Wpadka z kandydatami na burmistrza

  • 12.09.2018, 10:35 (aktualizacja 12.09.2018 11:21)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wpadka z kandydatami na burmistrza Fragment pierwszej strony gazety.
Ostatnie 7 Dni Gryfina na okładce przedstawiło dwóch kandydatów na burmistrza: Jacka Kawkę i Piotra Romanicza. Przynajmniej tak miało być. Tymczasem okazało się, że jedno ze zdjęć pokazuje naczelnika oświaty, który nigdzie nie kandyduje.

Nadtytuł w gazecie głosi „Kawka i Romanicz”. Na zdjęciu z prawej strony Jacek Kawka na ostatniej sesji Rady Miejskiej w Gryfinie. Natomiast z lewej strony nie jest to kandydat Piotr Romanicz. To Grzegorz Jastrowicz, naczelnikiem Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Urzędu Miasta i Gminy w Gryfinie.

W środku gazety materiały ze zdjęciami są już bez wpadki.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (52)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

tur
tur 16.09.2018, 10:00
Bo tych dwóch znajdzie się w drugiej turze!
kruk z gniazdem
kruk z gniazdem 15.09.2018, 10:18

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

świeża prasa
świeża prasa 14.09.2018, 08:40
I co? Jastrowicz vel Romanicz już zadowolony?
Xyz
Xyz 14.09.2018, 01:49
Jak by każdy musiał spłacać długi jakie narobi w czasie kadencji to by nie bylo tylu kandydatur na burmistrza nawet rodzina w spadku powinna spłacać to by się nie jeden zastanowił nad kandydowaniem
klon
klon 13.09.2018, 23:03
To nie tylko jest złe jedno zdjęcie. Jest też źle podpisane. Przecież jako drugi jest Kawka!
kwita
kwita 14.09.2018, 00:12
To go przeproszą i cześć!
goc
goc 13.09.2018, 22:50
Ciekawe jaka będzie reakcja gazety. Chyba będa musili powtórzyć zdjecie na pierwszej stronie.
placek
placek 13.09.2018, 23:04

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Głos
Głos 13.09.2018, 16:46
Jak można mieszkać w Gryfinie od lat i nie znać Romanicza? Celowe to było, czy co?
wyliczanka
wyliczanka 13.09.2018, 22:24
A to Pan Romanicz jest takim znanym Gryfinianinem? Z czego?
maczek
maczek 13.09.2018, 11:01
Hehehe
Artykuł lata w intrnecie aż miło....
heh
heh 13.09.2018, 11:34
Muszą podziękować redaktorowi 7 za popularyzowanie.
do heh
do heh 13.09.2018, 13:47
...no to ja dziękuję za taką reklamę, obciach i siara szczególnie dla gazety
psiosenkarz
psiosenkarz 13.09.2018, 09:15
Pieski małe dwa chciały przejść się chwilkę Nie wiedziały że, przeszły całą milkę I znalazły coś, taką dużą białą kość Si bon, si bon lalalallalala...
Jupiter
Jupiter 13.09.2018, 09:09
Smiesza mnie wasze komentarze ludziska :)
Dyzio
Dyzio 13.09.2018, 09:09
A ja ciągle marzę, że doczekam męża stanu na tym stanowisku.Oby tylko dożyć, bo z tym asortymentem krucho na dzisiaj.
yyy
yyy 13.09.2018, 10:14
Obecnie panujący wódz nie dorósł nawet do tego by być mężem a co dopiero mężem stanu
fiat
fiat 13.09.2018, 08:50
A pan Jastrowicz byłby akurat dobrym kandydatem!
nie rozśmieszaj
nie rozśmieszaj 13.09.2018, 17:56
Kolejny z ekipy Nie moja kompetencja!
wyborca
wyborca 13.09.2018, 08:16
Ta kadencja pokazuje, że najlepszym kandydatem na burmistrza jest Mieczysław Sawaryn. Nigdy tak wiele nie zostało zrobione w przeciągu tak krótkiego czasu. Nowy żłobek, wiele inwestycji drogowych, oświetlenie ulic, szkoła muzyczna, mieszkanie treningowe, Wigor+, Srodowiskowy Dom Samopomocy, inwestycje w oświacie, fundusz lekowy, dotacje do inwestycji proekologicznych, umowa na budowę hali, i boisk sportowych, ... Wszystko to zrealizowano bez kredytów i przy spłaceniu około 30 mln zadłużenia pozostawionego przez poprzednią władzę. Wykonano również wiele inwestycji drogowych z powiatem i urzędem marszałkowskim współfinansując zadania.
tak na oko
tak na oko 14.09.2018, 23:48
Przecież to miasto i gmina nie ma gospodarza burdel na każdym kroku i jeszcze ich wybierać ha ha
wyborczyni
wyborczyni 14.09.2018, 07:50
i ja tak myślę. On jest najlepszy. No ideał. Wszyscy na niego głosujmy. Ja to zrobię . Jak w Korei
WYBORCA
WYBORCA 13.09.2018, 14:28
żlobek - rządowy, gmina - fatalne miejsce, podjazd trzy lata, obiady samochodami dla niepełnosprawnych.
drogi GMINNE - płyty z lat 70, bez chodników oświetlenia i instalacji przeciwdeszczowej - ludziom woda w piwnicach stoi
oświetlenie - ciemne przejścia dla pieszych, ludzie, co w desperacji żebrzą o 4 lampy w budżecie obywatelskim
szkoła muzyczna - w stołówce i wylęgarni drobiu zamiast przenieść do szkoły na Iwaszkiewicza z aulą i sceną - gdzie zlikwidowano gimnazjum..
MIESZKANIE TRENINGOWE - efekty, koszty - CISZA
Wigor - rządowy, gmina - więcej kierowników niż podopiecznych
ŚDS zmarnowana kawiarnia pod platanem, oszukane organizacje z dworca, zniszczone muzeum...
inwestycje w oświacie - kombinowanie z przetargiem na ocieplenie jednej szkoły i oświadczenie burmistrza, że "firma będzie robić to cały rok"..
fundusz lekowy - brak wiedzy ILE OSÓB KORZYSTA I W JAKIEJ KWOCIE
"inwestycje proekologiczne" - WYRŻNIĘCIE DRZEW W PARKU NA OPAŁ TO "POREKOLOGIA"?
Hala - dla powiatu prezent za 14 milionów, chociaz kosztorys na 9. I dewastacja centrum miasta. A sala gimnastyczna to koszt 2 -3 milionów..

