Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Amazon - 01-30.11.2018
Amazon - 01-30.11.2018
Amazon - 01-30.11.2018

Bronisław Mela nie żyje

  • 2.11.2018, 14:03 (aktualizacja 02.11.2018 14:56)
Bronisław Mela nie żyje
Wieloletni prezes Gryfińskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Bronisław Mela zmarł wczoraj, 1 listopada 2018 r. Miał 67 lat.

Rodzinie Bronisława Meli redakcja igryfino składa wyrazy współczucia.

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (45)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

smutno mi
smutno mi 7.11.2018, 15:58
Dziś w ten piękny, słoneczny dzień wiele osób pożegnało Pana Bronka. Smutno było , ludzie ukradkiem ocierali łzy.. Radny Guga odczytał piękny list na prośbę P dyrektor szkoły, Dyrektor Dolnej Odry P Mucha również wspominał P Melę z życzliwością w swoim przemówieniu , tylko z UMIG powiało chłodem...
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 6.11.2018, 09:16
wojna o zydowskie KORYTO zabrała tylu WARTOŚCIOWYCH ludzi HA HA HA , jak zwykł mawiać kaczmarek z SLD cmentarze są pełne ludzi niezastąpionych oj SATURN KOSI TERAZ SWOICH WYZNAWCÓW z sb i ub jako sługów bożych i urzędników boga ha ha ah to jest jedyna sprawiedliwość na tym grajdole jaki was otacza ha ha ah
Julian
Julian 6.11.2018, 10:26
Myślę, że tutaj mogłeś sobie darować te nielogiczne wywody. Piszesz wszędzie bzdury w bzdurnej formie, przez takich jak Ty nie da się czytać komentarzy pod "artykułami". Masz jakieś uwagi odnośnie zajmowania stanowisk to pisz logicznie i merytorycznie. A sam adminstrator tego serwisu jest ślepcem pozwalając na taką formę komentowania. Dzieci w szkole podstawowej potrafią lepiej przekazaż treść. Ale widać, im głupsza forma tym większa akceptacja administratora serwisu.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 7.11.2018, 07:34
na tym polega demokracja talmudyczna gdzie dwóch debili przegłosuje jednego filozofa ha ha ah
Gość
Gość 4.11.2018, 13:35
R.I.P dla tego byłego prezesa. A dla nas przypomnienie, że śmierć, jest faktem którego się zamilczeć i niczym hurra optymistycznym przykryć nie da. Rodzimy się i umieramy i jest jakieś niezwykłe piękno w obu tych słowach, które łączy czas. Narodziny i umieranie są czymś niezwykłym i niezależnym od nas i mają metafizyczne znaczenie, tak samo jak miejsca, których dotyczą i które my nazywamy w naszym potocznym polskim języku. Nie dajmy zamilczeć tych słów, jako że ''NON OMNIS MORIAL'' - ''nie całkiem umieramy''.


