Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Amazon - 01-30.11.2018 Pan
Amazon - 01-30.11.2018 Pan
Amazon - 01-30.11.2018 Pan

Kogo w imieniu prezydenta nagrodził Paweł Mucha [FOTO, FILM]

  • 12.09.2018, 13:12 (aktualizacja 12.09.2018 13:32)
Kogo w imieniu prezydenta nagrodził Paweł Mucha [FOTO, FILM]
W Elektrowni Dolna Odra w Nowym Czarnowie zorganizowano oficjalną część Dnia Energetyka.Samych jubilatów było ponad 202 (pisaliśmy o nich wcześniej). Przedstawiciel prezydenta Andrzeja Dudy – Paweł Mucha wręczył zasłużonym pracownikom kilkadziesiąt medali.

Kogo nagrodził prezydencki minister? - zapraszamy do fotogalerii. Oprócz tego Paweł Mucha, sekretarz stanu i zastępca szefa w Kancelarii Prezydenta Andrzeja Dudy wygłosił przemówienie:

 

O uroczystościach z okazji Dnia Energetyka pisaliśmy też tu:

http://www.igryfino.pl/kat-195,a,29458,dzien-energetyka-w-gryfinie-rozpoczeto-msza-sw.html

tutaj

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/29461,jubilaci-swietowali-w-dzien-energetyka-foto

oraz tu:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/29494,wiceprezes-wasilek-o-inwestycjach-w-elektrowni-dol

 

 

Zdjęcia (80)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (46)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

gis
gis 16.09.2018, 01:16
Imprezę należy ocenić pozytywnie, a wpadki się po prostu zdarzają. A z tym medalem to naprawde drobna.
Borzym
Borzym 14.09.2018, 23:14
Szkoda że zapomniał gdzie się wychował ten cały Pawełek.
gejsza
gejsza 14.09.2018, 23:23
A dlaczego niby zapomniał? Jest według mnie wręcz przeciwnie.
pawełek
pawełek 14.09.2018, 10:05

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Gość
Gość 13.09.2018, 18:58
Pisowskie sługusy, jak wam nie wstyd przyjmować odznaczenia od takiej miernoty łamiącej konstytucję, jeszcze naród się upomni o was gdzie się wtedy podziejecie ,,,,kmioty
Roman Małolepszy
Roman Małolepszy 13.09.2018, 10:57
Faktycznie słabo, że przyjmują nagrody od takiej osoby. Jak najbardziej należało zasygnalizować sprzeciw łamaniu konstytucji w tej sytuacji. Ja bym zaprotestował, nawet jeśliby to była wysoka nagroda pieniężna czy uścisk dłoni prezydenta ze zdjęciem do ramki. Niedługo wybory, trzeba działać rozsądnie. Wstyd mi, że mój kraj ma takiego prezydenta, wesołka i śmieszka, zero charyzmy, dostojności, samowoli. Nie wspominając już o zerowym pociągu za nowoczesną Europą. Oczywiście - też jestem wierzący, ale również czuję się obywatelem Europy. Nie nacieram się smalcem z kobiety jak przystało na ówczesnego prezydenta, która rzekomo miała wizje. Ale jestem wierzący. Za europejską Polskę walczyli moi rodzice. Pamiętam czasy podobnej izolacji Europejskiej, podcieranie gazetami, braki towarów w sklepach, moczenie czerstwego chleba. Dziękuję - NIE ! A znów do tego dążymy. OK, z Gryfina dużo ludzi poleciało za PIS'em bo dobro obiecywali dla ZEDO. Myślimy lokalnie zamiast globalnie. Czy faktycznie było aż tak dobrze teraz w ZEDO ? Nie wiem. Osobiście wolę być polskim patriotą, nie patriotą zakładau pracy.
nie z ZEDO
nie z ZEDO 13.09.2018, 11:19
Ten zakład pracy to nie firma rodzinna?
Kiedy starałem się o pracę to poza wieloma uprawnieniami zapytano, czy w elektrowni pracuje jakiś członek rodziny. Nie pracuje, ja również...
leszek
leszek 13.09.2018, 16:47
w 1980 roku elektrownia prosiła sie o ludzi do pracy .przyjmowano sie jesienia a wiosna ucviekano.wiem bo w 78 przyjmowaNO NA RUCH JAK LECI .PIEKARZY ,MURAZY KIEROWCÓW ITP.potem jak zaczęły sie schody z praca to sobie niektórzy przypomnieli o stałej pracy.a taki dobry zwyczaj był ,ze członkowie rodzin pracujacych mieli pierszenstwo ..dlaczego twoja rodzina nie zwiazala sie z ZEDO
Roman Małolepszy
Roman Małolepszy 13.09.2018, 11:36
W przypadku mojej osoby nie miałem pytania o powiązania rodzinne z pracownikami ZEDO. W rekrutacji wypadłem dobrze. Aczkolwiek zrezygnowałem z posady w ZEDO z uwagi na lepszą ofertę pracy pod Szczecinem. Skarb Państwa jest w 57% właścicielem ZEDO. W drugiej blisko połowie zakład jest sprywatyzowany o ile dobrze to rozumiem. Tak więc wybory rodzinne czy znajomych jako pracowników mnie osobiście bardzo nie dziwią czy przerażają. W Gryfinie od lat sie mówiło i mówi nadal o tym, że wolą zatrudnić znajomą osobę czy z rodziny z uwagi na to, że ktoś za nią poświadcza rzetelność. Rozumiem i szanuję. Nie rozumiem jednak przyjmowanie nagród "od prezydenta".
uczestnik
uczestnik 12.09.2018, 20:56
Muszę powiedzieć - ładnie to wyglądało.
Obserwator
Obserwator 12.09.2018, 20:01
A gdzie medal dla Jurka Łabudy? Przecież jego nazwisko wyświetla się na tablicy.Zgubili!!!! Wstyd i hańba. Pracownicy Kancelarii Prezydenta nie umieją policzyć do 23.
Koyot
Koyot 12.09.2018, 21:34
Wystarczy że jego była żona dostała. Musiała mieć ubaw ze swego eks.mężusia.A jemu za co ,szwagier mu załatwił,Boguś Pawłowicz.

