Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Amazon - 01-30.11.2018 Pan
Amazon - 01-30.11.2018 Pan
Amazon - 01-30.11.2018 Pan

Arkadiusz Augustyniak odbiera gratulacje. Został wybrany na wójta gminy Banie

  • 4.11.2018, 22:51 (aktualizacja 05.11.2018 00:22)
Arkadiusz Augustyniak odbiera gratulacje. Został wybrany na wójta gminy Banie
Wygrał we wszystkich czterech okręgach wyborczych. Arkadiusz Augustyniak 4 listopda 2018 r. zdobył najwięcej głosów w drugiej turze wyborów na wójta gminy Banie. Pokonał kontrkandydatkę Małgorzatę Wojtyłę.

Informacje o zwycięstwie Arkadiusza Augustyniaka są nieoficjalne. Oficjalnych danych z Państwowej Komisji Wyborczej można spodziewać się w poniedziałek 5 listopada 2018 r. Natomiast przyrzeczenia elekta - za ponad 2 tygodnie.

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (189)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

psia kupa
psia kupa 8.11.2018, 18:15
Trawka jest piekna ale co na to samotne pieski .
Kot
Kot 8.11.2018, 19:05
Ciekawe jak ja teraz zakopię kupkę
Maria
Maria 8.11.2018, 18:11
Ciekawe kto za taki pomnik zapłaci ? Kanalizacja do rowu idzie a pomniki stawiają , czy wy wiecie ludzie ile pomnik z brązu kosztuje , miliony
Ktosiek
Ktosiek 8.11.2018, 17:08
Tak słyszałem-matole jeden, żal ściska ci cztery litery dajcie już spokój. Może już czas najwyższy pogodzić się z przegraną?
J
J 8.11.2018, 17:32
Dlaczego uważasz że wyborcy przegrali ? Raczej kandydatka przegrała. Co ci siedzi w tej Bani ?
Założę się , że żaden kandydat nie czytał tych komentarzy , ale było wręcz przyjemnościom w******ć was.
Gdzie ta sztuczna trawa będzie prowadzić i kogo to pomysł ?
interesują cię cudze zwieracze???
interesują cię cudze zwieracze??? 8.11.2018, 17:13
Nie interesuj się cudzymi zwieraczami:) I powiedz łaskawco, od kiedy to nie można krytykować wybranych prezydenta RP, posłów, radnych, wójtów itp?
Jasiu
Jasiu 7.11.2018, 20:47
Mam, już mam , już wiem !
Dlaczego większość nie głosowała na kobietę z lepszym wykształceniem , doświadczeniem, umiejętnościami itd..
Bo większość jej się bała i myślą że jak będzie słabszy Wójt to da się zmanipulować, będzie posłuszny !
Coś w tym jest bo gdybym miał wybierać sobie szefa to wybrałbym takiego co będzie mówił że ja mam rację. Zresztą zawsze tak było.
No ale teraz ja jestem szefem a " podwładny przed obliczem przełożonego powinien mieć wygląd lichy i durnowaty , tak aby swym pojmowaniem istoty sprawy nie płoszyć przełożonego"

