Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Amazon - 01-30.11.2018
Amazon - 01-30.11.2018
Amazon - 01-30.11.2018

Tak wjechał w dom, że nie można było wyciagnąć kierowcy z kabiny

  • 25.10.2018, 14:31 (aktualizacja 25.10.2018 19:59)
Tak wjechał w dom, że nie można było wyciagnąć kierowcy z kabiny
Strażacy musieli się namęczyć aby wyciągnąć kierowcę z kabiny ciągnika siodłowego, który wjechał w dom w Daleszewie. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Na trasie Gryfino-Szczecin obowiązywał ruch wahadłowy. Pomimo tego samochód ciężarowy szybko wyciągnięto i odblokowano drogę.

O wypadku informowaliśmy tu:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/30081,tir-wjechal-w-budynek-mieszkalny

 

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ciekawy
ciekawy 25.10.2018, 22:33
Pomimo czego wyciągnięto samochód ciężarowy ?
Terrier
Terrier 25.10.2018, 19:48
Burmiszcz obiecał im obwodnicę na nie wcześniej niż 2027 r. a w Gryfinie nie wcześniej niż w 2025. To może być 2127 rok lub 2125. Zrobili z Szłabajką konferencję prasową w tej sprawie i fotomontaż z dokumentów z 2011 i 2013 r. wykonanych zresztą przez Gryfiniaka Maćka Kasprzyka a kilka dni później minister Kwieciński nic nie wie na ten temat. Ciekawostka bo i ministerstwo i GDDKiA też nic nie wie. To byłby największy kant. A te dokumenty były kiedyś dostępne na stronach GDDiK - jeszcze w czasach Piłata a teraz zniknęły. Proszę burmiszcza o wyjaśnienia !!! Jakiś polityk mówił, że w kampanii wyborczej można więcej …. . Ja tak nie uważam. Burmiszcz "zlote góry" obiecał już ponad cztery lata temu. A te kwity to może z gazety rodzinnej ? Czekamy na odpowiedź. Ja chciałbym wiedzieć, który urzędnik personalnie wykonał ten fotomontaż z logo Gryfina na każdej stronie a szczególnie harmonogram i inne dokumenty pisane ale bez jakichkolwiek podpisów. Tylko z logo gminy ?
Czytelniczka
Czytelniczka 25.10.2018, 19:17
To chyba kara za szybką jazdę w miejscu zabudowanym
jak czołg
jak czołg 25.10.2018, 22:45
Jakby naprawdę szybko jechał to by przebił kilka ścian.
Bylem i widzialem
Bylem i widzialem 25.10.2018, 18:28
Przeciez kierowca sam wyszedl z pojazdu ;) co Wy piszecie za glupoty
Radziszewiak
Radziszewiak 25.10.2018, 15:30
Dobrze że nie mieszkam przy drodze.

Pozostałe