Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Amazon - 01-30.11.2018
Amazon - 01-30.11.2018
Amazon - 01-30.11.2018

Barbara Rawecka burmistrzem Chojny

  • 4.11.2018, 22:29 (aktualizacja 05.11.2018 00:22)
Barbara Rawecka burmistrzem Chojny
Dużą przewagą głosów w drugiej turze wyborów 4 listopada 2018 r. wygrała Barbara Rawecka w Chojnie. Zdobyła ok. 66 procent głosów i zostanie burmistrzem gminy Chojna na najbliższe 5 lat.

Wyniki drugiej tury w Chojnie są nieoficjalne.

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (81)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

GOSC
GOSC 7.11.2018, 17:00
to FELDMAN WYGRAŁA?
koko
koko 6.11.2018, 16:03
Wygrał ten kandydat, który najlepiej określił sytuacje i przedstawił drogę wyjścia z impasu w wielu dziedzinach.
Czrkoladka Nawo
Czrkoladka Nawo 6.11.2018, 13:39
Wcale nie jestem za Panią Rawecka. Coz ona może zrobic dla gminy, jedno...pojdzie na dno. Od Pana Adama pomoc byla a teraz bez numerka jak w zusie to sie nie dostaniesz. 3 zdjecia podanie i wpisowego 1000zl to moze porozmawiasz z pania burmistrz
niko
niko 6.11.2018, 14:51
Bzdury bez sensu,idź do dobrego specjalisty -psychiatry.
Gol
Gol 6.11.2018, 11:16
I brawo. Pamiętam styl pracy w urzędzie w Chojnie. Bardzo nieładne podejście do petenta. Mam nadzieję, że nowa władza będzie błyszczeć kulturą.
koko
koko 6.11.2018, 16:04
Najpierw nowa miotła musi tam dobrze pozamiatać, aby był ład i porządek.
Obserwator Komisji wyborczej
Obserwator Komisji wyborczej 6.11.2018, 00:44
Wyssane z palca to są zawiedzionych w "Swym Opętaniu wyborców". Wiernym do końca swemu BEZNADZIEJNEMU panu.Ps.proszę zmienić literaturę bo TA zbytnio mózg "Pierze".Ps.proszę się zalogować na stronę najbardziej zadłużone gminy w Polsce to powinien wrócić zdrowy tok myślenia "trochę rozsądku dotrze. pust głów.................................."
Wyborca...
Wyborca... 6.11.2018, 00:04
Po co krytykować innych wyciągać jakieś wyssane z palca wnioski, obrażać itd. Każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii, ale bądźmy ludźmi.Nie krytykujmy byłego Pana burmistrza bo nie jeden z was napewno coś mu zawdzięcza, zresztą Pan Adam to dobry i życzliwy człowiek. Wygrała Pani Rawecka ok może coś się zmieni, może i nie czas pokaże. Każdy z nas przez najbliższe pięć lat będzie miał okazję się przekonać.
tiki
tiki 6.11.2018, 00:44
Ja "zawdzięczam" mu wiele złego, takiego bezinteresownego złego traktowania z jego strony. Pisać o tym trzeba baby wiecej taki nie odpowiedzialny człowiek nie zająl już takiego stanowiska.
Obserwator Komisji wyborczej
Obserwator Komisji wyborczej 6.11.2018, 00:17
Ale w moim przypadku to nikt nie krytykuje tej osoby.To jest Moja osobista ocena pracy????????? tej osoby przez te lata......Resztę wątpliwości proszę do osobistego rozmyślenia....................
Obserwator Komisji wyborczej
Obserwator Komisji wyborczej 5.11.2018, 23:39
Pani Burmistrz jesteśmy pełni entuzjazmu i mamy nadzieję,że po pięcioletniej kadencji nie będziemy zmuszeni do tak dotkliwej oceny Pani pracy jak obecnego burmistrza.Pozdrawiamy Serdecznie wyborcy miejscowości Nawodna(338 mieszkańców). Ps. Proszę tylko nas nie mylić z tymi chorągiewkami(j.n)
Obserwator Komisji wyborczej
Obserwator Komisji wyborczej 5.11.2018, 22:13
239 oddane głosy na konkurenta Pani Burmistrz to głównie straż pożarna w Nawodnej,osoby z kręgu obecnego sołtysa jak i 99% mieszkańców Lisiego Pola.Miejmy nadzieję,że nowa Burmistrz wraz z nowym Radnym wyciągnął z tego właściwe wnioski.
Nawodn......
Nawodn...... 5.11.2018, 22:56
A co cie to obchodzi z czyjego kręgu, widzę że masz coś do obecnego sołtysa chyba ty jeden bo my mu dużo zawdzięczamy, a straż może i głosowała na byłego burmistrza miała do tego prawo. Widocznie tym 239 osoba Pan Adam dużo pomógł. A wnioski mogą se wyciągać tylko ciekawe jakie.???