boiska sportowe - NISZCZĄ PRZY LICEUM, zniszczone korty i reszta...

bez kredytów - zaniedbania jak z rynną. Wymiana rynny na urzędzie w 2015 (nawet na kredyt:)) kosztowałoby MNIEJ - niż naprawa odlatującej elewacji...

spłata - według harmonogramu. Procent budżetu przeznaczany na spłatę znikomy. Każdy spłacający swoje kredyty chciałby tylko taki procent swojego budżetu na to przeznaczać...

WSPÓŁPRACA Z POWIATOWYMI - CHA CHA - brak ścieżki rowerowej wdluż Armii Krajowej

Współpraca z wojewódzkimi - BLOKADA ŁUZYCKIEJ BO GMINA NIE ZDĄŻYŁA SWOJEJ CZĘSCI ZROBIĆ.

Blokada ściezek rowerowych w granicach miasta. Zerowe zaangażowanie w ścieżki rowerowe budowane przez marszałka...
wyborczyni
wyborczyni 14.09.2018, 07:53
nie, nie . Nie krytykuj go. On jest boski. Głosujmy wszyscy na niego . Rzędem wszyscy do urn. I na koniec życia niech to on wskaże swojego następcę. Może Nikita? jest trochę młodszy. A nie. On jest niewybieralny. Ale z nadania ? Może przejdzie?
Antypis
Antypis 13.09.2018, 10:32
No niesamowite! klękajcie narody!
ech...
ech... 13.09.2018, 08:35
kolejne kopiuj wklej sawaryniarzy. I kolejne kłamstwa dziadów kalwaryjskich zaczepiających ludzi pod kościołem...
gigant
gigant 13.09.2018, 08:59
No i gitara! Dziękujemy tym, "kompetentnym wyborcą''. Jęzorem to mozna wszystko wybudować- prawdaż?.
fotka
fotka 12.09.2018, 21:32
Z gó.na bata nie ukręcisz!
Juhas
Juhas 12.09.2018, 18:30
BBS
BBS
BURMISTRZEM BĘDZIE SAWARYN
esteta
esteta 14.09.2018, 07:55
TAK, TAK, TYLKO ON. Jest cudowny. I taki piękny i mądry
Gryfinianka
Gryfinianka 12.09.2018, 15:33
Jacek Kawka ,to burmistrz jakiego oczekują mieszkańcy Gryfina.
Antypis
Antypis 13.09.2018, 10:41
Typowe dla PISu: "jakiego oczekują mieszkańcy", "naród ich wybrał". Oświadczam ze jako mieszkaniec Gryfina nie chcę takiego burmistrza. Garstka sekciarzy to droga koleżanko jeszcze nie "my-naród"
do Gryfiniaka
do Gryfiniaka 12.09.2018, 17:31
Jacek Kawka to burmistrz jakiego nie oczekują mieszkańcy Gryfina.
prawda
prawda 12.09.2018, 21:30
do Gryfiniaka: z 17 31 Przecież NIkitiński i Sawaryn nie mieszkają w Gryfinie!
pyt
pyt 12.09.2018, 13:45
Gdzie byli rodzice? No pytam się gdzie byli
Dd
Dd 12.09.2018, 12:50
Szukali dobrze, bo wiedzieli że Piotr Romanicz był przez 10 lat naczelnikiem od oświaty w Gryfinie, ale trafili na zdjęcie jego następcy. Takie błędy popełniane przez prasę przed wyborami, to drogo kosztują
wolf
wolf 12.09.2018, 12:15
Tylko Jozek Lewandowski uratuje ten grajdolek.Jozek,Józek trzymaj się
rulon
rulon 12.09.2018, 11:49
Komitet PiS wystosował protest!
smichu
smichu 12.09.2018, 12:28
Może łatwiej będzie podmienić kandydata ;-)

Pozostałe