Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Amazon - 01-30.11.2018 Pan
Amazon - 01-30.11.2018 Pan
Amazon - 01-30.11.2018 Pan

Wyrazy współczucia burmistrzowi Mieczysławowi Sawarynowi z powodu śmierci Ojca

  • 29.10.2018, 14:03 (aktualizacja 29.10.2018 14:35)
Wyrazy współczucia burmistrzowi Mieczysławowi Sawarynowi z powodu śmierci Ojca Zdjęcie Taty Mieczysława Sawaryna pochodzi z profilu burmistrza Gryfina na portalu społecznościowym.
Z żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci ukochanego Ojca burmistrza Miasta i Gminy Gryfino.

Wyrazy głębokiego współczucia
oraz słowa wsparcia i otuchy w tych najtrudniejszych chwilach
Panu Mieczysławowi Sawarynowi
Burmistrzowi Miasta i Gminy Gryfino
oraz Jego Bliskim
z powodu śmierci
TATY
składa

redakcja igryfino

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (71)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mieszkaniec
mieszkaniec 3.11.2018, 23:00
Niech mu ziemia lekka będzie... Spoczywaj w spokoju...
senior
senior 3.11.2018, 20:34
Bardzo sympatyczny człowiek. Kondolencje dla żony.
żałobnik
żałobnik 31.10.2018, 22:07
Już spoczywa w spokoju {*}
Katarzyna
Katarzyna 31.10.2018, 08:48
Wszystkich wypowiadających się pod kondolencjami z powodu śmierci Ojca Burmistrza proszę o zachowanie choć odrobiny szacunku dla zmarłego [*]. Swoje żale i nienawiść do osób trzecich wypowiedzcie pod innym artykułem proszę.
były uczeń
były uczeń 1.11.2018, 12:36
Siebie pilnuj babciu Kasiu i swojej rodzinki, w innej sytuacji nie przeszkadzało ci opluwanie zmarłego?????? to nie szkoła ,że pouczasz
oni inaczej niż z nienawiścią nie potrafią nawet pod artykułem o śmierci ojca swojego szefa...
oni inaczej niż z nienawiścią nie potrafią nawet pod artykułem o śmierci ojca swojego szefa... 31.10.2018, 13:23
Katarzyno - problem w tym, że to właśnie ci "niby zwolennicy" Mieczysława ładują od początku i bez opamiętania - a to że czcionka nie taka, a to że kolor nie taki, a to że nie powinno być możliwości dołączania kondolencji...
hm
hm 7.11.2018, 15:50
Nie jestem zwolennikiem obecnego burmistrza i nigdy nie byłem, ale uważam, że odrobina szacunku choćby w postaci dobrze, ładnie, elegancko napisanych kondolencji należy się każdemu.
Katarzyna.
Katarzyna. 31.10.2018, 08:39
Szczere wyrazy współczucia całej rodzinie Sawarynów. Moje kondolencje.
Memory
Memory 31.10.2018, 19:56
Pamiętacie atak gadzinówki na śp. Burmistrza Piłata. W dzień śmierci kontrolę sąd mu do domu wysyłał czy symuluje ? Te setki pomówień i oszustw. Walące się w 2013 r. nowe nabrzeże, buraczane pola, hale w Radziszewie a potem w Radziszewie i Daleszewie, za mało budowanych mieszkań i brak zbrojenia terenów, tatar z truskawek za 8 złotych itd. A ja to pamiętam. I tych co to robili i tych co szczuli. Nie dali mu spokoju i w dzień pogrzebu i nie dają do dzisiaj. A karma wraca do nich. My pamiętamy. I wiemy co to za ludzie. To źli ludzie. Memento mori.
88
88 31.10.2018, 07:53
Szczere wyrazy współczucia dla rodziny Sawarynów.
Coraz mniej pierwszych mieszkańców powojennego Gryfina.
doRedakcji
doRedakcji 30.10.2018, 16:26
Jeśli te kondolencje są szczere, to proszę wyłączyć komentarze i nie pozwalać na żer internetowych hien.
do psychopatycznej hieny "jeśli nie wie, co to szczerość"
do psychopatycznej hieny "jeśli nie wie, co to szczerość" 30.10.2018, 17:52
jedyne hieny pod tym artykułem usiłują odmawiać prawa do współczucia człowiekowi straty ojca. A ty psychopato nie będziesz decydował, czy można czy nie składać kondolencje!

Zawsze na portalu przy informacji o czyjejś śmierci było można składać kondolencje!

