Adecco 23.09.2018 - 23.10.2018
Adecco 23.09.2018 - 23.10.2018
Adecco 23.09.2018 - 23.10.2018
Artur Nycz wybory 2018
Artur Nycz wybory 2018
Artur Nycz wybory 2018
MIrakowski i Bogacz wybory 2018
MIrakowski i Bogacz wybory 2018
MIrakowski i Bogacz wybory 2018
Urbański i jego drużyna
Urbański i jego drużyna
Urbański i jego drużyna
Dudar i Urbański
Dudar i Urbański
Dudar i Urbański
Dudar i jej drużyna
Dudar i jej drużyna
Dudar i jej drużyna
Sołtysiak Jerzy wybory 2018
Sołtysiak Jerzy wybory 2018
Sołtysiak Jerzy wybory 2018

Auto blokuje miejsce na parkingu - uważa czytelniczka

  • 10.10.2018, 11:45 (aktualizacja 10.10.2018 11:57)
Auto blokuje miejsce na parkingu - uważa czytelniczka
Piszę do Państwa w nurtującej i irytującej mnie sprawie. Otóż na ul. Niepodległości naprzeciwko wejścia do sklepu motoryzacyjnego już od dłuższego czasu (chyba z dwa lata ) stoi granatowy ford o numerach rejestracyjnych (...). Samochód ciągle stoi w tym samym miejscu i wygląda na zaniedbanego i porzuconego - pisze do nas czytelniczka.
-Biorąc pod uwagę, że w Gryfinie a zwłaszcza w centrum każde miejsce parkingowe jest na wagę złota uważam, że odpowiednie służby (straż miejska, policja) powinny zająć się tym tematem. Auto to po prostu blokuje innym miejsce!! - zauważa czytelniczka.
(Imię i nazwisko czytelniczki do wiadomości redakcji)
To jest problem w Gryfinie często zgłaszany przez czytelników. Aby załatwić sprawę gmina musiałaby mieć podpisaną umowę na wywożenie porzuconych aut.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

proste rozwiązanie
proste rozwiązanie 12.10.2018, 11:15
Odholować na koszt własciciela.
kareta
kareta 11.10.2018, 08:51
Musiałby być porządek w całym mieście aby zająć się tym problemem,. A tu na każdym niemal kroku przerastają ich zadania.
Holownij
Holownij 10.10.2018, 19:01
Zarzadca drogi niech holuje a to droga powiatowa w Gryfinue jest komenda powiatowa policji to jak jest podstawa to niech holuja
Mieszaniec
Mieszaniec 10.10.2018, 15:01
Straż miejska jest nie potrzna. Bedom oszczędności w kasie.
pablus
pablus 10.10.2018, 14:38
na parkingu netto stoi citroen c5, tez stoi tam ze dwa lata. powietrza w kołach brak i już trawą zarasta
radna
radna 10.10.2018, 12:09
To sprawa dla Straży Miejskiej, ale jak mówił pan burmistrz na sesji, SM ma inne cele.
Taaaaka gmina.
Taaaaka gmina. 10.10.2018, 13:05
Te prawie 20 byków i telefonistek i jeden Bóg wie kto tam jeszcze jest po reformie przeprowadzonej przez Sewaryna pilnuje szlabanu na parkingu przed urzędem i to się za to jeszcze obrazili na cały świat. Bo miała to robić pani Bożenka.... A co jeszcze robią ? Hm…….?????
mieszkaniec
mieszkaniec 10.10.2018, 12:11
Zacisze gabinetu burmistrza nie zajmuje się takimi pierdołami

Pozostałe