Wiemy ile nagrody dostał jeden z prezesów PUK

  • 14.09.2018, 13:00 (aktualizacja 15.09.2018 00:34)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wiemy ile nagrody dostał jeden z prezesów PUK
Dowiedzieliśmy się o tym, co prawdopodobnie próbuje ukryć burmistrz Mieczysław Sawaryn. Otóż na przedostatniej sesji Rady Miejskiej w Gryfinie zapytaliśmy go o tegoroczne nagrody dla członków zarządu Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Gryfinie.

Odpowiedzi było kilka, ale żadnej konkretnej.

Z pewnego źródła wiemy, że jeden z prezesów otrzymał nagrodę ok. 35 tys zł.

Pieniędzy w ostatnim czasie za aprobatą burmistrza, pełniącego nadzór na gminna spółką, wydano więcej. Chodzi jeszcze np. o kilka razy większą odprawę. To tym dziwniejsze, że prezes, który przeszedł na emeryturę nadal wydaje się świadczyć pracę dla Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Gryfinie. Na jaką umowę i jaki ma zakres obowiązków? - burmistrz na razie milczy.

O nagrodach pisaliśmy ostatnio tu:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/29517,rozenberg-z-puk-zadaje-klam-informacji-burmistrza-

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (48)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gość
Gość 17.09.2018, 00:21
Świat jest tak zbudowany, że prawda zawsze odnajdzie światło dzienne. Niekiedy musi minąć wiele lat, ale w końcu przebije kurtynę kłamstwa, obłudy i wielu innych szkaradztw.
rozczarowany
rozczarowany 16.09.2018, 14:20
Ale wstyd panie burmstrzu!
Ja
Ja 15.09.2018, 12:20
A nie ma pieniędzmi na odkupienie wodociągów od ludzi którzy zapłacili ze swojej kieszeni !!!!!! Dziadostwo
nieźle
nieźle 15.09.2018, 10:12
A drugi ile dostała? Dwa razy tyle?
Wyborca
Wyborca 15.09.2018, 08:54
Ale hipokryci! 4 lata temu zmieszali z błotem byłego prezesa za to, że dostał nagrodę, a teraz jest dokładnie to samo. Brawo panowie!
Także hipokryci kwiczą.
Także hipokryci kwiczą. 15.09.2018, 21:17
A dzisiejsze kwiczoły mówiły, że ta nagroda byłemu prezesowi po prostu mu się należała.
wyborca wyrobiony
wyborca wyrobiony 15.09.2018, 09:32
Hipokryta to jest Sawaryn który zapytany kilka tygodni temu kręci z odpowiedzią aż się dziennkarze dowiedzieli sami co ukrywa.
nie tylko wysokość nagrody...
nie tylko wysokość nagrody... 15.09.2018, 13:53
W tym PUKu Sawaryn usiłuje takie rzeczy ukryć, że wybrana w konkursie prezes zrezygnowała. Mimo że jako audytor w umigu była zorientowana w sprawach gminy, to widać nie zgodziła się na "zakopywanie dowodów"...
krecik
krecik 15.09.2018, 07:59
Bumerang wrócił. Jeszcze będą oddawać to co tak chętnie wręczali łącznie z tym co poszło do Raciechowic itd mierni pseudomężczyżni hahaha
leszek
leszek 15.09.2018, 07:20
podobno dał,podobno tyle a tyle.ruszyć tyłki i sprawdzić .PODOBNO ma tyle możliwości i wersji
do leszka
do leszka 15.09.2018, 13:55
leszku "tyłki ruszyć" to Nikitiński i Sawaryn (dla zdrowia by się też przydało) - TO ONI NIE POTRAFIĄ ODPOWIEDZIEĆ NA PYTANIE. A to oni są (do października, chyba że CBA skróci kadencję) GOSPODARZAMI gminy - i formalnie są właścicielami gminnych spółek...
leszek
leszek 15.09.2018, 16:01