Zmarł 1 listopada. W Święto Wszytkich Świętych połączył się z bliskimi, którzy wcześniej odeszli. Wszystkich nas to czeka, niezależne od pochodzenia, stanu majątkowego, stanowisk w urzędach, władzy szeroko pojętnej. Nie da się z tego wykupić, wykpić wymigać. Wobec śmierci wszyscy jesteśmy równi - nadzy i bosi, tak samo jak w dniu narodzin. A co zostaje po życiu? To co gromadziliśmy za życia w sferze ducha, lub materii. .. gdzie ta ostatnia jest złudzeniem prawdziwego bogactwa.
Non omnis morial
Non omnis morial 4.11.2018, 23:39
Większość z nas przed śmiercią dokonuje skoku w przyszłość i przekazuje naszą sekwencję genów dzieciom. Nasza córka nasz syn maja równo po 50% po nas i partnerce. Oni to my w wiecznym dryfie DNA.
:(
:( 3.11.2018, 23:11
: ([*]
pracownicy TBS bez prezesa
pracownicy TBS bez prezesa 3.11.2018, 23:08
Zawsze zostanie w naszej pamięci. Wyrazy współczucia rodzinie
ze Szczecina
ze Szczecina 3.11.2018, 23:03
Czy ktos wie kiedy odbędzie się pogrzeb ś.p. B. Meli?
{*}
{*} 5.11.2018, 23:41
pogrzeb w środę o 13...
Teresa
Teresa 5.11.2018, 23:42
Dzięki za informację o pogrzebie.
były radny
były radny 3.11.2018, 22:05
Cześć jego pamięci!
prac
prac 3.11.2018, 21:52
[*] wspaniały człowiek i tak nagle od nas odszedł [*]
stary ale jary
stary ale jary 3.11.2018, 20:51
szkoda, że tak szybko dobrzy ludzie odchodzą
mieszkaniec
mieszkaniec 3.11.2018, 20:45
Za niego i dzięki niemu Gryfino się rozbudowywało. Mogą to potwierdzić ludzie mieszkający w blokach przy Popiełuszki, Opolskiej czy Flisaczej. Wielka szkoda pozostanie w naszej pamięci jako dobry i zasłużony obywatel ego miasta, a przede wszystkim człowiek. Wyrazy współczucia dla rodziny i najbliższych. Wieczny odpoczynek...
znajomy
znajomy 3.11.2018, 20:40
Na początek cytat: "Nie odchodzi się tak naprawdę i zupełnie, bo los mimo wszystko - pozostaje się w czyjejś pamięci i czyimś człowieku".
[*]
Najszczersze wyrazy współczucia oraz słowa wsparcia i otuchy dla Rodziny zmarłego.
Artur
Artur 3.11.2018, 20:22
Okoń chciałeś być mściwy, ale się tylko skompromitowałeś i wiadomo już kim jesteś. tylko ci nie wyszło. Człowiek umarł i należy złożyć kondolencje a nie wykorzystywać przy każdej okazji polityki-o ile masz o niej jakiekolwiek blade pojęcie. Składam szczere kondolencje.
okonek
okonek 3.11.2018, 21:13
Ten wpis był napisany nie w tym temacie co trzeba.Pana Melę znałem i szanowałem i uważam za najlepszego dyrektora TBS-u.Rodzinie pana Meli składam kondolencje.Przepraszam za zamieszanie.
do tego ***
do tego *** 3.11.2018, 20:39
Ten ***to łotr, dokonujący prowokacji przy dla niego jednej z wielu okazji wszczęcia kłótni na forum. Śmierć jedną z okazji...
wiem
wiem 3.11.2018, 20:10
Był spokojnym człowiekiem i sprawiedliwym szefem.
Obst
Obst 3.11.2018, 19:58
Ludzie pohamujcie z tymi okropnymi komentarzami w takiej chwili...
będę wdzięczna
będę wdzięczna 3.11.2018, 12:04
Poinformujcie kiedy i gdzie pogrzeb.
Grażyna i Olek
Grażyna i Olek 3.11.2018, 16:43
Bronku, Przyjacielu od lat studenckich. Byłeś cząstką naszego świata. W naszych myślach i rozmowach zawsze byłeś i na zawsze zostaniesz wspomnieniem człowieka serdecznego, ufnego szlachetnego i skromnego. Spoczywaj w spokoju.
Marek
Marek 2.11.2018, 22:59
[*]
Dorota
Dorota 2.11.2018, 21:06
Przykro 😔😔😔
okoń
okoń 2.11.2018, 20:54
trzeba współczuć rodzinie,normalna rzecz,natomiast akurat ja i wielu,wielu ludzi na pewno -wielu-wielu ,to za tym panem-płakać nie będzie-był zły dla praCOWNIKÓW-jeżeli ten gość byłby dobry dla ludzi to szacun-ale nie był -był dla siebie gnojkiem?no niestetyb pełen sy f- ć nie będzie
gryfon
gryfon 3.11.2018, 14:45
pewnie zwalnial za wode i nierobstwo
S.R.
S.R. 3.11.2018, 19:55
Taaaak. Nie cierpiał pijaków i radnego, który zamiast w pracy ciągle siedział u burmiszcza albo na sesjach, komisjach i konferencjach prasowych. Pewnie miał wiele do powiedzenia.
wszytko jasne
wszytko jasne 3.11.2018, 20:09
Masz na myśli Trzepacza? I stąd ta krytyka tu?
Nie wybaczajmy tego szczujni.
Nie wybaczajmy tego szczujni. 2.11.2018, 22:53
Już największy oszust i leń w gminie uruchomił swoją szczujnię.
do okonia
do okonia 2.11.2018, 21:06
Pijany czy już chory to pisał ?,,," czy burmistrz z wickami mają spokojny sen"? - karma
racja
racja 2.11.2018, 21:28
może naćpany i chory z nienawiści do każdego, kto nie jest ślepym wyznawcą?
Ana
Ana 2.11.2018, 19:58
Wyrazy współczucia rodzinie
karma
karma 2.11.2018, 19:57
Wyrazy współczucia dla Rodziny Pana Bronka. Wierzę, że karma do burmiszcza i jego wspólników wkrótce wróci. Te podłe osoby próbowały najpierw zniszczyć człowieka, później go mobbingowały aż w końcu próbowały bezczelnie i ordynarnie zwolnić. Mało tego... zwolnić dyscyplinarnie za nic, żeby bardziej upokorzyć. Tacy podli ludzie mają władzę w naszym mieście.Robili to samo, co serwowali każdemu o innym zdaniu niż ich jedyne słuszne. Czy bumiszcz z wickami mają spokojny sen?
Kot
Kot 3.11.2018, 09:18
Po co te klamstwa? Człowiek odszedł na emeryturę. Jakie szczucie? Byly sprawy w TBS w związku z rozliczeniem inwestycji. Co wiesz na ten temat?
takie szczucie jak wielu...
takie szczucie jak wielu... 3.11.2018, 10:28
Wiem, że zaszczuwano człowieka ponieważ insynuacje o "sprawach" - nie zakończyły się żadnym zawiadomieniem organów - czyli ALBO ICH NIE BYŁO, ALBO TERCET ZATAJA NIEPRAWIDŁOWOŚCI!
Takie czepiaki
Takie czepiaki 3.11.2018, 19:59
Czepali go i nic nie znaleźli. Czyli pomawiali i szkalowali. Podobno go nawet nagrywali ? Metoda redaktorka. Za to następca w sortach z nadleśnictwa nic nie robi.
tia2
tia2 3.11.2018, 11:00
nic nie wiesz człowieku...
u ciebie ani człowieczeństwa ani wiedzy...
u ciebie ani człowieczeństwa ani wiedzy... 3.11.2018, 11:32
Paweł - czasem najpierw trzeba BYĆ człowiekiem - a potem mówić o wiedzy...
Może to on uruchomił szczujnię. Karma wróci do was. Wraca codziennie.
Może to on uruchomił szczujnię. Karma wróci do was. Wraca codziennie. 2.11.2018, 22:56
I zrobili prezesem gościa w zielonych spodniach, który dalej nie wie o co chodzi w GTBS.

Pozostałe