Car rok 1800 coś tam


j
j 7.11.2018, 22:21
a może mieliśmy dość tych bab w gminie
Jasiu
Jasiu 8.11.2018, 17:35
Przyznajesz , że jednak szukaliście sobie szefa w UG a nie Wójta dla mieszkańców gminy Banie.
Kleo
Kleo 6.11.2018, 22:49
Jak myślicie neon czy pomnik z brązu byłby lepszy ?
Pomnik ma stać pod urzędem tak żeby z okien pracownicy widzieli, a koło przystanku to już zaplanowane będzie poczekalnia dla petentów, bo w gmachu już nie można przesiadywać.
Grażyna
Grażyna 6.11.2018, 22:57
Fajny pomysł ta poczekalnia, wole świeże powietrze,
Tylko dlaczego na głównej drodze ma być teraz ograniczenie prędkości do 140 km/h ? To nie za szybko ... z tymi zmianami?
didal
didal 7.11.2018, 16:54
Arek szybki i duży chłopak to co to dla niego piećdziesiątka! Było wiadomo, że będzie chciał więcej.
mało stołków
mało stołków 6.11.2018, 20:15
Ale teraz ma kolegów. I każdy coś chce...
Nowy dyrektor
Nowy dyrektor 6.11.2018, 23:00
ja przejmuje szafkę na kapcie w szkole
woziwoda
woziwoda 6.11.2018, 21:49
A Augustyniak podobno jak sam pisze zrobi wszystko aby ich nie zawieźć :))))))
G
G 6.11.2018, 23:09
Tak ! Sam pisze ?
słyszalem
słyszalem 7.11.2018, 16:55
Podobno pisze mu pijarowiec, a on tylko płaci za te ogłoszenia.
:)
:) 6.11.2018, 22:18
konduktorze łaskawy zawieźć nas do Warszawy... To ci początek, czy zawozi czy zawodzi - wszystko mu jedno:)
terencja
terencja 6.11.2018, 17:01
Zostawiajmy po sobie dobre imię i trwałą pamieć aby źycie nasze nie przeszło nadaremnie.
gadasz jak potłuczony
gadasz jak potłuczony 6.11.2018, 20:03
A ty co? Na łożu śmieci?
gigant
gigant 6.11.2018, 21:04
Albo na kacu!
tak słyszałem
tak słyszałem 6.11.2018, 16:34
Czy to prawda, że pomnik Arkowi stawiają koło przystanku w Bani?
Kleo
Kleo 6.11.2018, 18:36
Ja też słyszałam o tym pomniku , ale jaja , ale można coś wygrać za dobry pomysł.
Gdzieś widziałam taki że jednocześnie służy jako wejścia do budynku ale wejście było od tyłu chyba.
l
l 6.11.2018, 19:11
ale wy macie nasrane w głowach
niestety
niestety 6.11.2018, 20:03
To się nazywa inteligencja i poczucie humoru. Dwie rzeczy tobie obce...
j
j 7.11.2018, 22:29
za to od was inteligęcja bije że aż strach
strach się bać
strach się bać 6.11.2018, 20:31
Ale obażać i ponizać ludzi potrafią. Źle to wróży...
Kleo
Kleo 6.11.2018, 22:10
Nie chciałam nikogo poniżać raczej myślę że to dobry pomysł z tym pomnikiem , a ile zwiedzających mogło by być ? Tylko czy urzędasy mają poczucie humoru ?
20 groszyRafała
20 groszyRafała 6.11.2018, 15:41
Pismaku , napisz chociaż skąd ten Arek i Gośka .
pismak
pismak 6.11.2018, 15:58
Z gminy Banie , baranie.
J
J 6.11.2018, 15:46
Proszę nie przeszkadzać Arkadiusz Augustyniak wciąż odbiera gratulacje !
Wywiadów nie będzie udzielał, odwiedzin już nie przyjmuje.
Jedna z pierwszych jego decyzji to powykręcać klamki wejściowe w UG.
j
j 7.11.2018, 16:37
a co tam z waszą Gosiunią przed wyborami co dzień była w Bani a teraz jej nie widuję no niestety kto wysoko mierzy to nisko spada pewnie jeszcze po upadku pupa ją boli
l
l 6.11.2018, 19:13
następny kretyn się znalazł
J
J 6.11.2018, 22:16
Ja już tu jestem od początku :) głupia
przerażona
przerażona 6.11.2018, 20:04
Czyli rządy zaczynacie od wyzwisk i wskazywania kto się ma pakować? No nieźle.
Mieszkanka
Mieszkanka 6.11.2018, 10:32
A dlaczego teraz admin nie blokuje komentarzy teraz można dodawać wszytko bo wygrał p.Augustyniak.
proste
proste 6.11.2018, 15:08
To oczywiste, że w czasie ciszy wyborczej nie można było dodawać w ogóle komentarzy na temat kandydatów. Teraz piszesz i też odpowiadasz za swoje słowa, ale już nie w trybie wyborczym. Złamiesz prawo, nie będziesz anonimowy. Augustyniak nie ma tu nic do rzeczy i nikt go się nie bał, i nie boi.
L
L 6.11.2018, 19:20
nikt wam nie mówi że powinniście się go bać ale jak pamiętam nawet w ciszy wyborczej o nim pisaliście dopóki ktoś tam napisał że dlaczego nie blokują komentarzy że jest cisza wyborcza i że wstyd dla nich dopiero wtedy była cisz ,a przed ciszą to jak go gnoiliście nie pamiętasz a on i tak wygrał BRAWO PANIE ARKU
koper field
koper field 6.11.2018, 20:07
Kłamiesz, bo wszystko co mówisz można sprawdzić. Komntarze i blokady są widoczne. Prawda jest inna: Augusytyniak bał się mediów, robił z siebie palanta i tak będzie podczas sprawowania jego władzy. Jednym słowem wesoło
Gość
Gość 6.11.2018, 20:39
Nie wszystkie blokady są widoczne mądralo. Niektóre komentarze pojawiały się i były usuwane po kilkunastu sekundach. Więc nie opowiadaj bzdur. Poza tym ciekawe czego miał się bać. Nie bądź śmieszny.
wykrywacz kłamstw
wykrywacz kłamstw 6.11.2018, 21:06
Skoro komentarze ukazują się automatycznie po 5 minutach, to skąd wiesz, że po kilku sekundach były usuwane? Jesteś adminem? Czy może raczej konfabulantem...
Gość
Gość 6.11.2018, 22:48
Weź się może naucz czytać. Były usuwane po kilku sekundach od pojawienia się. Jakiś problem z myśleniem masz?
nie mogłaś się z kimś zamienić miejscami - nie, byłam sama w przedziale:):):)
nie mogłaś się z kimś zamienić miejscami - nie, byłam sama w przedziale:):):) 6.11.2018, 22:23
widać rozumienie tekstu u ciebie szwankuje:) "w ciągu 5 minut" to nie PO 5 MINUTACH!!! Wpisz, wyślij, włącz stoper...

