Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Amazon - 01-30.11.2018 Pan
Amazon - 01-30.11.2018 Pan
Amazon - 01-30.11.2018 Pan

Powalczą o miano najlepszego wędkarza

  • 13.09.2018, 10:05
Powalczą o miano najlepszego wędkarza
W najbliższą niedzielę, 16 września br. zaplanowano zawody wędkarskie. Początek turnieju o puchar wójta gminy Stare Czarnowo o 8:30. Zbiórka uczestników przy stawie w Dębinie.

Zawody organizuje Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Staroczarnowskiej i Urząd Gminy Stare Czarnowo. Zbiórkę uczestników zaplanowano na godzinę 8.30. Wówczas też zostaną przedstawione zasady rywalizacji i nastąpi losowanie stanowisk dla wędkarzy.

- Zapraszam dużych i małych mieszkańców naszej gminy, abyśmy wspólnie na świeżym powietrzu spędzili niedzielę, sportowo rywalizując i dobrze się przy tym bawiąc - powiedziała wójt gminy Stare Czarnowo Marzena Grzywińska.

Start w zawodach jest bezpłatny. Mogą w nich wziąć udział mieszkańcy zamieszkujący gminę Stare Czarnowo. Dla wszystkich uczestników przewidziane są nagrody.

Po zakończeniu sportowej rywalizacji dla uczestników i kibiców zaplanowano wspólny poczęstunek przy grillu i muzyce.

