Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Amazon - 01-30.11.2018
Amazon - 01-30.11.2018
Amazon - 01-30.11.2018

W piwnicy znaleziono zmasakrowane zwłoki dziewczynki w czerwonych baletkach

  • 12.09.2018, 16:30 (aktualizacja 12.09.2018 17:05)
W piwnicy znaleziono zmasakrowane zwłoki dziewczynki w czerwonych baletkach
Historia poraża, ale wciąga. Biblioteka Publiczna w Gryfinie zaprasza na spotkanie z Mariuszem Czubajem, autorem najnowszego kryminału pt.: „Dziewczynka z zapalniczką”. Odbędzie się ono 21 września 2018 r. o godz. 17.00 w sali konferencyjnej przy ul. Kościelnej 24.

„Dziewczynka z zapalniczką” to książka, która wciąga od pierwszych stron! Katarzyna Bonda o mówi o niej: „Po prostu petarda”! Nowy mroczny kryminał Mariusza Czubaja to przykuwająca uwagę intryga i trzymająca w napięciu fabuła.

Rok 2011. W lesie nieopodal Katowic zostaje zastrzelony emerytowany policjant, Jacek Szymon. Tylko dwóch ludzi wie, co znajdowało się wcześniej w bagażniku samochodu, w którym znaleziono ciało. Heinz będzie trzeci. Profiler, przechodzący ciężkie załamanie nerwowe i przebywający na przymusowym urlopie, zostaje poproszony o dyskretną przysługę i po raz pierwszy zaczyna prowadzić prywatne śledztwo. Sprawę komplikuje także to, że pierwszy raz o pomoc prosi Heinza miejscowy gangster. Trop będzie prowadził ku wydarzeniom sprzed lat, które położyły się cieniem na karierze Jacka Szymona. W jednej z piwnic znaleziono wówczas zmasakrowane zwłoki dziewczynki w czerwonych baletkach. Sprawy, której nadano operacyjny kryptonim „Dziewczynka z zapalniczką”, nigdy nie rozwiązano.

Spotkanie dofinansowano ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego.

Informacja: Biblioteka Publiczna w Gryfinie

 

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

prawdziwy mor...
prawdziwy mor... 13.09.2018, 08:53
Mariuszek to bajkopisarz który, jeszcze bawi się w piaskownicy.
krajewski
krajewski 13.09.2018, 08:42
Super! W końcu biblioteka zaprosiła kogoś ciekawego!
zdziwiony
zdziwiony 13.09.2018, 08:13
A dlaczego chcą co poniektórzy ograniczać wyobrażnię artysty?
Toy Toy Bryza
Toy Toy Bryza 13.09.2018, 07:34
Aleś se redaktorku piznął tytuł . Ty mądry jesteś ????
samowolka
samowolka 13.09.2018, 08:06
Tak robią. To nie jego tytuł tylko cytat z tego tekstu...
Tata
Tata 12.09.2018, 21:23
Co ludzie mają w głowach pisząc takie scenariusze historii ?!?!?!?
gotar
gotar 12.09.2018, 21:28
Pewno chodzi o pieniądze. Jak nie wiadomo o co chodzi, to zawsze chodzi o pieniądze.
Ooo
Ooo 12.09.2018, 19:21
Głupol!
ten co liczy