Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Amazon - 01-30.11.2018
Amazon - 01-30.11.2018
Amazon - 01-30.11.2018

Oficjalne wyniki na wójtów i burmistrzów w powiecie gryfińskim

  • 23.10.2018, 12:39 (aktualizacja 23.10.2018 14:26)
Oficjalne wyniki na wójtów i burmistrzów w powiecie gryfińskim
Państwowa Komisja Wyborcza podała już oficjalne wyniki wyborów samorządowych w poszczególnych gminach powiatu gryfińskiego.

gmina Gryfino

Mieczysław Sawaryn – 6 599 głosów – 51,58%

Andrzej Urbański – 3 275 głosów – 25,60%

Piotr Romanicz – 1 903 głosy – 14,87%

Jacek Kawka – 1 017 głosów – 7,95%.

 

gmina Chojna

Barbara Rawecka – 2 590 głosów – 46%

Adam Fedorowicz – 1 077 głosów – 19,13%

Piotr Mróz – 1 066 głosów – 18,93%

Radosław Stec – 897 głosów – 15,93%.

Będzie druga tura wyborów 4 listopada 2018 r.

 

gmina Banie

Arkadiusz Augustyniak – 1 109 głosów – 46,89%

Małgorzata Wojtyła – 470 głosów – 19,87%

Szymon Lesiewicz – 338 głosów – 14,29%

Andrzej Binkowski – 300 głosów – 12,68%

Michał Kępa – 148 głosów – 6,26%.

Druga tura wyborów odbędzie się 4 listopada 2018 r.

 

gmina Cedynia

Adam Zarzycki – 1 099 głosów – 51,65%

Gabriela Kotowicz – 1 029 głosów – 48,36%.

 

gmina Moryń

Józef Piątek – 1 197 głosy – 67,63%

Ewelina Śmiśniewicz – 290 głosów – 16,38%

Maciej Ostrowski – 283 głosy – 15,99%.

 

 

gmina Stare Czarnowo

Marzena Grzywińska – 1 263 głosy – 67,18%

Arkadiusz Łysik – 617 głosów – 32,82%.

 

gmina Mieszkowice

Andrzej Salwa – 1 835 głosów – 66,95%

Mirosław Maziar – 558 głosów – 20,36%

Anna Górecka – 348 głosów – 12,7%.

 

gmina Widuchowa

Anna Kusy-Kłos – 1 055 głosów – 50,50%

Julitta Nowak – 1 034 głosów – 49,50%.

 

gmina Trzcińsko-Zdrój

Bartłomiej Wróbel – 1 453 głosy – 57,59%

Zbigniew Kitlas – 646 głosy – 25,60%

Maria Woźniak – 424 głosy – 16,81%.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

przeciwniczka
przeciwniczka 26.10.2018, 12:36
jest wygrany i dlatego gratuluję
przeciwniczka
przeciwniczka 26.10.2018, 12:03
wygrywa najlepszy gratuluję Monika
najcwańszy z największym zapleczem
najcwańszy z największym zapleczem 26.10.2018, 12:27
Nie wygrywa najlepszy tylko ten na którego zagłosuje większość.
Honor
Honor 29.10.2018, 22:50
Masz rację, w Widuchowej wygrała osoba, której komornik licytuje dom. Brawo wyborcy z Widuchowej. A cztery lata temu zarzekala się, że nie ma długów i pokazywala laurki. Jak ludźmi łatwo manipulować. W jakimś kraju burmistrz złożył rezygnację po tym jak zapłacił mandat za szybką jazdę, bo złamał przepisy. A u nas szkoda słów . Im bardziej jesteś kontrowersyjny tym masz większe poparcie.
przeciwniczka
przeciwniczka 26.10.2018, 12:03
wygrywa najlepszy gratuluje monika
mirass
mirass 24.10.2018, 21:01
Frustracja, złość, smutek została kontrkandydatom którzy odpadli.
ochrona zabytków
ochrona zabytków 24.10.2018, 19:43
Zbyszek Kieliszek niech zlikwiduje barek.
zlekceważony wyborca
zlekceważony wyborca 24.10.2018, 15:54
Dlaczego odpowiedzialne osoby za głosowanie w Widuchowej nie zadbały o powiadomienie mieszkańców gdzie się odbędą wybory. Kilka tablic pokazujących kierunek do lokalu wyborczego powieszonych na ogrodzeniach nie spełniły swojej roli.Było ich stanowczo za mało i w mało widocznych miejscach. Dlaczego miejsca głosowania nie ogłoszono chociażby na E- Widuchowa? Dlaczego nie było informacji na tablicach ogłoszeniowych i drzwiach urzędu gminy? Ludzie masowo szli do urzędu gminy i .....drzwi zamknięte bez żadnej informacji. Czasami trafił się ktoś zorientowany i kierował ludzi do szkoły, w której wejście również nie było oznakowane. Część elektoratu takim lekceważącym potraktowaniem kierowała się od razu do domu. Czyżby komuś na tym zależało , aby jak najmniej mieszkańców wzięła udział w głosowaniu?Co na to p, wójt?
skandal
skandal 24.10.2018, 19:39
a do tego w lubiczu manipulacja bo przynajmniej 1 osoba dawno zameldowana nie była w spisie...wyjdzie prawda o tych pseudo wyborach żeby gwiazda wygrała
Mietkowi POdziękują?
Mietkowi POdziękują? 24.10.2018, 03:53
O zwołaniu NWZA na 14 listopada 2018 r. spółka informowała 10 października. 23 października PGE podała, że do porządku obrad dodano punkt o podjęciu uchwał w sprawie zmian w składzie Rady Nadzorczej spółki.
Zmiana porządku obrad dokonana została na żądanie akcjonariusza Skarbu Państwa - podała PGE.