Obserwator Komisji wyborczej
Obserwator Komisji wyborczej 5.11.2018, 23:05
Brawo za szczerość!!! A wyciągać wnioski to nie Mi to dane.Życzę miłej współpracy.............
luki
luki 5.11.2018, 22:29
A ty co konfident jesteś czy ci się ustroje polityczne w Polsce pomyliły bo czasy PRL już dawno minęły żeby się tak skarżyć nowym władzom.
Obserwator Komisji wyborczej
Obserwator Komisji wyborczej 5.11.2018, 22:41
To nie skarga tylko efekt właściwej zmiany.Twój czas już się skończył nie będziesz miał o czym pisać chyba,że będziesz tylko obrażał .
Mieszkaniec
Mieszkaniec 5.11.2018, 22:28
Ciekawe w obecnej sytuacji ile chorągiewek zmieni wiatr.Żałosne pokoleniowe układy.Bu ha ha Ign....ki
Gość
Gość 5.11.2018, 21:51
Mieszkańcy Chojny ... powiat się cieszy że jej już nie ma. Zimna kobita...ale czy to przełoży na dobrą zmianę .... przy udziale Konarskiego?
luki
luki 5.11.2018, 22:22
No jasne że udział będzie.
Już niedługo będą się za rączkę po Chojnie prowadzać jako burmistrz i zastępca.
Dobra zmiana już nadchodzi tylko żeby wam tyłki nie pomarzły
Mieszkanka
Mieszkanka 5.11.2018, 14:07
No to nadszedł czas Pisanek, Krówek i Konarów.
chojnianka
chojnianka 5.11.2018, 17:04
Nie rozumiem co masz na myśli
luki
luki 5.11.2018, 22:15
To rusz głową albo odpal wujka Google
Ksiegowa
Ksiegowa 5.11.2018, 12:46
Skarbnik i zastępcę skarbnika też .
Wyborca
Wyborca 5.11.2018, 12:36
Gratulacje Pani Barbara rozjechała cały system,już niektóre wydziały w urzędzie już się pakują. Bardzo dobrze niech Panie emerytki już odpoczną bo przychodzą do pracy już zmęczone,Podobnie CK oraz inne powiązane instytucje.
Wyborca
Wyborca 5.11.2018, 12:32
Brawo jeszcze pozbyc się skarbnika i można zacząć odbudowywać gminę
polak
polak 5.11.2018, 12:09
Wygrana innego kandydata niż Fedorowicz nie powinna dziwić. On i jego ludzie wystawieni do Rady, delikatnie mówiąc, nie zaliczają się do wybitnie inteligentnych jednostek.
luki
luki 5.11.2018, 22:18
Chciałbyś głąbie mieć takie wykształcenie jak były burmistrz więc się nie udzielaj i nie oczerniaj innych ludzi jak skończyłeś podstawówkę
polak
polak 6.11.2018, 12:45
wykształcenie inteligentnym nie czyni. Szczególnie muzyczne nie jest przydatne w kierowaniu gminom.
zatroskany
zatroskany 5.11.2018, 12:07
Powodzenia pani basiu. Przed panią mnóstwo pracy. Trzymam kciuki!
taka smutna prawda
taka smutna prawda 5.11.2018, 10:38
Gdyby nie śmierć Komorzyckiego i zwrócenie na siebie uwagi to Fedorowicz by nawet nie wszedł do drugiej tury.
imć
imć 5.11.2018, 12:07
Odważna teza.
analityk
analityk 5.11.2018, 10:00
Kto waszym zdaniem jest największym przegranym tych wyborów w Chojnie ??
Tak mi się wydaje
Tak mi się wydaje 5.11.2018, 10:26
Wychodzi na to że Fedorowicz bo przed pierwsza tura stracił kandydata na radnego Pana Komotzyckiego, nikogo nie wprowadził do rady ze swojego komitetu a sam dość sromotnie przegrał w drugiej turze.
Cukrowy
Cukrowy 5.11.2018, 10:47
Wprowadził Buraka
Tak mi się wydaje
Tak mi się wydaje 5.11.2018, 13:32
Rzeczywiście. Zapomnialem
petent
petent 5.11.2018, 09:43
A co dzisiaj w Urzędzie taka grobowa cisza?
bo
bo 5.11.2018, 10:39
pakowanie nie jest wesołe.
kat
kat 5.11.2018, 09:22
No to witamy nowego dyrektora Centrum Kultury...Andrzej gratulacje i powodzenia
pat
pat 5.11.2018, 09:29
Dyrektor domu kultury musi posiadać wyższe wykształcenie.... a jeżeli to ten Andrzej z teamu, to takowego nie posiada
luks
luks 5.11.2018, 09:41
Wybory zweryfikowały go negatywnie. Przecież Mikołajczyk nie przeszedł na radnego w Grzybnie.
sprawiedliwy
sprawiedliwy 5.11.2018, 09:18
Gratulacje pani Basiu pogonic ten zgnily uklad grajkow

Pozostałe