Zamykają most na Międzyodrzu w Gryfinie

  • 10.09.2018, 12:29 (aktualizacja 10.09.2018 14:36)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zamykają most na Międzyodrzu w Gryfinie
Rejon Dróg Wojewódzkich w Chojnie informuje, że w dniu 13 września 2018 r. w godzinach 9.00 -14.00 most w Gryfinie zostanie zamknięty – informuje nas Krzysztof Ziętek, kierownik Rejonu Dróg Wojewódzkich.

Zatem w najbliższy czwartek kierowcy jeżdżący do Szczecina przez Niemcy, muszą wybrać inną trasę, niż tę prowadzącą przez gryfiński most. Zamknięcie spowodowane jest to pracami naprawczymi na moście. Prace tego dnia będzie prowadził Zakład Usługowo Handlowy ELWIKO Stanisław Dropik. Podczas robót nastąpi całkowite zamknięcie mostu dla ruchu samochodowego i pieszego w obu kierunkach.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mieszkanka Gryf.
Mieszkanka Gryf. 13.09.2018, 12:25
Wielkie podziekowania!! Nie kazdy ma czas śledzić informacje w necie, BANER Z INFORMACJĄ PRZED MOSTEM TO TAK WIELE????? Na święto majowe moga wywiesic a w dzien powszedni juz nie?? Nie ich problem, ze ludzie spoznia sie do pracy. Wielkie podziekowania dla (nie)ogarniajacych.
kawalarz
kawalarz 12.09.2018, 00:08
Kierowca ciężarówki zaklinował się pod mostem. Przyjeżdża policja.
Policjant chodzi... ogląda z każdej strony, w końcu pyta:
-Co? Zaklinowaliśmy się, co?
A kierowca:
-Nie, kur#a... most wiozłem i mi się paliwo skończyło!
biurowiec
biurowiec 12.09.2018, 07:41
Znam lepszy kawał o moście:
Jakiś mężczyzna spacerujący w Kalifornii po plaży znalazł lampę. Po potarciu wyskoczył zdenerwowany Dżin i mówi:
- OK, OK. Uwolniłeś mnie z lampy, bla, bla... Ale to już czwarty raz w tym miesiącu! Mam już tego powyżej uszu! Zapomnij o 3 życzeniach - daję ci jedno!
- No dobra. Zawsze chciałem pojechać na Hawaje, ale bardzo boję się latać. Czy nie mógłbyś wybudować mostu aż do Hawajów, żebym mógł sobie pojechać samochodem?
- To niemożliwe - zaśmiał się Dżin. - Pomyśl logicznie! Przecież konstrukcja nie sięgnie dna Pacyfiku! Ile to materiału, betonu, stali... NIE! Wymyśl coś innego.
- OK. Słuchaj. Byłem żonaty już 4 razy. Ale wszystkie odeszły, twierdząc, że o nie nie dbam, że jestem nieczuły, niewrażliwy. A w takim razie zrób tak, żebym rozumiał kobiety. Wiedział co czują, co myślą, dlaczego płaczą. Żebym wiedział, czego naprawdę chcą, pragną. Żebym wiedział i potrafił zrobić by były zawsze szczęśliwe.
- Eee.... To chcesz ten most z dwoma czy czterema pasami ruchu?
śmieszne
śmieszne 12.09.2018, 10:06
A jaki taki dowcip właśnie wyszukałem:
Idzie człowiek przez most i widzi policjanta wyrywającego płyty z chodnika i rzucającego je do rzeki. Oburzony mówi:
- Jak panu nie wstyd! Pan, stróż porządku dewastuje chodnik!
- Co tam chodnik - odpowiada policjant - Patrz pan, rzucam kwadraty, a tam się kółka robią!
graba
graba 12.09.2018, 00:04
Te kilka godzin da się wytrzymać.
kiero
kiero 11.09.2018, 02:00
Dobrze że uprzedzają że zamkną most, to człowiek moze jakoś to zaplanować. Oby się nie przedłużyło
kaszka
kaszka 11.09.2018, 00:39
Wielu kierowców się dopiero zdziwi!
widzę z okna
widzę z okna 10.09.2018, 16:23
A co oni tam chcą naprawiać? Konserwacja jest co miesiąc.
Fox
Fox 10.09.2018, 14:26
W jakim dniu? Kopiować trza umić Panowie redaktorzy?
Za PRL zlikwidowano nanalfabetyzm ale widać się odrodził w III RP
Za PRL zlikwidowano nanalfabetyzm ale widać się odrodził w III RP 10.09.2018, 16:00
Analfabeto 13 września 2018r. w godzinach od 9.00 do 14.00. Poproś kogoś niech ci przeczyta.
Fox
Fox 11.09.2018, 05:54
Widać teskno Ci do PRL nanalfabeto. Jak pisałem komentarz to daty nie było deblu.
zniecierpliwiony
zniecierpliwiony 10.09.2018, 13:53
Znowu?!

Pozostałe