Coś ci sie nie podoba?
Re
Re 30.10.2018, 22:29
I właśnie o takie hieny mi chodziło. Które nie umieją powstrzymać się od produkowania tak podłych i wulgarnych wpisów, od obrzucania innych epitetami.
do...
do... 30.10.2018, 22:46
no właśnie szukasz hieny - spojrzyj w lustro! Zamiast składać kondolencje - przemądrzale pouczasz co mają robić i czytelnicy i redakcja...
od..
od.. 30.10.2018, 23:09
Andrzej, daj już spokój
do...
do... 30.10.2018, 23:16
Paweł - uszanuj temat i przestań się mądrzyć...
zamiast współczuć czlowiekowi walą w redakcję - i to "zwolennicy" Sawaryna....
zamiast współczuć czlowiekowi walą w redakcję - i to "zwolennicy" Sawaryna.... 30.10.2018, 13:01
Normalna praktyka - czy umiera ktoś znany - czy mniej - zawsze można komentować. Z reguły większość szanuje temat.
Poza psychopatami - wystarczy poczytać komentarze przy wiadomościach o śmierci Burmistrza Piłata, ks. Kozłowskiego, kilku byłych radnych i burmistrzów z południa powiatu - nawet tuż przed wyborami...
I wielu innych...
fenut fenut
fenut fenut 30.10.2018, 12:41
Redakcja igryfino usunęła mój merytoryczny komentarz, a nie usunęła komentarzy obraźliwych i agresywnych. Usunęła mój komentarz, w którym zadałem pytanie panu Arkadiuszowi Kordylasińskiemu.
Powtórzę je jeszcze raz, jeśli tego komentarza nie usunął on, ale inny członek redakcji (o ile są inni członkowie):
Z jakiego powodu nie zablokował pan możliwości umieszczania komentarzy pod artykułem z kondolencjami? (pytanie to odnosi się do pytania użytkownika "gość").

Utworzył pan Redaktor kiedyś serwis "CedyniaBezCenzury". Z nazwy wynika, że na tamtym serwisie cenzury nie było. Ale na igryfino komentarze pan już cenzuruje.
do idioty "fenkuła"...
do idioty "fenkuła"... 30.10.2018, 12:57
Ponieważ idioto poza kilkoma psychopatami którzy chcą "dowalić redakcji" większość współczuje człowiekowi, co stracił ojca. Niezależnie od codzienności.
Ty tego nie zrozumiesz....
Sybirak
Sybirak 30.10.2018, 12:03
Cześć jego pamięci!
gonia
gonia 30.10.2018, 11:35
obrzydliwi nie potrafią uszanować nic ale pamiętaj i Tobie ktoś bliski umrze
Smutne ale prawdziwe
Smutne ale prawdziwe 30.10.2018, 17:16
Pamiętacie co zrobili Piłatowi ? Nawet w dzień agonii kontrolę z sądu mu wysłali czy symuluje. Ja ich znam. Oni rządzą. A to wróciło i będzie wracało.
Pp
Pp 30.10.2018, 12:37
No widzisz "gonia" WŁAŚNIE TAK SIĘ STAŁO". tylko dlaczego wcześniej o tym nie pamiętaliście? A ktoś wtedy pisał że wróci to DO WAS I WRACA !!
brosz
brosz 30.10.2018, 11:46
Siedzą w umig to myślą że wszystko mogą. Pokój dla zmarłego... Pokój jego duszy...
hm
hm 30.10.2018, 10:55
Serio igryfino? Fioletowym Comic Sansem?
empatia
empatia 30.10.2018, 11:50
Psychopata widzi rodzaj czcionki, normalny widzi treść - i współczuje (coś niezrozumiałego dla niektórych chorób psychicznych) synowi straty ojca.
Niezależnie, jakie ma zdanie o tym synu i jego postępowaniu.

