Adecco 23.09.2018 - 23.10.2018
Adecco 23.09.2018 - 23.10.2018
Adecco 23.09.2018 - 23.10.2018
Artur Nycz wybory 2018
Artur Nycz wybory 2018
Artur Nycz wybory 2018
MIrakowski i Bogacz wybory 2018
MIrakowski i Bogacz wybory 2018
MIrakowski i Bogacz wybory 2018
Urbański i jego drużyna
Urbański i jego drużyna
Urbański i jego drużyna
Dudar i Urbański
Dudar i Urbański
Dudar i Urbański
Dudar i jej drużyna
Dudar i jej drużyna
Dudar i jej drużyna
Sołtysiak Jerzy wybory 2018
Sołtysiak Jerzy wybory 2018
Sołtysiak Jerzy wybory 2018

Sukcesy naszych na Olimpiadzie Kyokushin Karate 2018

  • 2.10.2018, 10:10 (aktualizacja 02.10.2018 12:08)
  • dost.
Sukcesy naszych na Olimpiadzie Kyokushin Karate 2018 dost.
XIX Wojewódzka Olimpiada Młodzieży Karate Kyokushin zorganizowana została w sobotę 29 września 2018 roku w porozumieniu z Zachodniopomorską Federacja Sportu i Zachodniopomorskim Związkiem Karate w Złocieńcu. W zawodach wystartowało 177 zawodników z 14 ośrodków województwa zachodniopomorskiego.

Sędzią głównym zawodów był Andrzej Kłujszo, a na matach sędziowało 20 sędziów z poszczególnych ośrodków. Oficjalnego otwarcia dokonał Krzysztof Zacharzewski – burmistrz Złocieńca. Zawodnicy zmagali się w konkurencji kata oraz kumite, które jest kwintesencją kyokushin, natomiast same zawody dały możliwość zaprezentowania swoich umiejętności dla najmłodszych 6-9 latków, który startują w konkurencji kumite bez kontaktu, natomiast młodzież w semi i light contact.

Dla najmłodszych samo wyjście na tatami jest już sytuacja stresującą z którą muszą się zmierzyć. Jest to także jeden z etapów nauki radzenia sobie ze stresem, gdzie karate jako sztuka walki uczy przekształcania negatywnych przeżyć w emocje pozytywne, a co za tym idzie radzenia sobie z problemem.

Nasz powiat gryfiński reprezentowały dwa kluby: Karate Kyokushin SHODAN w Chojnie pod opieką trenera sensei Tomasza Gibowskiego (1 Dan) oraz Karate Kyokushin Moryń pod opieką trenera sensei Piotra Kosa (2 Dan)

Klub Chojeński reprezentowało 5 zawodników (Piotr Ingaszak, Maja Gil, Milena Gibowska, Oliwia Białek i Daniel Gibowski) którzy zdobyli 6 medali – dwa złote, trzy srebrne i jeden brązowy, natomiast Moryń reprezentowało 5 zawodników (Vanessa Florczak, Wiktora Wiergowska, Kinga Rozkrut, Dominik Rozkrut i Kacper Matoszko) którzy zdobyli 5 medali – 4 złote i 1 brązowy.

Wyjazd na zawody został sfinansowany z środków własnych oraz władze gminy Chojna i Moryń. Zawodnikom gratulujemy sportowego ducha walki oraz wspaniałych wyników.

dost.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

fanklin
fanklin 3.10.2018, 09:02
Czy jesteś w jakimkolwiek kryzysie finansowym, czy potrzebujesz pomocy finansowej? czy potrzebujesz funduszy na założenie własnej firmy? Czy potrzebujesz funduszy na uregulowanie długu, spłacenie rachunków lub rozpoczęcie dobrego biznesu? Czy masz niską zdolność kredytową i trudno ci uzyskać usługi kapitałowe od lokalnych banków i innych instytucji finansowych? Oto Twoja szansa na uzyskanie usługi finansowej od naszej firmy. Oferujemy wszelkiego rodzaju pożyczki dla poszczególnych firm o oprocentowaniu 2%. Jeśli potrzebujesz pożyczki, nie wahaj się skontaktować się z nami poprzez e-mail *********************
Śmieszne
Śmieszne 2.10.2018, 19:59
Jaka olimpiada karate? Jaki związek karate w Złocieńcu ? Co to jest ? Federacja trzech klubów i 40 zawodników ?
Młot
Młot 3.10.2018, 09:16
ooo....kolejny znawca hahaha....
g
g 2.10.2018, 14:34
Brawo Moryń Pan Kos robi swietną robotę
Janosik
Janosik 2.10.2018, 13:57
Super
Gośc
Gośc 2.10.2018, 13:08
Gratulujemy zawodnikom. Wspaniałe dzieciaki:)
Młot Thora
Młot Thora 2.10.2018, 12:27
Rośnie nam kolejne pokolenie zabijaków. Najpierw mata, a potem ulica.
Gość
Gość 2.10.2018, 14:34
hahaha....każdy sądzi według siebie....młocie :D

Pozostałe