Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Amazon - 01-30.11.2018 Pan
Amazon - 01-30.11.2018 Pan
Amazon - 01-30.11.2018 Pan

Dogonił pijanego sprawcę kolizji i przekazał go w ręce policji

  • 4.11.2018, 11:40 (aktualizacja 04.11.2018 19:41)
  • KWP Szczecin
Dogonił pijanego sprawcę kolizji i przekazał go w ręce policji Policja (arch.)
Świadek zdarzenia drogowego, widząc uciekającego sprawcę, udał się za nim w pościg. Następnie przekazał 64-letniego mężczyznę w ręce policji.

31-letni mężczyzna był świadkiem kolizji, gdzie kierujący samochodem marki Opel Astra uderzył w prawidłowo jadące auto marki Renault, po czym odjechał z miejsca zdarzenia. Widząc całą sytuację, świadek natychmiast pojechał za sprawcą i ujął go na jednym z wjazdów na posesję. Nieodpowiedzialnemu kierowcy zatrzymano prawo jazdy, a w związku z podejrzeniem spowodowania kolizji w stanie nietrzeźwości, od mężczyzny została pobrana krew.

Do zdarzenia doszło w Drawsku Pomorskim. Policjanci informują o tym przypadku aby zatrzymań obywatelskich było więcej, co ma przynieść większe bezpieczeństwo na drogach.

KWP Szczecin
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

młody
młody 4.11.2018, 18:08
Dziś wszyscy mają aparaty, bo mają komórki i mozliwosc robienia zdjecia i ich przesyłania. Jak komus to przeszkadza to niech idzie do muzeum. Tylko niech uważa, bo tam też są ,..kamery!
B.S.
B.S. 4.11.2018, 18:01
A kiedy będzie ta ustawa o SYGNALISCIE? Cos ktoś wie?
somsiad Pana Mariana
somsiad Pana Mariana 4.11.2018, 17:49
K... pan Marian z Kościelnej zgubił klucze a wy tu o sprawie z Drawska? Zajmijcie się tym co choć trochę ogarniacie. Już Pyrzyce to dla was za wysokie progi.
greg
greg 4.11.2018, 17:16
W Gryfinie chodzą z aparatami
kronoss
kronoss 4.11.2018, 18:01
Jest kilku ormowców.
młody
młody 4.11.2018, 18:06
Są nowe czasy, społeczność obywatelska, postawy prospołeczne, a wy ludzie urodzeni w PRL tego już nigdy nie zrozumiecie...
Julian
Julian 4.11.2018, 15:33
mam prośbę: piszcie [Powiat] jak sprawa dotyczy powiatu piszcie [Świat] jak dajecie przeklejone artykuły o wydarzeniach na świecie, piszcie [Województwo] [Inny region] itd. Celowo jeszcze info o miejscu na samym końcu. Klik Klik Klik. Tylko to się liczy.
ćwierć dolara Kamila
ćwierć dolara Kamila 4.11.2018, 16:52
Jasne - bo dla ciebie póki u nas w powiecie nie okradną staruszki albo nie złapią bandyty to nie ma "niepokoić prostaczków"?

Myślisz że ludzie są ograniczeni i nie chcą czytać? Jak nie chcą, to nie czytają. Wolność wyboru...
Julian
Julian 2 dni temu, 09:07
ehh, Właśnie, nie chcą, to nie czytają, pełna zgoda. Nie interesuje mnie to co się wydarzyło w Darłówku, Łomży czy Lubinie, dlatego czytam portal regionalny, by czytać artykuły z regionu. Mało się dzieje? nie ma o czym pisać? ok, piszmy szerzej, o tym co się dzieje w Polsce, na świecie, ale informujmy o tym w nagłówku, wtedy skorzystam z rady i mając wolność wyboru nie będę czytał artykułu nie z regionu. Bo te mnie nie interesują. Jednak tutaj, zanim się dowiem gdzie się coś wydarzyło, to i tak artykuł przeczytam. I nie jestem od konkurencji, tam komentuję i apeluje o to samo. Nienawidzę po prostu dezinformacji, lub celowego pisania w taki sposób, by myślano że coś się wydarzyło u nas. Wyjaśnoine?
luksus
luksus 4.11.2018, 18:03
Konkurencja - jak np. Milery - nie mogą pewno tego czytać i stąd te żale i zajadła krytyka..
20 groszyRafała
20 groszyRafała 4.11.2018, 14:39
Redaktorku , a w Przemyślu zdechł kot . Pisz o Powiecie . Jest naprawdę dużo tematów do ruszenia . I zdejmi już te fotki , bo mi Urbański z Dudarową lodówkę zajęli .
ćwierć dolara Kamila
ćwierć dolara Kamila 4.11.2018, 16:50
Skoro tu jesteś, to znaczy że cię interesuje. A jak cię denerwuje - pójdź na swoją stronę...
luksus
luksus 4.11.2018, 18:04
Problem może być w tym, że MIler może nie mieć po co pójśc... :-)
gromek
gromek 4.11.2018, 13:52
Tacy sygnaliści wkrótce będa dostawać medale.

Pozostałe