Tym różni się empatia i szacunek wobec majestatu śmierci od psychozy...
hm
hm 3.11.2018, 03:14
Pewnych rzeczy nie robi się właśnie z szacunku. I wypraszam sobie.
rada
rada 30.10.2018, 11:44
Wpis świadczy o tobie. U\Schowaj jad, uszanuj zmarłego
silencio
silencio 30.10.2018, 09:33
Ciszej nad tą trumną!!!!!!!!!!!!!
xyz
xyz 29.10.2018, 21:59
Niech mu luksemburska ziemia lekką będzie.
Pikuś
Pikuś 29.10.2018, 20:14
Życie. Każdego nas to czeka. Może czas na zastanowienie się nad sensem tego co robimy i dokąd dążymy, jak nas będą wspominać... Kasa to nie wszystko.
gość
gość 29.10.2018, 18:09
Jak już Pan składa kondolencje Panie redaktorze to chociaż wyłączył by Pan funkcję komentowania to tak nawiasem bo nie wiadomo jakie były Pana intencje.
Śmierć jest rzeczą straszną i smutną a najbardziej dla rodziny.
Śp. ojciec burmistrza był bardzo porządnym człowiekiem. Miałem przyjemność go znać osobiście. To jeden z pierwszych gryfińskich pionierów. Burmistrzowi jak i całej rodzinie wyrazy współczucia.
Świeć Panie nad jego duszą [*]
do gościa hipokryty powyżej
do gościa hipokryty powyżej 30.10.2018, 09:35
Domagasz się wyłączenia komentarzy i sam komentujesz?! Co za hipokryzja.
czarny
czarny 30.10.2018, 09:28
Masz ,, gościu ,, całkowitą rację , takie współczucie czyli kondolencje ( do których z całym szacunkiem się przyłączam ) , zwyczajowo używa się w formule , zamkniętej a nie do tzw. otwartej dyskusji ... Uważam mówiąc delikatnie to za NIETAKT !!!
do czarnego
do czarnego 30.10.2018, 10:06
Nietakt ? No to co tu robisz? Jak zwykle słoma z butów...
Od czarnego
Od czarnego 30.10.2018, 21:05
To samo co ty - komentuję na otwartym portalu z tą różnicą , że ja nikomu nie ubliżam , bo pod taką informacją nawet nie wypada ...! A po za tym staraj się czytać z zrozumieniem uwagi innych
nie zawsze da się zrozumieć, po co piszesz przy TYM artykule swoje przemądrzałki...
nie zawsze da się zrozumieć, po co piszesz przy TYM artykule swoje przemądrzałki... 30.10.2018, 21:16
jeśli piszesz w jednym zdaniu że "to nietakt" wpisywać kondolencje po czym... piszesz kondolencje, to... faktycznie trudno cię "przeczytać ze zrozumieniem"...
i tyle
i tyle 30.10.2018, 21:46
A to jest bardzo proste , bo moim zdaniem trzeba było oddzielić ,,wyrazy współczucia ,, czyli kondolencje OD REDAKCJI w taki sam sposób jak np. podziękowania wyborcze i bez możliwości komentarzy - Od informacji o śmierci (śp.) Ojca pana burmistrza !
a dlaczego?
a dlaczego? 30.10.2018, 22:50
a niby dlaczego? Jak możesz porównywać teksty promocyjne z informacją o śmierci człowieka?

Tyle było podobnych informacji - dopiero tutaj się nagle zaczął kociokwik - w dodatku nieprzystający do sytuacji - a to czcionka nie taka, a to formuła, a nawet "intencje nieszczere - bo kto Sawaryna Mieczysława krytykuje, to nie może współczuć człowiekowi po stracie ojca"!
finito
finito 31.10.2018, 08:25
To przeglądnij inną prasę i zobaczysz w jaki sposób składa się KONDOLENCJE- oddzielone od informacji dziennikarskiej !!! Ja nic nie porównuje tylko dałem przykład ...! I to jest moje zdanie ! Dzięki !
ale przecież to nie TY OPŁACAŁEŚ - i nie ty decydujesz...
ale przecież to nie TY OPŁACAŁEŚ - i nie ty decydujesz... 31.10.2018, 08:35
No właśnie myli ci się "prasa" z interaktywnym portalem. Szkoda, że zamiast wpisać kondolencje, wspomnieć ciepło Zmarłego, "zapalić świeczkę" (zwyczaj INTERNETOWY) albo... milczeć - ty dziarmolisz głupoty i przemądrzale pouczasz.

Tym bardziej, że zawsze można było w komentarzach dołączać się do kondolencji...
?
? 29.10.2018, 18:24
Obrzydliwe jest twoje pisanie komentarza i jednoczesne wzywanie do wyłączenia komentarzy. A intencje twoje są czyste, że zamiast współczuć człowiekowi po stracie ojca ty atakujesz redaktora "bo nie wiadomo jakie ma intencje"?

A ty jakie masz intencje? Interes?
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 29.10.2018, 17:09
" jeśli popatrzysz na kres życia nie jak na KARĘ , lecz jak na PRAWO NATURY, i wygnasz z serca strach przed śmiercią , odtąd ŻADEN lęk nie ośmieli się zakraść do niego "
Gardno
Gardno 29.10.2018, 17:02
(*)(*()wyrazy współczucia
leszek
leszek 29.10.2018, 16:37
panie Mietku wyrazy współczucia odemnie i mojej małzonki gryfinianki od 1946 roku
Wuja
Wuja 29.10.2018, 16:22
[*] wyrazy współczucia.

Pozostałe