Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Amazon - 01-30.11.2018
Amazon - 01-30.11.2018
Amazon - 01-30.11.2018

Siergiej odwołany z zarządu. Zaszkodziła sprawa w sądzie?

  • 13.09.2018, 22:20 (aktualizacja 16.09.2018 20:12)
Siergiej odwołany z zarządu. Zaszkodziła sprawa w sądzie?
Tomasz Siergiej nie jest już członkiem zarządu powiatu. Został odwołany na dzisiejszej (13 września 2018 r.) sesji w związku ze złożeniem rezygnacji. Jest nadal członkiem Inicjatywy Samorządowej Wojciecha Konarskiego.

Tomasz Siergiej ma sprawę w sądzie dotyczącą oświadczenia majątkowego. Ewentualne przegranie procesu może zachwiać pozycją starosty Wojciecha Konarskiego. Odwołanie z funkcji w zarządzie odsuwa Tomasza Siergieja w cień, na co liczy zapewne Wojciech Konarski.

Tomasz Siergiej to jeden z czterech radnych popierających do tej pory Wojciecha Konarskiego, a mający problemy.

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Koń polski czy koń, który mówi ?
Koń polski czy koń, który mówi ? 15.09.2018, 02:34
Skłamał w oświadczeniu majątkowym to ma sprawę karną w sądzie.
do Wojciecha Konarskiego
do Wojciecha Konarskiego 14.09.2018, 23:53
Tonący brzytwy się chwyta!
świnoujściak
świnoujściak 14.09.2018, 23:29
Świat polityki jest jak poker, do ostatniej rozgrywki nie można się zdradzić i trzeba zachować kamienną twarz, nawet gdy karta nie idzie po naszej myśli. Przekonał się o tym Mateusz Rojewski z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, który przyznał, że kandydatem Prawa i Sprawiedliwości w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście jest Janusz Żmurkiewicz. Teraz jego przełożeni zapowiadają, że wobec Pana Mateusza Rojewskiego zostaną wyciągnięte konsekwencje służbowe!
mróz
mróz 14.09.2018, 17:35
Konarski za długo jest przy władzy i władza po pewnym czasie "gnije". I to są objawy
domyślny
domyślny 14.09.2018, 10:54
Podejrzewam, że zaszkodziło źle wypełnione oświadczenie majątkowe!
plebs
plebs 14.09.2018, 08:55
Biedaczek juz nie ogarnia swego majatku bu ha ha ha ha
gosc
gosc 14.09.2018, 17:27
Wez sie do roboty a nie licz innym Plebsie
czytelnik
czytelnik 14.09.2018, 08:55
Procedura niszczenia człowieka przez przeciwników politycznych jest prosta. Najpierw dziennikarzyna o wątpliwej reputacji dawniej współpracujący z SB smaruje artykuł. Następnie rozsyła ten artykuł po CBS ABW Prokuratyry i gdzie się da. Któraś z instytucji podejmuje temat i wszczyna sprawę, a pseudoredaktor ma materiał na kolejne opluwanie gościa. Proste ?
Oszust oszukuje, klamie.
Oszust oszukuje, klamie. 15.09.2018, 02:36
Jeżeli kłamał w oświadczeniu majątkowym to byłby to oszust.
szary obywatel
szary obywatel 14.09.2018, 08:49
Gdybym ja pracował w szarej strefie to do powiatu bym się nie pchał. I gdybym miał wąsy to by był wujek.
biurwa
biurwa 14.09.2018, 08:46
Wypelnienie oswiwidczenia majatkowego to skomplikowana sprawa wiec nie czepiajcie sie gostka.Widac nie kazdy potrafi wypełnic prosty druk
czytelnik
czytelnik 14.09.2018, 08:40
Sprawy polityczne są kręcone przez przeciwników politycznych. Tak też było i w tym wypadku. Najpierw pismak o wątpliwej reputacji TW smaruje artykuł, póżniej wysyła go do różnych służb i czeka na reakcję. Jak sprawę ktoś podejmie, to ma materiał na następne artykuły i zaczyna się jazda bez trzymanki. Sposób prosty w jaki można niemal każdego wyeliminować z życia politycznego. Proste ?
Masa
Masa 14.09.2018, 11:35
A mnie się wydaje, że jak mówią niektórzy wystarczy tylko nie kraść. Jeśli ktoś jest uczciwy, nie ma nic do ukrycia to chyba nie musi się bać.
płakał nikt nie będzie
płakał nikt nie będzie 14.09.2018, 08:38
Fakty są takie, że usunął się w cień. I może myśli, że nie szkodzi wizerunkowi guru Konarskiego. Ale jak widać po minie jeszcze my żal
chłopcy z ferajny
chłopcy z ferajny 14.09.2018, 00:34
Albo CBA albo prokuratura, albo albo sąd ,albo wojewoda na karku.
złamanie ustawy antykorupcyjnej
złamanie ustawy antykorupcyjnej 13.09.2018, 23:45
A co z konsekwencjami w związku ze złamaniem ustawy antykorupcyyjnej prezesa PUk i wiceprezesa GTBS?
Może coś więcej na ten temat prezesie ?
Może coś więcej na ten temat prezesie ? 15.09.2018, 02:38
A prezes GTBS prowadzi z żoną jakąś firmę finansową. Czy to działalność gospodarcza ?
śmietnik
śmietnik 14.09.2018, 00:07
Może Konarski weźmie ich do zarządu?
mysliwy
mysliwy 13.09.2018, 23:35
Starosta wytypował go do politycznego odstrzału to chłopak smutny.
ciekawy
ciekawy 13.09.2018, 23:33
Panie radny co tak pan spuścił wzrok?!
Już nigdy nie powinien pojawić się w życiu publicznym.
Już nigdy nie powinien pojawić się w życiu publicznym. 14.09.2018, 00:05
Bo rozszyfrowano go.
Enigma
Enigma 14.09.2018, 00:06
Ale rozszyfrowano, że co?

Pozostałe