Łapuch
Łapuch 12.09.2018, 20:55
Skoro nazwisko wyswietlone to znaczy, że medal dostał!
Obserwator
Obserwator 13.09.2018, 20:48
Przykro, ale nie dostał! Spytajcie Go sami.
Łopuch
Łopuch 13.09.2018, 21:09
Może go nie zgłosili?
grzeczny
grzeczny 12.09.2018, 19:08
Pracownicy dostali zasłużone odznaczenia i uszanujmy to. A tu kilka osób che robić olityczną rozróbę. To nie była manifestacja KODu
Nick
Nick 12.09.2018, 18:06
Konstytucja! Panie Mucha
cz
cz 12.09.2018, 21:09
To ją najpierw przeczytaj a potem krzycz ...! Totalny łobuzie !
Muchozol
Muchozol 12.09.2018, 16:28
Medal od Adriana to coś o czym marzyłem całe życie ;-)
leszek
leszek 12.09.2018, 18:09
głupi
leszek
leszek 12.09.2018, 14:56
trzydzieści lat pracowałem na ruch .poza gembalem ,zawadzką i górskim same nieznane twarze,,,emeryt,,,
koyot
koyot 12.09.2018, 21:40
Duża część tych pracowników jest z remontów lub była na remontach i z wydziału mechanicznego.Ty siedziałeś cały czas w budzie, to ich nie znasz.
leszek
leszek 13.09.2018, 09:05
wiadomo ruchowcy nic nie robią ,tylko siedzą w budzie .krasnoludki same w nocy uruchamiają lub odstawiają bloki ,czyszczą podajniki,rury zsypowe odpirytowują młyny,sprzątają ,myją ,przez całą dobę spisują parametry bloku .obsługa przychodzi na nocki i popołudniówki w święta /wigilie,sylwestry ,wielkanoc/ bo im się nudzi w domu.można i taka prawdę kolportować.
koyot
koyot 13.09.2018, 23:43
Czytasz to co piszą inni.Robisz zdziwienie że nie poznajesz ludzi.Jedną trzecią tych facetów mógłbym Ci wymienić z nazwiska lub z jakiego wydziału."Czyszczą podajniki,odpirytowują młyny"..A kto Ci naprawiał łańcuch zgrzebłowy podajnika, bo teraz są ślimaki, które osobiście montowałem z chłopakami z brygady.A kule z młyna ,to z domu przynosiłeś i sam je wymieniałeś.Wróciłem z 2zm,Leszek ty i tobie podobni na TWB,że jesteście pępkiem świata w ZEDO.Nawęglanie nie poda Ci węgla do młyna,to chrustem możesz palić w kotle.Jak Ci Wodny nie poda wody do zbiornika ZT,z której wytwarza się para w kotle,to możesz sobie dmuchać na turbinę WP czy SP albo NP.Leszek teraz wytwarzaj ten Twój prąd.Szanuj ludzi w ZEDO,bez wyjątku.Szatniarki w rachubach a przede wszystkim remontowców i innych z wydz ruchowych.Weż piwko idż na działkę i pomóż żonie.
people
people 12.09.2018, 14:38
Trochę zabawił ostatnio nasz minister. Na dożynkach też był i czytał list.
też pracujący
też pracujący 12.09.2018, 14:20
Zasłużonym należy gratulować!
Przykre, że pracownicy tej firmy mają takie płace i przywileje. Cóż wyjątkowego wykonują? Tysiące ludzi w firmach, zgodnie z zawartą umową o pracę, codziennie rzetelnie i ciężko pracuje.
Trzeba mieć szczęście, żeby być pracownikiem tejże firmy...
leszek
leszek 12.09.2018, 18:03
też pracujący.jak ci nie wstyd .30 lat pracowałem na zmiany abyś miał w święta prąd . zapomniałem co to jest wigilia święta wielkanocne oraz imieniny i urodziny w urodziny .powód .praca w systemie czterozmianowym .swiatek piatek czy niedziela byłem w pracy jak przypadły swięta to ranki albo popołudniówki czy nocki.po tO ABYŚ SIKAJĄC W SYLWESTRA MIAŁ WODĘ KTÓRĄ ZASILAŁ PRĄD przezemnie wyprodukowany .teraz chciałbyś sie dostac do firmy .30 lat temu mało kto chciał pracować w elektrowni.
Marek
Marek 13.09.2018, 07:46
Co ty piszesz, żeby pracować w święta to się prawie o to bijecie bo macie podwójnie płacone. I dla twojej wiadomości , nie chciałbym pracować w tej złodziejskiej firmie powinniście się wstydzić , że w mieście jest elektrownia a ludzie mają najdroższy prąd i co. A wy macie zniżki i jeszcze po rodzinie rozdajecie bo nie zużywacie.Czemu pracownicy innych instytucji takich jak Urząd Skarbowy, ZUS nie mają zniżek, nie płacą mniejszych podatków i ubezpieczeń. Jesteście złodziejską firmą i wszystko w temacie.
Zef
Zef 12.09.2018, 19:39
Tez chce nagrode za solidna prace i premie tez chce!!! I wiem jak ciezko sie pracuje za biorkiem w elektrowni......
Psychiatra.
Psychiatra. 12.09.2018, 18:42
Pstrowski uspokój się, bo ci lobotomię zrobimy.
gwint
gwint 12.09.2018, 14:07
Jubilatów było jednak dużo więcej.
gość
gość 12.09.2018, 14:06

