Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Amazon - 01-30.11.2018
Amazon - 01-30.11.2018
Amazon - 01-30.11.2018

Pojadą do Rosji walczyć o medale

  • 13.09.2018, 11:11 (aktualizacja 13.09.2018 13:01)
Pojadą do Rosji walczyć o medale Tomasz i Daniel Gibowscy
W dniach 21 – 22 września 2018 r. w Kaliningradzie odbędą się XXXII Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin. Z naszego regionu Polskę reprezentować będą karatecy z Morynia oraz Chojny. Z UKS KK z Morynia wystartują Wiktoria Wiergowska oraz Vanessa Florczak, natomiast z UKS KK SHODAN z Chojny Tomasz Gibowski oraz Daniel Gibowski.

Przygotowania do udziału w ME w Rosji zawodnicy rozpoczęli od udziału w Europejskim Obozie Kyokushin, który odbył się w dniach 19 – 23 lipca 2018 na obiektach AWF w Krakowie. Od początku sierpnia trenują 5 – 6 razy w tygodniu w sali chojeńskiego klubu cały czas pracując nad wytrzymałością, siłą, szybkością doskonaląc kata i taktykę walki. Wszyscy nasi reprezentanci są wielokrotnymi medalistami zawodów na szczeblu krajowym i międzynarodowym. Za wszystkich trzymamy mocno kciuki i życzymy sukcesów.

Piotr Kos

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

brat
brat 14.09.2018, 08:25
Zazdrość daje znaki,. Czyzby jakiś niespełniony wasz zawodnik? Tak to podejrzewam.
obiektyw ny
obiektyw ny 13.09.2018, 21:14
Tu chyba chodzi o sport a nie o mordobicie.
Yoko
Yoko 13.09.2018, 21:50
Właśnie chodzi o sport. Masz rację.
FAJTER
FAJTER 13.09.2018, 19:44
Karate to czyste pranie pieniędzy. W walce na ulicy nie zdaje egzaminu. Tylko prawdziwe sztuki WALKI jak mma,kick boxing, muai thai, bjj itp. przydają się w prawdziwym życiu.
karate kid
karate kid 13.09.2018, 23:14
To co wymieniasz jest bez wątpienia walką. Ale nie SZTUKĄ. Karate jest sztuką walki. I jest skuteczną metodą obrony. Do naparzanek kiboli się nie pasuje, fakt...
Pan
Pan 13.09.2018, 21:46
Tak rozumiejąc to najlepsze jest działko 20 mm
Laik
Laik 13.09.2018, 21:07
mma i wszystkie inne podane przez Ciebie Fajter dyscypliny nie są sztukami walki ....przyjdź, poćwicz zobaczymy jaki jesteś fajter
Yoko
Yoko 13.09.2018, 20:55
Mówisz o kyokushin czy o karate WKF ? W prawdziwym życiu liczy się co wiesz jakie masz podejście do życia jakim jesteś człowiekiem
Toy Toy Bryza
Toy Toy Bryza 13.09.2018, 18:46
Nie w jakimś tam kaliningradzie , tylko k ……….a w KRÓLEWCU !!!!!! PRZESTAŃ PALIĆ GŁUPA (...)
Część komentarza usunięta.
admin2
Yoko
Yoko 13.09.2018, 21:48
Wytrzyj gimbusie nos i idź spać
roszpunka
roszpunka 13.09.2018, 17:25
3mam kciuki!
Tenisistaodsuniętyod zdewastowanych kortów.
Tenisistaodsuniętyod zdewastowanych kortów. 13.09.2018, 13:05
A co w Gryfinie ? Jak dzielono nagrody w gminie to było kilku czy kilkunastu mizdrzów świata w karate ! A tu na mistrzostwa Europy nie ma nawet ani jednego kwalifikanta czy chętnego ? Może faktycznie było to wyłudzenie pieniędzy przez mizdrzów z karate ?
Yoko
Yoko 13.09.2018, 20:59
Kyokushin to nie WKF
ciocia