sobota, 20 kwietnia 2024 14:23

Brązowa medalistka mistrzostw Polski

XIX Mistrzostwa Polski Kyokushin Open seniorów oraz Mistrzostwa Polski Kyokushin Juniorów Młodszych (14-15 lat) odbyły się w dniu 20 października 2018 w hali Sportowo – Widowiskowej w Tarnowskich Górach. Wystartowało 241 najlepszych zawodników z 81 klubów z całej Polski. UKS Karate Kyokushin Moryń reprezentowała Wiktoria Wiergowska oraz Daniel Gibowski.

Nasi zawodnicy zaprezentowali się wspaniale. Wiktoria po świetnych walkach zdobyła brązowy medal MP w kategorii juniorek młodszych (+ 55kg), Daniel zajął 7 miejsce na 36 zawodników startujących w jego kategorii. Doświadczenie jakie zdobyli nasi zawodnicy i trenerzy na zawodach najwyższej rangi w Polsce jest bezcenne. Zawodnikami opiekowali się trenerzy Piotr Kos oraz Tomasz Gibowski.

Wyjazd na zawody sfinansowany został w całości z gminy Moryń za co zarząd klubu składa serdeczne podziękowania.