. strażnika nie uświadczysz .
PytamSięCzemu
PytamSięCzemu 10.09.2018, 19:13
Pytam Się Czemu?? Nigdy nie mogę natrafić na takich kozaczków co coś demolują :(. Chętnie twarzyczki bym im zdemolował i won do mamusi się poskarżyć. Dziewczyna kozak, a reszta chłopaczków w rurkach i cieńcy jak polislivery, to się tylko przyglądali
ooo
ooo 10.09.2018, 19:49
w internecie każdy może sobie pisać
Bo to zła kobieta była
Bo to zła kobieta była 10.09.2018, 18:28
A chcesz te kobitki. Są jeszcze słodsze jak się denerwują.
logika
logika 10.09.2018, 15:53
Jak czytelniczka z Gryfina to pewno chodzi o park w Chojnie.
mieszkaniec Kryspinowa
mieszkaniec Kryspinowa 10.09.2018, 15:37
w jakim to jest mieście , bo nie widzę ?
parkomat
parkomat 10.09.2018, 15:40
Pewno park w Honolulu.
AGA
AGA 10.09.2018, 14:16
a co się dzieje w piątki soboty i niedziele ,szczególnie wieczorami przy przychodni na górnym tarasie.Piją,palą i chyba jest coś więcej, bo się dziwnie zachowują i to same podlotki(przypuszczam że daleko im do pełnoletności). Słownictwo prosto z rynsztoka. A co jeszcze to lepiej przemilczeć ,bo po zwróceniu uwagi dostaje się taką wiazkę........
Marta
Marta 10.09.2018, 13:44
Kamery zamontować, straż miejska niech chodzą pilnują.
Rys
Rys 11.09.2018, 08:38
Kamery to nie rozwiązanie problemu glabie.
Leń.
Leń. 11.09.2018, 00:38
Ale o co chodzi ? Zreformowałem straż miejską.
matka dzieciom
matka dzieciom 10.09.2018, 13:28
Skoro do policji i straży miejskiej zatrudniają tchórzy i dziewczynki to co się dziwić, że stan niebezpieczeństwa wzrasta, za co my im płacimy, za polowania przy niezabezpieczonych przejściach przez tory, / wiadomo, że idąc górką miłości młodzież i dorośli "przecinają" tory, może postawić tam bramki ? / ?
Gumowiec
Gumowiec 10.09.2018, 12:21
Tylko guma i gumowanie pomoże..... wszystko
Owsiak
Owsiak 10.09.2018, 13:06
Spadaj kanaga nikt twoich kotów nie czyta. Won
obrażony kot
obrażony kot 10.09.2018, 13:30
Chyba knotów...
gość
gość 10.09.2018, 12:16
widocznie w domu tak mają
x
x 10.09.2018, 12:15
Dlaczego staży ludzie nie dzwonią na policję jak młodzi biją młodych. Czy aby Czytelniczka nie popełniła przestępstwa?
M
M 10.09.2018, 15:25
Mocher jest mocher
Babcia
Babcia 10.09.2018, 13:41
Wpakuj się po 22:00 w gniazdo podpitych "os", zaczniesz zwracać uwagę, to ich jeszcze rozwścieczysz!
Było głośno, po czasie ich kolega wstał, otrzepał się, coś pomamrotał pod nosem i poszedł do domu.
A po 22 komisariat jest nieczynny.
może
może 10.09.2018, 12:28
Bo może nie mają komórek???????
Szopa GSM
Szopa GSM 10.09.2018, 16:28
To z szopy niech dzwonią

Pozostałe