Anna Sobczyńska z nagrodą "Sołtys roku"

  • 12.09.2018, 18:38 (aktualizacja 12.09.2018 19:06)
  • wzp
Anna Sobczyńska z nagrodą Anna Sobczyńska z Bielina druga z lewej. wzp
Korowód, występy kapel ludowych, obrzęd dożynkowy, prezentacje ludowych zespołów to część z atrakcji jaka czekała na uczestników Dożynek Wojewódzkich w Drawsku Pomorskim. Jarmark ludowy kusił produktami i potrawami kuchni regionalnej, rękodziełem i wyrobami artystycznymi.

Podczas dożynek poznaliśmy laureatów konkursu  „Sołtys roku”. Konkurs  promuje najbardziej aktywnych sołtysów, którzy pracują na rzecz społeczności lokalnej. Wyniki konkursu
I miejsce – Stanisław Mączka, sołectwo Międzywodzie, gmina Dziwnów
II miejsceAnna Sobczyńska, sołectwo Bielin, gmina Moryń
III miejsce – Elwira Piestrzeniewicz, sołectwo Gardzin, gmina Resko

Za otrzymane pieniądze Anna Sobczyńska kupiła dla swojej miejscowości maszynki do robienia waty i poppcornu.

wzp

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Muzyka
Muzyka 14.09.2018, 23:24
Wystarczy posłuchać Sokoła z Marysią :-)
Idealnie pasuje do tej akcji.....:
https://www.youtube.com/watch?v=6K_AOUAEh-M
brawo
brawo 13.09.2018, 09:22
Znaczy bon w dobre ręce trafił!
Ania z piątkowego wzgórza
Ania z piątkowego wzgórza 12.09.2018, 23:07
Gratuluję!!! ale nie wszyscy w Bielinie myślą o Pani pozytywnie!
Pani Aniu źle, że Pani swoją karierę samorządowca splata z Panem Józefem Piątkiem, który oceniany jest negatywnie jako burmistrz Morynia. Zepsuje sobie Pani dobrą opinię startują z komitetu Pana Józefa!

Szanuję Panią i doceniam!
Niech się Pani nie wiąże z niezaradnym gospodarzem Naszej gminy
bo dostanie Pani łatkę służalczej wobec złej zmiany po Panu Marandzie!

Pozdrawiam
Mieszkaniec Bielina
Bieliniak
Bieliniak 13.09.2018, 09:26
Ważne, że walczy o Bielin i nasza miejscowość pięknieje.
możecie zostać na lodzie
możecie zostać na lodzie 13.09.2018, 09:32
Bieliniak ale lepiej niech sie tak w politykę tak bezmyslnie nie angażuje. A co będzie jak się władza zmieni?
meiszkanka
meiszkanka 13.09.2018, 09:23
Każdy niech sądzi według siebie.
Bielinianka
Bielinianka 12.09.2018, 22:13
Brawo Aniu. Gratulacje😀😘 Dzięki Twoim staraniom Bielin w końcu odżył-widać to na każdym kroku.
wyborca
wyborca 12.09.2018, 21:28
Soltysi brac przyklad. Nie tylko pieniadze .
pyk pyk
pyk pyk 12.09.2018, 20:53
I jaka gospadarna. To te maszyny co były na dożynkach?
Obserwator
Obserwator 12.09.2018, 20:11
Brawo Ania Gratulacje

Pozostałe