Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Amazon - 01-30.11.2018 Pan
Amazon - 01-30.11.2018 Pan
Amazon - 01-30.11.2018 Pan

Ukraińcy spowodowali wypadek

  • 11.09.2018, 22:53 (aktualizacja 12.09.2018 00:15)
Ukraińcy spowodowali wypadek il.
-Kierujący pojazdem marki Seat Leon na łuku stracił panowanie nad kierownicą i wypadł z drogi. Kierowca wraz z pasażerem z obrażeniami ciała (między innymi głowy, barku i klatki piersiowej) zostali odwiezieni do szpitala - informuje nas asp. szt. Marcin Karpierz, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

Do wypadku doszło dziś 11 września 2018 r. ok. godz. 17.30 na drodze powiatowej między Grzybnem a Swobnicą.

-Po przybyciu na miejsce zdarzenia i przeprowadzeniu rozpoznania stwierdzono wypadek samochodu osobowego marki Seat, samochód wypadł z drogi, dachował i znalazł się w rowie, poza obrysem jezdni. Dwie poszkodowane osoby przytomne znajdowały się poza pojazdem. Na miejsce zdarzenia przybyły 2 karetki pogotowia oraz policja. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzielenia poszkodowanym wsparcia psychologicznego oraz pomocy w transporcie do karetek. Poszkodowane osoby zostały przetransportowane do szpitala. Następnie strażacy odłączyli klemy akumulatora w aucie. Droga została zamknięta dla ruchu na czas działań. Po zakończeniu prac policji, przy użyciu podręcznego sprzętu burzącego usunięto z drogi pozostałości powypadkowe - informuje strażak z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gryfinie. 

W działaniach udział brały OSP Banie, OSP Trzcińsko Zdrój, 2 karetki pogotowia, policja.

Kierowca i pasażer to obywatele Ukrainy.

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

M
M 25.09.2018, 21:06
Tytuł artykułu trochę ksenofobiczny. "Uwaga Ukraińcy nas rozjeżdżają!" - może taki byłby lepszy? Przecież Polak, Ukrainiec, Niemiec czy SanEskobarczyk może być złym jak i dobrym kierowcą, i wystarczyłby ten dopisek na końcu.
El.
El. 14.09.2018, 00:32
Dobrze, że nikt nie zginął!
Jupiter
Jupiter 13.09.2018, 09:03
Ukraincow powinni wywozic z Polski. Jest ich zdecydowanie za duzo.
Patrzac na historie sa to drudzy ruscy czyli nasz wróg :)
do pomylonego Jupitera
do pomylonego Jupitera 13.09.2018, 09:11
A może Oświecim powinni otworzyć? Co ty pier...
Seba
Seba 13.09.2018, 08:56
Ludzie przestańcie już i zajmijcie się swoim życiem nie wiecie co was może spotkać Każdego może spotkać pech i nieszczęście więc darujcie sobię te głupie komentarze
88
88 12.09.2018, 12:16
Ukrainiec czy Ukraińcy ? jeżeli kierowca był trzeźwy i ma Prawo Jazdy, to chyba nie ma nic do rzeczy, jakiej był narodowości. Każdemu może się przydarzyć. Ważne ,że żyją.
rasista to też dziennikarz?
rasista to też dziennikarz? 12.09.2018, 13:17

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

kaczor
kaczor 12.09.2018, 10:41
WINCYJ UKRAINCOW, WINCYJ!
klops
klops 12.09.2018, 09:56
Wygląda na to że sami sobie sa winni.
Heheszek
Heheszek 12.09.2018, 09:12
"..Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzielenia poszkodowanym wsparcia psychologicznego.." wysokiej klasy specjaliści w udzieleniu wsparcia psychologicznego 😂😂
Kobieta
Kobieta 12.09.2018, 14:00
i to w języku ukraińskim ;)
hm
hm 12.09.2018, 08:36
Wsparcie psychologiczne? Ja bym im udziel wsparcia: tu jest bilet do domu. Do widzenia.
xx
xx 12.09.2018, 07:03
Kierowca był kompletnie zanietrzeźwiony
On
On 12.09.2018, 06:47
Odlączyli klemy? Jeszcze napisz ze kluczem z nr 10... odcieli nozycami raczej
DD
DD 12.09.2018, 00:01
Gnali pewno ile dała fabryka.
MKS
MKS 11.09.2018, 23:56
Kupili prawo jazdy na Ukrainie
Wiesiek
Wiesiek 12.09.2018, 00:04
A skąd wiesz? Byłeś tam z nimi?
Miro
Miro 12.09.2018, 02:40
idz sie *** to se ulzysz
Dzinks
Dzinks 11.09.2018, 23:30
Musieli po prostu za szybko jechać.

Pozostałe