Prezentujemy wyniki kandydatów w poszczególnych okręgach wyborczych z wyszczególnieniem zwycięzców:
Okręg nr 1: Część miasta Gryfina obejmująca ulice: Armii Krajowej numery parzyste od 2 do 10, Bałtycką, Brzozową, Bolesława Chrobrego, Czechosłowacką, Energetyków, Flisaczą, Garbarską, Generała Andersa, Grunwaldzką, Kościelną, Tadeusza Kościuszki, Bolesława Krzywoustego, Łączną, Władysława Łokietka, Łużycką, 1 Maja, Mieszka I, Nadodrzańską, Niepodległości, Parkową, Piastów, Pionierów, Podgórną, Policyjną, Ks. Jerzego Popiełuszki, Adama Rapackiego, Słowiańską, Sportową, Sprzymierzonych, Szczecińską, Targową, Topolową, Wierzbową, Wincentego Witosa, Wodnika, Żołnierzy Wyklętych.
Lista nr 4 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Rafał Guga - 670 głosów (16,35%)
Jolanta Witowska - 359 głosów (8,76%)
Bogdan Warda - 125 głosów (3,05%)
Barbara Szulc - 79 głosów (1,93%)
Marek Sanecki - 169 głosów (4,12%)
Alicja Przepiórka - 64 głosów (1,56%)
Robert Rzechółka - 25 głosów (0,61%)
Robert Rawdanowicz - 41 głosów (1,00%)
Urszula Kwietniewska-Łacny- 132 głosów (3,22%)
Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Piotr Romanicz - 615 głosów (15,01%)
Wanda Hołub - 106 głosów (2,59%)
Andrzej Adamek - 57 głosów (1,39%)
Wiliam Boś - 26 głosów (0,63%)
Lilianna Adamski - 7 głosów (0,17%)
Krystian Szyszka - 12 głosów (0,29%)
Halina Szczepańska - 62 głosów (1,51%)
Anna Sobczak - 30 głosów (0,73%)
Tadeusz Szot - 55 głosów (1,34%)
Lista nr 12 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRYFIŃSKI BLOK SAMORZĄDOWY
Józef Lewandowski - 55 głosów (1,34%)
Leszek Jackiewicz - 44 głosów (1,07%)
Anna Lisiecka - 8 głosów (0,20%)
Henryk Janaszkiewicz - 17 głosów (0,41%)
Stanisława Wieczorek - 10 głosów (0,24%)
Krzysztof Rybicki - 10 głosów (0,24%)
Józefa Różak - 0 głosów (0,00%)
Mirosław Koperski - 2 głosów (0,05%)
Wioletta Adamczyk - 22 głosów (0,54%)
Lista nr 13 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SAWARYNA
Mieczysław Sawaryn - 473 głosów (11,55%)
Roland Adamiak - 152 głosów (3,71%) – wejdzie gdy z mandatu zrezygnuje Mieczysław Sawaryn
Zbigniew Kozakiewicz - 187 głosów (4,56%)
Janusz Skrzypiński - 90 głosów (2,20%)
Ewa De La Torre - 91 głosów (2,22%)
Zofia Rudyńska - 33 głosów (0,81%)
Edyta Kasprzyk - 71 głosów (1,73%)
Monika Waniewska - 50 głosów (1,22%)
Krzysztof Hładki - 148 głosów (3,61%)
Okręg nr 2 - Część miasta Gryfina obejmująca ulice: Armii Krajowej nr parzyste od 12 do końca i numery nieparzyste, Artyleryjską, Adama Asnyka, Fabryczną, Aleksandra Fredry, Jarosława Iwaszkiewicza, Jana Pawła II, Jesienną, Jana Kochanowskiego, Kolejową, Hugo Kołłątaja, Marii Konopnickiej, Zygmunta Krasińskiego, Krótką, Kujawską, Kwiatową, Lechicką, Letnią, Bolesława Limanowskiego, 11 Listopada, 9 Maja, Mazowiecką, Mazurską, Adama Mickiewicza, Czesława Miłosza, Ogrodową, Okrężną, Opolską, Orląt Lwowskich, Elizy Orzeszkowej, Podlaską, Pogodną, Pomorską, Bolesława Prusa, Przytulną, Mikołaja Reja, Władysława Reymonta, Rybacką, Henryka Sienkiewicza, Słoneczną, Juliusza Słowackiego, Stanisława Staszica, Śląską, Wiosenną, Wodną, Wojska Polskiego, Stanisława Wyspiańskiego, Zielną, Stefana Żeromskiego.
