Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Amazon - 01-30.11.2018
Amazon - 01-30.11.2018
Amazon - 01-30.11.2018

Kto w nocy dziurawi baki

  • 4.11.2018, 18:07 (aktualizacja 04.11.2018 18:49)
Kto w nocy dziurawi baki
Dzisiejszej nocy, między godz. 1 a 6 rano w Gryfinie na Osiedlu Południe nieznany sprawca uszkodził kilka aut. Podobno w 8 samochodach nawiercone zostały dziury w baku, skąd wyciekało paliwo. Wszystkie auta znajdowały się na parkingu. Do podobnego incydentu doszło koło wieżowców na ul. Słowiańskiej.

-Do tej pory przyjęliśmy 4 takie zgłoszenia i badamy okoliczności tego zdarzenia - informuje asp. szt. Marcin Karpierz, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

Na miejsce zdarzenia przyjechała straż pożarna, która neutralizowała wycieki.

Policja musi zbadać, czy chodziło o kradzież paliwa, czy tylko o wandalizm.

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Robert
Robert 6.11.2018, 21:17
W Gryfinie ktoś wie że nie ma wystarczająco policji i dzieje się co się dzieje to już nie jest śmieszne nie ma kto prowadzić dochodzeń nie ma sekcji prewencji wogle policja jest w rozsypce to naprawdę nie jest śmieszne mieszkańcy Gryfina są zagrożeni robi się naprawdę niebezpiecznie a co na to włodarze miasta podnoszą opłaty ,mamy 21wiek a gdzie monitoring miejski naprawdę jesteśmy zacofani naprawdę niedługo dostaniesz w głowę i nikt ci nie pomoże policja będzie chronić tylko komendę przed złodziejami aby nie wynieśli komendanta , wracają lata 90 te wtedy gryfinem zadzily grupy przestępcze sorki za błędy ale jestem wkurzony na niemoc policji w Gryfinie
mario
mario 5.11.2018, 20:04
ostre wkręty też ktoś wystawia co jakiś czas szczególnie koło żabki, raz przedziurawiłem buta i lekko przekułem nogę, a jak by jakiś pies w to wbiegł albo dziecko?
derek
derek 5.11.2018, 20:10
Może to przypadek? Ktoś może zgubił?
tasma
tasma 5.11.2018, 08:25
Na Krasińskiego psychol rysuje auta i rozbija klosze od lamp , co się tu dzieje w tym najbrzydszym mieście świata?
sowizdrzał
sowizdrzał 5.11.2018, 08:10
Policja przejrzy zapisy z miejskiego monitoringu i w try miga ustalą sprawców.
kuter
kuter 5.11.2018, 20:11
Najpierw Sawaryn powinien zarządzić monitoring miejski, ale wtedy straż miejska by się przepracowała bo trzeba by wystawiać mandaty. A lepiej chodzić z lizakami do szkół i promować burmistrza.
w krzakach ze suszarką
w krzakach ze suszarką 5.11.2018, 07:38
Milicja może by czasem wyszła na miasto?
sąsiad
sąsiad 4.11.2018, 19:37
Jaja sobie niektórzy robią a ludzie maja duże straty. To przecież cały bak do wymiany i kilka dni samochodu nie ma!
Marek bednarek
Marek bednarek 4.11.2018, 19:29
Dziurawi baki czy może bączy dziurawce? Zastanowcie sie tam wspolnie w redakcji.
;-)
;-) 4.11.2018, 19:12
To być może za sankcje USA na irańską ropę
gryfiński msciciel
gryfiński msciciel 4.11.2018, 19:01
Benzyna tanieje, a olej napędowy na stacjach paliw najdroższy od czterech lat i pewno jakiś mściciel się mści za ceny :)))))
Raczej Psychiczny
Raczej Psychiczny 4.11.2018, 20:37
Raczej psychiczny a nie mściciel !
Mała iskra na wyciekłe paliwo i auta zaczną wylatywać w powietrze jedno za drugim,
nie daj Boże ogień rozniesie się na mieszkania i naprawdę przez wariata dojdzie do prawdziwej Tragedii.
Alternatywa
Alternatywa 4.11.2018, 19:58
Tanieje to twój mózg. Dzisiaj benzyna na stacji Orlenu o 2 grosze za litr droższa niż 1 listopada. Czytałeś chyba artykuł sponsorowany PiS albo Orlenu. Na jedno wychodzi.
Tubylec
Tubylec 5.11.2018, 09:12
Za POlszewika mogło byc PO 7 zl , odstaw te tanie wina, szkodzą ci na to co niesłusznie nazywasz mózgiem.
Emek
Emek 4.11.2018, 18:50
Tam w okolicy musi mieszkać jakiś świr bo znajomy mi mówił, że tam co chwila jakieś jaja z samochodami.
gołowąs
gołowąs 4.11.2018, 18:45
Ja byłem u fryzjera i kazał mu baki zgolić!
icek
icek 4.11.2018, 18:48
Chciałes napisać pejsy a nie baki parchatku jeden
golibroda
golibroda 4.11.2018, 18:49
Chłopaki, dzisiaj się to nazywa pekaesy!
racer
racer 4.11.2018, 18:44
Nawiercić mu w "nagrodę" wszystkie ręce.
Doktor
Doktor 5.11.2018, 09:12
I kolana

Pozostałe