Uwaga na wystające korzenie! - ostrzega czytelnik

  • 14.09.2018, 13:06
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Uwaga na wystające korzenie! - ostrzega czytelnik
Już ponad pół roku, przy największym placu zabaw w Moryniu przy ulicy Odrzańskiej nie usunięto niebezpiecznie wystających korzeni po przewróconych drzewach. Korzenie znajdują się na wysokości twarzy kilkuletnich dzieci i wystają nad chodnik. Strach pomyśleć co może się stać dziecku jadącemu na rolkach lub na małym rowerku - pisze zaniepokojony czytelnik i przesyła zdjęcia.

Zastanawiam się, czy czekamy na wypadek, czy na zakup maszyny do usuwania korzeni? - zastanawia się czytelnik.

Miejmy nadzieję, że ta praca, zwłaszcza w takim okresie" zostanie wykonana w miarę szybko.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

fg89
fg89 2 dni temu, 09:20
jak jesteście tacy cwani rodzice to wejście sami szpadel i wykopcie a nie tylko obgadujecie pana burmiszcza i pana kaczmara ostrowski wam naobiecuje a pierwszy zamknie stadion on niech sie zajmie rodzinom a nie burmiszczowaniem szybko i tak by niebyl bo by go wyrzucili za pijanstwo a pan piatek i tak wygra
fago
fago 2 dni temu, 09:30
Przecież to wy bierzecie za to pieniądze. Niewolników potrzebujecie?
PRACOWNIK
PRACOWNIK 15.09.2018, 21:16
Panie administrator pomimo, że to nie droga powiatowa ani gminna wytniemy Ci niebezpieczne korzenie abyś spełnij swoje marzenia że to załatwiłeś . Szukaj sensacji dalej. Pozdrawiamy CIĘ.
za administartora
za administartora 15.09.2018, 21:20
Laski nie robisz Kaczmar!
kura
kura 15.09.2018, 23:58
Kaczmar to jak primadonna, tylko wspomnisz jego a on jak kogut do ciebie leci.
czujny
czujny 15.09.2018, 23:15
Prośba o usunięcie komentarza. Dodatkowo uderza w osoby publiczne i to z nazwiska. Czy istnieje jakaś moderacja komentarzy tutaj? Regulamin i zasady? chyba tak szanujący się redaktor i portal nie pozwolą sobie na obrażanie osób.
Sikorski
Sikorski 15.09.2018, 22:14
Chyba "łaski"?! A nie "Laski"!
zaa
zaa 15.09.2018, 23:15
Jakby nie było obraża osoby.
Wstyd panie wstyd
Wstyd panie wstyd 15.09.2018, 16:24
Piątek ma taki standard zarządzania i nastawiania ludzi na siebie.
do bezwstydnego
do bezwstydnego 15.09.2018, 16:25
To pomówienie. NAwet nie masz jakiegoś przykładu. Nie boisz się, że w sądzie będziesz musiał to odszczekać?
dyzio ogrodnik
dyzio ogrodnik 15.09.2018, 13:39
No i kto to ma wyciąć teraz te pniaki.
mama przy placu zabaw
mama przy placu zabaw 15.09.2018, 07:36
(...) Korzenie są w poboczu przy chodniku nikomu nie przeszkadzają. Przyjdzie czas zarządca drogi je uprzątnie.

Część komentarza usunięta. Nie obrażaj komentujących. administrator
Kot
Kot 15.09.2018, 14:05
Już to trwa 1/2 roku!!!
W tym tępie to miże za dwa lata usunie!
kochanka Ostrego! Zofiaaa!
kochanka Ostrego! Zofiaaa! 14.09.2018, 22:54
Plecaki dla młodzików burmio Morynia da na nagrody i się będzie działo w niedzielę na stadionie im. Józefa Piątka! Pewnie lansik będą uskuteczniały siostry dwu imienne lub dwunazwiskowe!

Ja siadam na gałęzi z lornetką i czekam na widowiskowe pajacowanie KANDYDATÓW! zapraszam na gałąź! będzie z czego się pośmiać! garnitury, garsonki, buty ze szpicem, lakierki i szpilki z obłoconymi flekami!!! - WIEŚ NASZA IDZIE W TEREN DO LUDU.......! :-)

to w kabarecie tego nie wymyślą lepiej....................!
Marcina Dańca zaproście do Morynia, a nie Czejarka z mikrofonem, który od Pani z dwoma niemiecki nazwiskami usłyszał, że najładniejsze miejsce w Moryniu to tej Pani ogród:-))))))))))))))))))
Tadek
Tadek 14.09.2018, 23:39
ciekawe, czy Sołoduch będzie się lansował w niedzielę przy niebieskiej marynarce?
Leśnik
Leśnik 14.09.2018, 23:40
Tadziu się nie martwi! w lornetce będzie wszystko widać!
sielawa
sielawa 14.09.2018, 23:42
A rybka rodzinna zarasta!
A tak miało być pięknie!
A tak po amerykańsku!

DE EN O
Szczupak
Szczupak 14.09.2018, 23:46
coś te szuciaNkowskie ludzie źle działają dla miasteczka turystycznego - zepsuli z Dyziem w roli głównej takie piękne tradycje moryńskiego baru w parku przy cmentarzu! - NIECH PIONTEK im odbierze tą 50 letnią dzierżawę, którą dostali po znajomości!
PUK, ZUK , czy ZGKiM?
PUK, ZUK , czy ZGKiM? 14.09.2018, 22:35
Pan, Panie Czytelnik się nie martwi! Jutro korzeni nie będzie!
radni już zagłosowali za wyciągarką do resztek drzew!
hę?
hę? 14.09.2018, 17:34
A ktoś orła wyrżnął?
Osp
Osp 14.09.2018, 15:03
W niedzielę lans na stadione w Moryniu, a takie kwiatki przy wejściu tzn korzenie
szalony ekolog
szalony ekolog 14.09.2018, 13:15
To jest materiał dla naszych braci mniejszych i niech one też mają swój dom!

Pozostałe