Zapisy i szczegółowe informacje: Piotr Kwiatkowski, telefon 605 597 865.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (45)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Dyzio marzyciel
Dyzio marzyciel 17.09.2018, 11:35
Och jak dobrze by było wybrać się z Panią wójt na ryby uuu!? marzenie dobrze sobie radzi w gminie to i podejrzewam że sobie doskonale poradzi na rybach😉
krasnolud
krasnolud 16.09.2018, 20:28
Obłęd trwa w najlepsze. Teraz wymyślili, że ktoś się pod kogoś podszywa. Tak to jest jak się mierzy innych swoją miarą.
Fakt
Fakt 16.09.2018, 20:45
Dokładnie czas pożegnać tych obecnych włodarzy ktorych nikt nie lubi!!!
dokładnie
dokładnie 16.09.2018, 20:52
Zrobiłem to 4 lata temu.
bardzo dokładnie
bardzo dokładnie 16.09.2018, 21:00
A teraz czas na bis i przy okazji pożegnać niedobitki.
Rada
Rada 16.09.2018, 11:00
No no ty z innej gdzie wy tam mieszkacie w Babinie chyba ....i nie podszywaj sie pod mieszkańców Kartna...to głupie.
Wyborca
Wyborca 16.09.2018, 08:09
Do Hello " o co ci chodzi Damian" - Radny Damian to kompetentny Radny wie co mówi i robi.Wykształcony w zakresie rolnictwa i bardzo dobrze działa w Komisji chyba , że Rolniczej w Radzie Gminy. Wszędzie Go widać / na odbiorach dróg, melioracjach , dożynkach , uczynny, pomocny - warto na Niego ponownie zagłosować . Ja akurat z innej miejscowości i nie mogę Go wesprzeć, a szkoda.
Kartno
Kartno 16.09.2018, 07:58
Kartno jest za Panią Pani Marzeno , ale super mamy świetlicę, za poprzedników na pewno byśmy się nie doczekali takiego nowego, pięknego obiektu. Jest wszędzie skład, ład i porządek za Pani rządów- gratulacje. Do 21 pażdziernika.
Pytanko
Pytanko 16.09.2018, 07:38
Ile gmina ma kredytu pytam? Ile? Konkretna odpowiedź!!!
Tedi
Tedi 15.09.2018, 22:48
Bzdury i kłamstwa to cecha pani wojt
dosadnie
dosadnie 15.09.2018, 22:52
Tedi, ale nie masz żadnych dowód na swoje kłamstwa. Tyle twojego co popiszesz bzdury, które nie trzymają się za przeproszeniem ni kupy ni d..y.
Tedi
Tedi 16.09.2018, 07:37
Mam, mnie okłamała!
Mieszk. powiatu gryfińskiego
Mieszk. powiatu gryfińskiego 15.09.2018, 22:41
Takiej Wójtowej jak P. Marzena - nie było jeszcze w Gminie Stare Czarnowo - rzetelna uczciwa, przedsiębiorcza, przychylna dla mieszkańców itp itd , dużo by trzeba było wyminiać zalet pozytywnych.
Mieszkaniec od urodzenia
Mieszkaniec od urodzenia 15.09.2018, 22:14
Obecna P. Wójt nie ukrywa żadnych kredytów - wszystko jest powiedziane na Sesjach i Komisjach Rady, jasno , konkretnie na jaki cel z wielką rozwagą - jest przejrzyście , fachowo i długo dyskutowana niemal, że kazda złotówka. Kiedyś tego nie było i wiadomo kogo w oczy kole. Ale te pisania, już nic ci chłopie nie pomoga. Mieszkancy obserwowali 4 lata działalności obecnej Wójtowej, a teraz ocenią jej działania i Radnych mijającej Kadencji.
słownik
słownik 15.09.2018, 20:47
Czas na zmiany Dzisiaj, 20:39 i Fakt kołbackk Dzisiaj, 20:40
BIEŻE???
Poczytaj słownik ortograficzny, przyda ci się. Coś chyba słabo u was z poparciem skoro publikujecie komentarze pod różnymi nickami. I to jeszcze w tak nieudolny sposób. Pamiętaj, różne nicki, jeden głos.
Hello
Hello 15.09.2018, 21:07
O co ci chodzi Damian?
Czas na zmiany
Czas na zmiany 15.09.2018, 20:39
Problem w tym że kredyty bieże gmina na inwestycje na ktore są środki unijne!!!! To jest niegospodarność i głupota!!
Mieszkaniec bliski
Mieszkaniec bliski 15.09.2018, 18:20
Nie martw się A. Ł jak Krawczyk bierze kredyty to Jego problem, Ty sie martw o swoje kredyty, bo zaczynasz bude stawiać .......... i tyle na ten temat.
Fakt kołbackk
Fakt kołbackk 15.09.2018, 20:40
A gdzie pisze że krawczyk bieże kredyty? Raczej że się buduje pisze a kredyty gmina bierze.
hahaha
hahaha 15.09.2018, 15:11
Buahahaha:):):) Tacy z nich eksperci z finansów jak i ze śmieci...Oni chyba naprawdę wierzą w to co piszą...Buahahaha:):):) Efekt taki, że znowu administrator zablokował wam komentarz, bo nie potraficie się opanować...Buahahaha:):):)
Ciekawostka
Ciekawostka 15.09.2018, 14:46
Krawczyk sie buduje z wielką pompą duża chałupa a fmina kredyty bierze .....
gołąbek
gołąbek 15.09.2018, 15:05
Znaczy, że gospodarny człowiek i przedsiębiorczy. Nikt mu kredytów nie zabroni brac. Wszytko i tak musi wpisać w oświdczenie majątkowe. A to że gmina kredyty bierze na potrzebne dla mieszkańców sprawy to inna kwestia.
Ggg
Ggg 15.09.2018, 13:48
Mowimy o zadłużeniu gminy, które ukrywa pani wojt to ok. 6000 000 jest tradedia. A jak wiesz lepiej kuźniar to napisz jakie jest?
Wyborca
Wyborca 15.09.2018, 09:34
Co za kredyty , chyba mówisz o sobie, bo zaczynasz sie budować człowieczku
Wyborca od urodzenia z terenu gminy
Wyborca od urodzenia z terenu gminy 15.09.2018, 09:25
To jest wyssane z palca - gmina własnie stoi finansowo bardzo dobrze - nie czytasz ga..... Wieści Starego czarnowa, które gmina wydaje od 4 lat i tam wszystko pisze na bieżąco . Inwestycje finanse itp itd. - popisz sobie, popisz bo tyle ci pozostało jeszcze miesiąc i wszystko bedzie jasne jakim % obecna Pani Wójtowa wygra. Gratulacje Pani Marzeno . Ja na Panią zagłosuje na pewno 21 pażdziernika.
Heje
Heje 15.09.2018, 14:44
Nie zagłosujesz bo mieszkasz w szczecinie Kuźniarku (...)

Proszę nie używać inwektyw. Część komentarza usunięta. administrator
Ech
Ech 15.09.2018, 07:58
6000000 kredytu no ładnie i my to oddamy.
Jest źle
Jest źle 15.09.2018, 02:40
6 000 000 i masz coś do powiedzenia krasnoludku!!!! Tragedia
Oświecony
Oświecony 15.09.2018, 13:59
Nie pisz nieprawdy. Wystarczy wejść na bip gminy i jest jak byk informacja o kredycie 3,3 mln. Typowy czarny PR.
Pytanie
Pytanie 15.09.2018, 11:43
Na jakiej podstawie twierdzisz że 6 mln, jeśli wystarczy wejść na bip gminy i jest mowa o kredycie 3,3 mln. Typowy czarny PR z twojej strony.
krasnolud
krasnolud 14.09.2018, 22:18
Obłęd w pełni. Znowu doszukują się wpisów urzędników, a jakby tego było mało to wisienką na torcie jest opinia eksperta na temat finansów gminy. Co jeszcze durnego wymyślicie?

Pozostałe