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Prawo i sprawiedliwość zatryumfuje.
Prawo i sprawiedliwość zatryumfuje. 12.09.2018, 14:00
A Seweryn nic nie wręczał i nic mu nie wręczono na dniu energetyka. Nikt nie powinien robić kampanii wyborczej pod kościołem, bo po mszy z kościoła wychodzą ci obok których modlił się Henryk Piłat i ci , którzy modlili się obok niego i razem z nim. To nieprzyzwoite patrzeć nam w oczy. Odrobina szacunku dla krzywdzonego przez was i pomawianego. , nieżyjącego już naszego Burmistrza. Jaką marnością jesteście pokazały te cztery lata.
leszek
leszek 12.09.2018, 14:57
krótko;angielskie drogi i wszystko nie wstyd ci
chamstwo
chamstwo 12.09.2018, 19:32
Leszek, jesteś durniem. Następca wyciągnie trupy z szafy po Sawarynie. Jest ich mnóstwo. Ugadane przetargi, niedopełnienie obowiązków, działania na szkodę gminy, gdzie są meble z sali ślubów?
Z
Z 13.09.2018, 00:01
Czemu nie ma od 3 miesięcy stawek na wodę i ścieki.
Mr.
Mr. 12.09.2018, 13:55
Ładny gest.
fe
fe 12.09.2018, 13:54
(...) 
Komentarz usunięty.
administrator
popis
popis 12.09.2018, 13:40
Wyrobił się nam Pawełek!
szymek
szymek 12.09.2018, 13:39
Kto normalny przyjmuje medal od prezydenta łamiącego konstytucje?
rada
rada 12.09.2018, 13:40
Jak nie masz dowodów to zamilcz!
leszek
leszek 12.09.2018, 14:54
że duda łamał wielokrotnie konstytucję to oczywisty fakt i bezdyskusyjny.typowa pisowska w stylu pawłowicz odzywka ,,zamilcz.,,ale co wymagać od pisuara ich IQ ponizej 50 jesli nie mniej
/
/ 12.09.2018, 22:01
Leszek znam cię z nazwiska.nie pisz takich obrażliwych komentarzy.Obserwuje Ciebie od jakiegoś czasu,te twoje komentarze nt.patriotyzmu ,działań młodzieży która upamiętnia bohaterów .Komuchy chcieli aby naród o nich zapomniał.Jest to jeden z argumentów dlaczego rządzi PiS.Przyjdą wybory do parlamentu,to oddasz swój głos na SLD.
sprawiedliwy
sprawiedliwy 12.09.2018, 20:11
do leszek zamilcz czerwony popaprancu twoje IQ nie jest wyzsze od temperatury ciala klocaku

Pozostałe