Lista nr 4 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Andrzej Urbański - 778 głosów (17,22%)
Magdalena Pieczyńska - 257 głosów (5,69%)
Maciej Puzik - 188 głosów (4,16%)
Anna Pęciak - 42 głosów (0,93%)
Zdzisław Szczepkowski - 106 głosów (2,35%)
Ałła Zajączkowska - 31 głosów (0,69%)
Dariusz Ulanowski - 85 głosów (1,88%)
Małgorzata Król - 90 głosów (1,99%)
Łukasz Martyniak - 120 głosów (2,66%)
Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Robert Jonasik - 372 głosów (8,23%)
Bogusław Urbański - 146 głosów (3,23%)
Jolanta Karaczun - 82 głosów (1,82%)
Aleksandra Sujecka - 50 głosów (1,11%)
Robert Trochimiak - 19 głosów (0,42%)
Piotr Hołub - 50 głosów (1,11%)
Robert Adameczek - 30 głosów (0,66%)
Sara Boś - 41 głosów (0,91%)
Lilia Kuźniewska - 73 głosów (1,62%)
Lista nr 12 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRYFIŃSKI BLOK SAMORZĄDOWY
Jacek Kawka - 242 głosów (5,36%)
Wiesława Langowska - 29 głosów (0,64%)
Anna Kowalska - 9 głosów (0,20%)
Józef Gralewicz - 12 głosów (0,27%)
Łukasz Krawczyk - 6 głosów (0,13%)
Roman Bara - 35 głosów (0,77%)
Marianna Bzdęga - 18 głosów (0,40%)
Eugeniusz Marczak - 6 głosów (0,13%)
Anna Koperska - 13 głosów (0,29%)
Lista nr 13 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SAWARYNA
Marcin Para - 301 głosów (6,66%)
Piotr Zwoliński - 316 głosów (6,99%)
Łukasz Kamiński - 208 głosów (4,60%)
Marcin Pazik - 383 głosów (8,48%)
Edyta Molasy-Malinowska - 153 głosów (3,39%)
Justyna Kadłubek - 43 głosów (0,95%)
Wioletta Gruber - 40 głosów (0,89%)
Roksana Grabowska - 25 głosów (0,55%)
Mateusz Kostka - 120 głosów (2,66%)
Okręg nr 3 - Sołectwo Bartkowo obejmujące miejscowość: Bartkowo, Sołectwo Borzym obejmujące miejscowość: Borzym, Sołectwo Czepino obejmujące miejscowości: Czepino, Nowe Brynki, Sołectwo Daleszewo obejmujące miejscowości: Daleszewo, Łubnica, Sołectwo Dołgie obejmujące miejscowość: Dołgie, Sołectwo Drzenin obejmujące miejscowość: Drzenin, Sołectwo Gardno obejmujące miejscowość: Gardno, Sołectwo Chlebowo obejmujące miejscowość: Chlebowo, Sołectwo Chwarstnica obejmujące miejscowości: Chwarstnica, Osuch, Sołectwo Krajnik obejmujące miejscowość: Krajnik, Sołectwo Krzypnica obejmujące miejscowości: Krzypnica, Pastuszka, Sołectwo Mielenko Gryfińskie obejmujące miejscowość: Mielenko Gryfińskie, Sołectwo Nowe Czarnowo obejmujące miejscowość: Nowe Czarnowo, Sołectwo Parsówek obejmujące miejscowość: Parsówek, Sołectwo Pniewo obejmujące miejscowość: Pniewo, Sołectwo Radziszewo obejmujące miejscowość: Radziszewo, Sołectwo Sobiemyśl obejmujące miejscowość: Sobiemyśl, Sołectwo Sobieradz obejmujące miejscowość: Sobieradz, Sołectwo Stare Brynki obejmujące miejscowości: Raczki, Stare Brynki, Sołectwo Steklinko obejmujące miejscowość: Steklinko, Sołectwo Steklno obejmujące miejscowości: Ciosna, Gajki, Steklno, Śremsko, Sołectwo Wełtyń obejmujące miejscowość: Wełtyń, Sołectwo Wirów obejmujące miejscowości: Wirów, Wirówek, Sołectwo Włodkowice obejmujące miejscowości: Włodkowice, Zaborze, Sołectwo Wysoka Gryfińska obejmujące miejscowość: Wysoka Gryfińska, Sołectwo Żabnica obejmujące miejscowości: Dębce, Żabnica, Sołectwo Żórawie obejmujące miejscowości: Szczawno, Żórawie, Sołectwo Żórawki obejmujące miejscowość: Żórawki.
Lista nr 4 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Jerzy Piasecki - 267 głosów (7,03%)
Małgorzata Wisińska - 246 głosów (6,48%)
Roman Krzak - 139 głosów (3,66%)
Barbara Krawecka - 30 głosów (0,79%)
Tomasz Łukaszewicz - 92 głosów (2,42%)
Katarzyna Gęślowska - 27 głosów (0,71%)
Robert Końca - 49 głosów (1,29%)
Sebastian Miesiąc - 72 głosów (1,90%)
Agnieszka Walsh - 81 głosów (2,13%)
Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Władysław Sobczak - 232 głosów (6,11%)
Leszek Łozowiecki - 127 głosów (3,34%)
Lidia Misiewicz - 35 głosów (0,92%)
Roman Polański - 170 głosów (4,48%)
Daniel Kardasz - 75 głosów (1,97%)
Katarzyna Jonasik - 24 głosów (0,63%)
Anna Polak - 46 głosów (1,21%)
Stanisław Brambor - 93 głosów (2,45%)
Jolanta Wiza - 14 głosów (0,37%)
Lista nr 12 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRYFIŃSKI BLOK SAMORZĄDOWY
Jarosław Kardasz - 113 głosów (2,98%)
Stanisław Różański - 108 głosów (2,84%)
Halina Stelmach - 14 głosów (0,37%)
Paweł Jóźwiak - 42 głosów (1,11%)
Marlena Parzych - 19 głosów (0,50%)
Dariusz Chyski - 25 głosów (0,66^)
Krystyna Jackiewicz - 8 głosów (0,21%)
Hubert Adamczyk - 17 głosów (0,45%)
Justyna Kawka - 35 głosów (0,92%)
Lista nr 13 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SAWARYNA
Elżbieta Kasprzyk - 350 głosów (9,22%)
Tomasz Namieciński - 235 głosów (6,19%)
Zenon Trzepacz - 323 głosów (8,50%)
Małgorzata Rubczak - 200 głosów (5,27%)
Leszek Jeremczuk - 156 głosów (4,11%)
Tomasz Lisowski - 32 głosów (0,84%)
Monika Kwok - 54 głosów (1,42%)
Ewa Kawka - 55 głosów (1,45%)
Zdzisław Kmieciak - 193 głosów (5,08%)
Napisz komentarz
Komentarze