Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Amazon - 01-30.11.2018 Pan
Amazon - 01-30.11.2018 Pan
Amazon - 01-30.11.2018 Pan

Niedźwiedzia przysługa starosty. Rataj w zarządzie

  • 13.09.2018, 22:57 (aktualizacja 14.09.2018 08:55)
Niedźwiedzia przysługa starosty. Rataj w zarządzie Roman Rataj pierwszy z prawej
Wojciech Konarski traci kolejnych ludzi w swoim otoczeniu. Piotr Bugajski nie przychodzi na sesję. Tomasz Siergiej nie jest już w zarządzie. Trzeba było łatać nowo powstałą "dziurę". Sam zarząd ma przed sobą trudne decyzje do podjęcia.

Na dzisiejszej sesji Rady Powiatu w Gryfinie radni przeprowadzili tajne głosowanie, wybierając nowego członka zarządu. Kandydaturę Romana Rataja zgłosił starosta Wojciech Konarski. Radni głosowali w sprawie tej kandydatury zaproponowanej przez starostę. Roman Rataj zdobył 13 głosów (w 21-osobowej radzie).

Na sesji nie było nie tylko dawnego wiceprzewodniczącego Rady, ale jeszcze Pawła Sławińskeigo, któremu wojewoda chce wygasić mandat. radnego. Roman Rataj jest szefem Straży Miejskiej w Gryfinie.

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (47)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Dołgie podziwia😋
Dołgie podziwia😋 18.09.2018, 14:59
Brawo panie Romku trzymamy kciuki.A ci co krytykują to zazdroszczą że tak daleko nie zaszli jak pan😉
kumak
kumak 18.09.2018, 10:58
Arek już nie zaintereowany starostwem bo startuje na wójta.
JAK
JAK 17.09.2018, 18:29
mam nadzieje że będzie wójtem w Baniach bo jak widzę tych innych kandydatów to po prostu koszmar a PIS wystawiło pana KTÓRY MA NIEBIESKĄ KARTĘ ZA ZNĘCANIE SIĘ NAD RODZINĄ PARANOJA
arekarekarek
arekarekarek 16.09.2018, 09:11
Nie będzie już w radzie powiatu w radzie bo będzie wójtem
oko
oko 15.09.2018, 18:34
Czy Oni są od Nowaka(obecnie Ukraińca)? Obaj mają ekstra zegarki!
ciekawy
ciekawy 15.09.2018, 15:23
Do oko i bystre oko! To który się podpisał? Ten z lewej do prawej czy z prawej do lewej? A może to bliźniacy tak samo zwani?:)
Tender
Tender 15.09.2018, 05:34
Nie jeden tempak w Puku niema takiej szkoly co On bez przydopasa nie wie co robic
koło
koło 15.09.2018, 00:24
Konarski pogubił się w tych swoich przetasowaniach politycznych że słyszałem, że nawet w swoim środowisku nie ma za dobrze.
kosul
kosul 14.09.2018, 23:54
Tak jak sie ogólnie przyglądam politykom to widze jak ludzie potrafią są podli. Zmieniają barwy i ideały aby dalej siedzieć przy korycie nic nie robiąc całe życie i trzepać kasę. Wyrzekli by się nawet własnej matki zmieniając barwy polityczne aby siedzieć na dobrze opłacanym stołku To jest podłość to mało powiedziane
wigwam
wigwam 14.09.2018, 23:24
Konarski cały podenerwowany chodzi,. Chyba czuje zę to jego ostatnia kadencja.
wróżbita
wróżbita 14.09.2018, 22:29
Niedźwiedzia przysługa czyli pójdzie teraz do zarządu a do rady za miesiąc nie wejdzie?
Ja
Ja 14.09.2018, 20:05
Przecież komendant startuje z listy Konarskiego. To nagroda za bombonierki.
Juhas
Juhas 14.09.2018, 15:23
Pizdziataj się nie nadaje już jedna go dyma, starucha.
bombonierkowe gody
bombonierkowe gody 14.09.2018, 14:36
Z bombonierkami lizus Rataj latał do burmistrza i starosty to i moze za te słodkości i tzw. brak kręgosłupa posadkę dostał na miesiąc.
ciekawy
ciekawy 14.09.2018, 14:15
Który z Tych dwóch to który? Co to za jedni?
bystre oko
bystre oko 14.09.2018, 14:32
Przecież masz podpisane pod zdjęciem.
on
on 14.09.2018, 22:27
Ma podpisane ale głąb nie potrafi czytać
Juhas
Juhas 14.09.2018, 11:21
Same darmozjady
Dołgie Pozdrawiają
Dołgie Pozdrawiają 14.09.2018, 11:00
Roman Brawo co prawda na kilka tygodni ale dobry wybór !!
gość
gość 14.09.2018, 10:28
jedna wielka rodzina <3 słodko
Don Corleone
Don Corleone 14.09.2018, 11:05
Taka rodzina nazywa się inaczej :)
As
As 14.09.2018, 11:22
Homo niewiadomo
monitu
monitu 14.09.2018, 10:11
Starosta powinien być z Gryfina. Wtedy skończą się przysługi a będzie czytelna gra dla dobra miasta i całego powiatu.
zwolennik
zwolennik 14.09.2018, 10:09
Arku liczymy na ciebie!

Pozostałe