Czy przez Gryfino przeszedł koń? - pyta czytelniczka

  • 14.09.2018, 11:44
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Czy przez Gryfino przeszedł koń? - pyta czytelniczka czytelniczka igryfino
Taka sytuacja zastała nas dziś przy ulicy Kościelnej 3. Przeszedł sobie koń? - pyta czytelniczka i przesyła do nas zdjęcia przez swój profil Facebooka.

Właściciele psów niewątpliwie powinni lepiej dbać o swoje czworonogi i nogi innych...

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (44)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

awsde
awsde 15.09.2018, 21:17
A co się dziwić! W Wełtyniu na plaży i w wodzie wali koniuchy jak długi. A kolo na koniu w czapce teksańskiej głupka udaje!!!
leszek
leszek 15.09.2018, 13:38
szanowna pani dzisiaj o godz 13.00 mna jana pawła 2 samochód zabił kotka nawet się nie zatrzymał .ani policji ani strazy miejskiej na tej ulicy nie ma .czy nie wiemy kochani katolicy ,ze to są nasi bracia mniejsi
Ada
Ada 15.09.2018, 12:44
To nie były osły tylko muły. Stały wieczorem przy głównej drodze w Gartz. Oczywiście gówniany szlak ciągnął się również od Gryfina do Gartz.
widziałam
widziałam 15.09.2018, 11:54
tak i to nie jeden , szli od strony Pniewa ul. Przemysłowa trzy koniki i trzech opiekunów , dziwne że poszli i nie posprzatali
postulat
postulat 14.09.2018, 23:45
Proponuję wprowadzić podatki dla wlaścicieli psów i nieuchronne mandaty. Może to nauczy elementarnej kultury i odpowiedzialności za psa. Musi być również większa presja ze strony osób postronnych. Nie może tak być, że przechodzimy obojętnie obok wlaściciela którego pies robi kupę na chodniku lub nawet przy kościele.
ja
ja 15.09.2018, 21:18
wystarczy sprzątać. ja po swoim boxiu sprzątam kupę
GT
GT 14.09.2018, 23:38
A ci hodowcy kuców to ciekawe gdzie te odchody mieli wywalać skoro nie ma pojemników na to a do zwykłego śmietnika przecież nie można odchodów, co mieli przez całe miasto w kieszeni trzymać i do domu zanieść?
avatar
avatar 14.09.2018, 23:31
Czemu to znowu nie ma woreczków? Ogłaszam akcję: Psie odchody dla IMIGU. A dokładnie, zbierajmy naszych pupili kupy w woreczki i wyrzucajmy do śmietnika koło budynku urzędu gdzie jest specjalny pojemnik wyznaczony przez burmistrza. Albo proponuję też zapytac w sekretariacie naszego wielkiego przewodnika duchowego, Mr. M.
za murami
za murami 14.09.2018, 23:27
Na smyczy i w kagańcu nie można nauczyć ludzi prowadzać tych zasrańców a co dopiero sprzątać po nich. Jak zwrócę komuś uwagę, że pies powinien być na smyczy chociaż w czasie gdy zbliżam się z małym dzieckiem to wiecznie słyszę, że nie ugryzie...
rtfy
rtfy 15.09.2018, 21:21
racja! ja swojego na smycz, bo to wiesz co może psu strzelić - kiedyś na mohery się rzucał! na dzieci nigdy, bo z dziećmi wychowany, córka za ucho gryzła go :)
historyk
historyk 14.09.2018, 22:38
A wyobraźcie sobie, jak kiedyś przejeżdżała tu kawaleria!
tu koń-sram gdzie chcę!!!!!!
tu koń-sram gdzie chcę!!!!!! 14.09.2018, 21:43
tak,tak, przeszedł koń i nasrał na chodnik,posprzataj sygnalistko i będzie ok.-co za durna baba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jest inaczej
jest inaczej 14.09.2018, 22:34
Jest kupa jest problem. Problem brudnego miasta!
Taxi nr 2
Taxi nr 2 14.09.2018, 20:32
A ja szczam w parku na drzewo
tom
tom 15.09.2018, 21:21
a deski podnosisz?
Mocznik 01
Mocznik 01 14.09.2018, 19:44
A pod neetto żule szczali dzisiaj na ściane ciepłym moczem !!
To jest news
samiec alfa
samiec alfa 14.09.2018, 22:35
Jednak jest skoro musiałeś się tu wpisać i "zaznaczy" teren".
123
123 14.09.2018, 19:42
Niezły artykuł, szanuję
Szarik
Szarik 14.09.2018, 19:07
Tylko Debil robi takie zdjęcia !Żenada ten portal !!
przewrotny los
przewrotny los 14.09.2018, 22:36
Szarik tylko dlaczego tylu ludzi to czyta i tylu zostawia komentarze?
pyt
pyt 14.09.2018, 18:46
Gdzie byli rodzice? No pytam się gdzie byli
koniuszy
koniuszy 14.09.2018, 22:36
Jak to gdzie? W stajni!
Taaaaaka gmina.
Taaaaaka gmina. 14.09.2018, 17:58
Idzie zima. Kuń wyngiel woził bo my gmina energetyczna.
Ja
Ja 14.09.2018, 15:57
Tez widziałam grupke podróżników z osłami, szli ze strony Dolnej Odry
Aria
Aria 14.09.2018, 14:52
Wczoraj naprawdę szli ludzie i prowadzili obładowane osły.Mijałam ich na ulicy Łużyckiej. Ciekawe kto to był
Dd
Dd 14.09.2018, 13:35
Faktycznie, gdyby był monitoring, to od razu byłaby reakcja. Sawaryn już w poprzednich wyborach odżegnywał się od monitoringu. Teraz tylko Romanicz wspomniał w gazecie, że to jeden z priorytetów, który będzie realizował. Może w końcu się poprawi porządek w mieście.
KiErOwCa
KiErOwCa 14.09.2018, 13:16
Tez widziałem jak szli .
Spotkałem ich jak dreptali od strony Dolnej Odry . I tam tez była taka sytuacja ma chodniku

Pozostałe