Acha - nie zapomnij odświeżyć, bo jak zrobisz to po 6 minutach to faktycznie zobaczysz swój post po 5 minutach...
Gość
Gość 6.11.2018, 21:58
Nie trzeba czekać 5 minut. Co za pierdoły opowiadasz? Nie będę Ci tu udowadniać, bo zdjęć nie można tu wklejać.
wyborca
wyborca 6.11.2018, 06:34
Kanonie Starszy trzeba być po prostu człowiekiem
oto jest pytanie
oto jest pytanie 6.11.2018, 16:35
Ale jakim człowiekiem?
Katon Starszy
Katon Starszy 5.11.2018, 23:48
Czy świat oszalał? To ciekawy cykl filmów dokumentalnych opisujących meandry ludzkości. Mam propozycję, aby jeden z odcinków poświęcić temu co determinuje nasze decyzje,w tym przypadku wybory wójta. Na wstępie pytania - jak kandydat, który:
1. unika jakiegokolwiek kontaktu z wyborcami,
2. będąc radnym powiatowym kilka kadencji produkuje ledwie kilka interpelacji w żaden sposób nie przyczyniając się do poprawy standardu życia w naszej gminie,
3. na sesjach w gminie prawie się nie pojawiał,
4. będąc dyrektoremm szkoły przez kilka lat nie spowodował, aby była to placówka czymkolwiek wyróżniająca sie na tle innych,
5.przeprowadził bezbarwną kampanię wyborczą,
6. chyba z obawy przed, no właśnie przed czym i przed kim, odmówił wzięcia udziału w debacie na tematy związane z gminą i pomysłami jak rozwiązać istniejace problemy, był to doskonały moment do prezentacji i rozwinięcia swojego programu wyborczego,
7. nie udziela odpowiedzi na pytania lekceważąc nie tylko redakcję, ale przede wszystkim wyborców

wygrywa wybory?