Przypomnijmy, że Skarb Państwa posiada 57,39 proc. akcji PGE.

W skład Rady Nadzorczej PGE wchodzą obecnie: Anna Kowalik - przewodnicząca Rady Nadzorczej, Artur Składanek - wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej, Grzegorz Kuczyński - sekretarz Rady Nadzorczej oraz członkowie: Janina Goss, Tomasz Hapunowicz, Mieczysław Sawaryn, Jerzy Sawicki oraz Artur Bartoszewicz.
rb
rb 23.10.2018, 19:59
Wielkie gratulacje dla Bartosza Wróbla! wreszcie zmiana na lepsze bo stare rządy to dramat był!
Wyborca
Wyborca 23.10.2018, 18:47
Do zło!!! Jakie człowieku przekręty jaki protest czy ty wiesz co piszesz oskarżać bez dowodu podpisz się nazwiskiem prawdziwym nie ukrywaj się a ja mam dowody na namawianie osób przez jednego Pana na kogo maja głosować to dopiero będzie afera czas się pogodzić z porażka
Kun
Kun 23.10.2018, 18:31
Bolek! Ty masz racje ! Ale ciemnej masie mozna tlumaczyc swietymi slowami i tak maja swoja racje... jak konie pędzą po betonie w w szaaaaareeej mgle !
Z powiatu Gryfińskiego
Z powiatu Gryfińskiego 23.10.2018, 17:29
W Starym Czarnowie ładnie P. Marzena Grzywińska wypadła 67 % z haczkiem i 11 Radnych z Jej Komitetu - rewelacja P. Wójt. Mieszkańcy zrozumieli i docenili, że Stare Czarnowo może wyglądać jak teraz za obecnej Wadzy. Gratulujemy.....
Nn
Nn 23.10.2018, 16:10
Mietek dawaj po rajach tym ćwokom co ci żle ci życzyli
zło
zło 23.10.2018, 16:06
w widuchowej duzo osób mówi że były przekrety i bedzie gruby protest wyborczy. strasznie manipulowano
Bolek
Bolek 23.10.2018, 16:43
Jak pełnomocnikiem był Piotr W. to wszystkiego można się spodziewać.
Mądry w swoim grajdołku, bo Tymi ludźmi można manipulować, ale do Powiatu był za cienki.
Bill
Bill 23.10.2018, 14:21
W baniach wszystko jeszcze możliwe.
Kil
Kil 23.10.2018, 14:04
4 Listopada, nie 4 pazdziernika
II tura
II tura 23.10.2018, 13:58
Ciekawa rozgrywka będzie w Chojnie.
Ciekawy
Ciekawy 23.10.2018, 13:58
Pokażcie statystyki jak głosowało Gryfino miasto i jak pozostała część gminy.
Ja
Ja 23.10.2018, 13:52
4 listopada
korek
korek 23.10.2018, 13:41
W Gryfinie powinna być druga tura. Mieszkańcy zasłużyli na to aby wybrać spośród dwóch kandydatów.
kler
kler 23.10.2018, 13:59
Powiedz to na wioskach:(

Pozostałe