Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Amazon - 01-30.11.2018
Amazon - 01-30.11.2018
Amazon - 01-30.11.2018

48. Bieg Transgraniczny - ostatnie dni zapisów

  • 12.09.2018, 11:42 (aktualizacja 12.09.2018 12:31)
48. Bieg Transgraniczny - ostatnie dni zapisów
Tylko do najbliższej niedzieli 16 września trwają zapisy na 48. edycję Biegu Transgranicznego, którego start tradycyjnie będzie miał miejsce 3 października (środa) na gryfińskim Nabrzeżu Miejskim, a meta w niemieckim Gartz. Prezentujemy medal jaki otrzyma każdy uczestnik, który ukończy zawody oraz koszulkę, która będzie w każdym pakiecie startowym.

Zapisy i regulamin na stronie http://www.biegtransgraniczny.pl/zapisy/

Sebastian Rożko

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

do redakcji
do redakcji 13.09.2018, 07:06
Czy za pośrednicywem portalu możemy poznać kosztorys takiej imprezy, czy jest to temat niewygodny. Jaki jest koszt pakietu startowego wraz z ,,makaronem z sosem", ile wynosi wpisowe, ile dają sponsorzy i UE oraz ile zostaje w kieszeni.
Ale o co chodzi ?
Ale o co chodzi ? 13.09.2018, 00:23
Panie redaktorze. 9 września w całej Polsce odbyły się Ogólnopolskie Dni Sportu na Orliku. A w naszej gminie nic się nie odbyło choć orlików mamy chyba z 8. Faktem jest, że wszystkie powstały w czasach gdy burmistrzem był św. p. Henryk Piłat i z jego inicjatywy i może dlatego obecni przeprowadzili bojkot imprez. Za sport i oświatę odpowiada u nas Nikityński no i oczywiście Sawaryn. Może mają coś do powiedzenia w tej sprawie ? Może nic nie wiedzieli ? Acha sponsorem imprez był PGE. https://gol24.pl/pge-dzien-sportu-na-orliku-cala-polska-bawi-sie-na-orlikach/ar/13474255
pieczarkarnia
pieczarkarnia 13.09.2018, 03:26
Skandal!
Gryfinski biegacz
Gryfinski biegacz 12.09.2018, 21:01
Koleżanki i koledzy zróbmy bojkot nie zapisujmy się na biegi organizowane przez Gryfiński OSiR to nabijanie kieszeni ludziom w zamian, za medal i makaronu z sosem. Niech Panowie sami biegają. Zapraszam np. do Polic tam organizator potrafi znaleźć sponsorów nagrodzić uczestników nagrodami losowymi.
tez popieram
tez popieram 12.09.2018, 22:12
O politycznym lansie celebrytów nawet nie wspomne!
kopyto
kopyto 12.09.2018, 13:38
A czyje to nogi?
????
???? 12.09.2018, 12:27
A co chetnych nie ma?
Mika
Mika 12.09.2018, 15:55
A co gazet nie czytasz
kataryna