Adecco 23.09.2018 - 23.10.2018
Adecco 23.09.2018 - 23.10.2018
Adecco 23.09.2018 - 23.10.2018
Artur Nycz wybory 2018
Artur Nycz wybory 2018
Artur Nycz wybory 2018
MIrakowski i Bogacz wybory 2018
MIrakowski i Bogacz wybory 2018
MIrakowski i Bogacz wybory 2018
Urbański i jego drużyna
Urbański i jego drużyna
Urbański i jego drużyna
Dudar i Urbański
Dudar i Urbański
Dudar i Urbański
Dudar i jej drużyna
Dudar i jej drużyna
Dudar i jej drużyna
Sołtysiak Jerzy wybory 2018
Sołtysiak Jerzy wybory 2018
Sołtysiak Jerzy wybory 2018

Złodziej włamał się do Pałacyku pod Lwami

  • 3.10.2018, 14:33 (aktualizacja 03.10.2018 15:27)
Złodziej włamał się do Pałacyku pod Lwami
Do włamania doszło dziś w nocy z 2 na 3 października 2018 r. Włamywacz stojakiem na rowery wybił szybę. Przez otwór okienny wszedł do środka.

Wiemy o uszkodzeniu mienia. Natomiast nie mamy wiadomości czy coś zginęło z Pałacyku pod Lwami w Gryfinie.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Logika
Logika 5.10.2018, 16:32
Taki obiekt powinien być chroniony i okamerowany. Przecież to zabytek.
kingsajz
kingsajz 3.10.2018, 21:31
redaktorek emocje tonuje???
Kgsksh
Kgsksh 3.10.2018, 20:00
Nie wiecie czy ukradł a nazywacie złodziejem
czytelnik
czytelnik 3.10.2018, 22:08
czytaj uważnie - piszą o włamywaczu
z
z 4.10.2018, 08:56
Czytaj uważnie piszą, że złodziej :)
TW Boleś W.
TW Boleś W. 3.10.2018, 19:22
POlicjanty byli na proteście w Warszawie . A na protest , na sucho się nie jedzie !!!!!
08
08 3.10.2018, 15:54
Ta to jest jak się oszczędza nawet na ochronie
Ojkofil z pisiu.
Ojkofil z pisiu. 3.10.2018, 15:36
Z powodu kradzieży dokumentacji tercet nie może prowadzić remontu pałacyku i odda obiecane pieniądze. Byli gotowi w 100 % do inwestycji jak mówił burmiszcz i nawet w lipcu nie ogłosili przetargu. Dzisiaj byłoby po robotach a oni powinni aplikować o następne środki a tu nic. Wszystko leniom przepadło. Może i ta dokumentacja też. W wieku 60 lat trzeba wykorzystać moment bo oklapnie. Prysły zmysły. Ale przez cztery lata dymaliście cała gminę. Nic nie zrobiliście. Z demokracji zrobiliście dymokrację. Nikogo już nie nabierzecie. Pomyśleć, że mogli by nas dymać przez kolejne cztery lata. Brrrrrrrrrrrrrrrrr. ŻEGNAMY z RADOŚCIĄ.
Gdzie były lenie przez cztery lata?
Gdzie były lenie przez cztery lata? 3.10.2018, 18:30
Nikitiński musi odejść zamiast lansować się teraz nachalnie z Sawarynem przy każdej okazji.
!
! 3.10.2018, 15:54
Zdziwisz się. Jak czytam te nienawistne komentarze, to jestem pewien, że za nimi zagłosuję:-)
heh
heh 4.10.2018, 00:10
Szukaj na liście Nikitińskiego że by zagłosować. Dopiero się zdziwisz...
?
? 3.10.2018, 17:44
a czytasz ze zrozumieniem?
heh
heh 3.10.2018, 15:09
Może włamał sie po te papiery co z nich wynikało że będziemy mieli pieniądze z UE na odbudowe zabytku

Pozostałe