Adecco 23.09.2018 - 23.10.2018
Adecco 23.09.2018 - 23.10.2018
Adecco 23.09.2018 - 23.10.2018
Artur Nycz wybory 2018
Artur Nycz wybory 2018
Artur Nycz wybory 2018
MIrakowski i Bogacz wybory 2018
MIrakowski i Bogacz wybory 2018
MIrakowski i Bogacz wybory 2018
Urbański i jego drużyna
Urbański i jego drużyna
Urbański i jego drużyna
Dudar i Urbański
Dudar i Urbański
Dudar i Urbański
Dudar i jej drużyna
Dudar i jej drużyna
Dudar i jej drużyna
Sołtysiak Jerzy wybory 2018
Sołtysiak Jerzy wybory 2018
Sołtysiak Jerzy wybory 2018

Porozmawiajmy o drodze Szczecin-Gryfino-Chojna-Mieszkowice

  • 9.10.2018, 09:01
Porozmawiajmy o drodze Szczecin-Gryfino-Chojna-Mieszkowice arch. Spotkanie policjantów z mieszkańcami w Radziszewie w 2015 r.
Debata społeczna poświęcona bezpieczeństwu w ruchu drogowym, na drodze krajowej nr 31 odbędzie się w dniu 11 października 2018 roku o godz. 17.00 w świetlicy OSP Radziszewo, przy ul. Szczecińskiej 27.

Debatę organizuje Komenda Powiatowa Policji w Gryfinie.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mieszkaniec
Mieszkaniec 10.10.2018, 05:28
Trzeba pogonić ten cały zarząd miasta i gminy na czele z ciepłym kluskiem i takimi pożal się boże radnymi jak Namieciński naobiecywał naopowiadał i g#wno z tego wyszło...koniec tego dobrego łobuzy
gigant
gigant 10.10.2018, 09:51
A coś obiecał a props drogi
Ehhh
Ehhh 9.10.2018, 22:33
Obaj emeryci, ale to była gwardia a nie jak teraz popierdułki
uważny
uważny 9.10.2018, 21:45
Co to za zdjęcie? Przecież jeden z policjantów z tej fotki jest już na emeryturze...
88
88 9.10.2018, 14:23
To chyba chodzi o odcinek drogi na Łużyckiej , bo niby co ma wyniknąć z tej debaty na odnośnie drogi która nie jest w gestii gminy. Nie napisano też, kto ma uczestniczyć w tej debacie i jaki jest jej cel.
Rozum i bezpieczeństwo
Rozum i bezpieczeństwo 9.10.2018, 11:34
Jak ma być debata to dam dwa przykłady do przemyślenia : 1.Po co znaki ograniczające( 40 km/h) niby dla samochodów ciężarowych w terenie zabudowanym ( 50 km/h ) ? Przecież w takim wypadku samochody i inne pojazdy jadące za ciężarówka muszą jechać taką samą prędkością !? Zostawić teren zabudowany i po zawodach ! 2. Ul. Popiełuszki (Gryfino) - znak na środku chodnika w lewo parking a gdy skręcisz na parking to masz tablicę z napisem parking tylko dla mieszkańców - ciekawe rozwiązanie , co ? Albo brak namalowanych pasów przejścia dla pieszych na drodze w kierunku garaży ( ta sama ulica ) ! I można by mnożyć takie przypadki . A ile by się zaoszczędziło na ,, złomie ,, i robociznie ..!
Tonący brzytwy się chwyta. A nawet brzydko się chwyta.
Tonący brzytwy się chwyta. A nawet brzydko się chwyta. 9.10.2018, 10:59
Kampania wyborcza w toku. Pewnie burmiszcz obieca ze trzy obwodnice. A na czym stanęło w końcu ? Burmiszcz dofinansuje ten wyjazd na patryjotyczną biesiadę i dorzuci im 10 000 zł. Akor dowiedz się bo oni wszystko utajnią. Obwodnicę burmiszcz obiecał 4 lata temu a teraz opowiada o 2025 roku a nawet dalej. Ktoś palnął nawet, że to 2125 r. A jak tam budowa hali w Radziszewie ?! Panie trzepak ? Co się dzieje ?
Artur
Artur 9.10.2018, 12:23
Z halą w Radziszewie jest jak ze świetlica w Gardnie. Pogonić leni w wyborach!
zdjęcie
zdjęcie 9.10.2018, 09:59
Stara gwardia!

Pozostałe