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

na pewno
na pewno 15.09.2018, 10:15
Leszku, co ty z choinki się urwałeś? Przecież coś miesiąc temu na sesji burmistrz Sawaryn sam potwierdził, że zatwierdził nagrody tylko nie pamiętał ile. Ale co ciekawe pamiętał że kilkakrotnie mniej niż w spółkach skarbu państwa. To go teraz dziennikarze wyręczyli i z niepamięci mam nadzieje uleczyli.
koryciarz
koryciarz 14.09.2018, 23:44
Koryto się przekręca ze śmiechu, ale cyrk gdzie my mieszkamy w cyrku?
kędzior
kędzior 14.09.2018, 23:37
No prosze jaki chętny do rozdawania publicznych pieniędzy!
pamiętliwy
pamiętliwy 14.09.2018, 21:01
a jaki był krzyk i lament jak poprzednik dał byłemu prezesowi nagrodę którą ten i tak oddał, czas zatoczył koło
Kamila
Kamila 14.09.2018, 20:29
Te pieniądze porostu im się należały 👍
Wkurzeni
Wkurzeni 14.09.2018, 20:20
Kasta cholerny ale już niedługo wybory hee
innowacja gryfińska
innowacja gryfińska 14.09.2018, 17:47
Te nagrody Sawaryn z Nikitińskim i Milerem dali prezesom za niewątpliwie INNOWACYJNE podejście do zaopatrzenia w wodę! I do troski o jej jakość...
drobniaki
drobniaki 14.09.2018, 17:38
Ale kasy!!!!!! A takie grosze ludziom w urzędzie płaci.
żądam ujawnienia badań wody
żądam ujawnienia badań wody 14.09.2018, 17:33
Dyletancie Tomaszu Milerze gdzie są wyniki badań jakości wody które powinniście publikować. Nie ma danych za ostatnie 14 miesięcy!!!!!!!!!!!!!!!!!
żądanie
żądanie 14.09.2018, 17:38
Sorki nie tu, nie pod tym art. chciałem wpisać, ale postulat podtrzymuję!
ten co liczy
ten co liczy 14.09.2018, 17:12
Słuszne skądinąd wzburzenie po tej wiadomości, panie p.o. obowiązki burmistrza z woli ludu, znamy to historii, że władza sama się wyżywi, jak pan możesz spojrzeć w lustro, czy w oczy obywatelom, znajoma po 40 latach pracy, nie dostała ani grosza odprawy i 1500 zł emerytury brutto !
Mój honor nie pozwalałby na to, aby wobec tylu negatywnych opinii o waszym tercecie ponownie startować w wyborach, chciałbym widzieć waszą klęskę !
100 tysięcy
100 tysięcy 14.09.2018, 15:45
Nie ma to jednak jak dostać odprawę i przychodzić do pracy!
Xxx
Xxx 14.09.2018, 15:35
http://www.osoby-krs.pl/Sawaryn,Mieczyslaw,Edward,d9ebc5c0e711a67abcba538e72201dc5.html
Kasjerka z biedry
Kasjerka z biedry 14.09.2018, 15:28
35 netto ja pier!!!!!!
ten co liczy
ten co liczy 14.09.2018, 17:13
I ZA CO ?
Już wiesz !!!
Już wiesz !!! 14.09.2018, 17:51
Za brak wniosku o zatwierdzenie cen wody do PGW Wody Polskie w terminie.
Za wodę po zawyżonych cenach dla mieszkańców.
Za odbiór ścieków po zawyżonych cenach od mieszkańców. Za brak od 3 miesięcy nowych taryf na wodę i ścieki.
Za brak publikacji wyników wody.
Za czerpanie wody w zatrutej strefie.
Za smród w całym mieście. Za brud i chwastniki.
Za cmentarz w ruinie i nowy kwartał cmentarza (oby tam nie spoczęły moje szczątki).
Za wodę w fontannach w ubiegłym roku pod koniec lipca.
Za koszenie trawy 2 x w roku - cha, cha, cha.
Za brak podwyżek w PUK.
Za brak planu inwestowania w wodociągi i kanalizację.
Za niezłożenie oświadczenia majątkowego w terminie.
Za prowadzenie własnej działalności gospodarczej w spółce Open Capitals podczas piastowania funkcji prezesa PUK.
Itd.
szczawianka
szczawianka 14.09.2018, 20:17
Jak tępym trzeba być, aby udawać, że nie się nie stało ?
sęk
sęk 14.09.2018, 15:15
Mleko się wylało panie Sawaryn. Najwyraźniej żeś pan przekombinował!

Pozostałe