Proszę oczywiście o merytoryczne argumenty, jakkolwiek te że miły, że uśmiechnięty, że wszyscy go znają, że długo jest dyrektorem proszę pominąć, bo to subiektywna ocena.
Chcę zrozumieć ten fenomen i postawić tezę, że jedynym powodem zwyciestwa jest rozpoznawalność, a nie konkretne osiągnięcia i to jak kandydat/ka chce pełnić funkcję, czy ma na to pomysł i czy jest przygotowany/a do tej roli?
demokracja
demokracja 6.11.2018, 10:51
niezbadanymi drogami podąża demokracja...
I wcale nie znaczy że najwięcej głosów zdobywa najlepszy...

Ale - to cechy tego systemu...
AA
AA 5.11.2018, 23:54
A ty się jeszcz eni pogodziełś? pogodziłaś z przegraną?
demokracja
demokracja 6.11.2018, 10:53
wybór demokratycznej większości nie niweluje prawa do krytyki czy do przekonania że ktoś byłby lepszy... Inaczej raz wybrani byliby na stołkach do śmierci...
obserwator
obserwator 6.11.2018, 15:09
Ale niektórych ręka swędzi aby mieć władzę absolutną.
Załóż oponkę.
Załóż oponkę. 5.11.2018, 22:35
Ja pi...….ę. Czerwony jak cegła. Gorący jak piec.
nauczycielka
nauczycielka 6.11.2018, 15:10
To bardzo brzydko śmiać się z czyjegoś wyglądu. Już małym dzieciom się to powtarza.
J
J 6.11.2018, 15:18
I co ? Dzieci nie wytrzymały ?
Jasiu
Jasiu 5.11.2018, 20:28
Obwieszczam uroczyście !
Z okazji niespotykanego druzgocącego zwycięstwa!
Chcielibyśmy w imieniu wszystkich mieszkańców gminy Banie, pozyskać kredyt na wykonanie dzieła jakim będzie pomnik z brązu przedstawiający naszego wspaniałego nowego Wójta Gminy Banie!
Monumentalny pomnik będzie witał petentów przed wejściem do gmachu.
Mieszkańcy proszeni są o składanie pomysłów w godzinach pracy UG godziny 10:00 do 13:00
było minęło
było minęło 5.11.2018, 23:35
czarek daj już spokój
balonik
balonik 5.11.2018, 22:24
popieram i proszę o wpisy do księgi pamiątkowej wszechczasów
poklony dla wodza
poklony dla wodza 5.11.2018, 22:29
I ja przyjdę na kolanach!
con gratulations
con gratulations 5.11.2018, 19:56
Podaliście najszybciej w kraju informację o Baniach. Brawo wy!
20 groszt Rafała
20 groszt Rafała 5.11.2018, 18:33
Arkadiysz z (...)???? Gosia z (...) ????? Redaktoru !!!! INFORMACJA !!!!!

Część komentarza usunięta. administrator
Wspierająca
Wspierająca 5.11.2018, 18:29
Panie Arku szczerze gratuluję. A te głupoty wypisują ci którym brakuje argumentów.Piszą po to by pisać a potem na ulicy będą się uśmiechać i kłaniać. To jest właśnie fałsz naszego społeczeństwa. Jeszcze raz bardzo gratuluję.
J
J 5.11.2018, 18:09
Nic już nie da się zrobić !
Jedyna nadzieja w zmianie tego g********o systemu demokratycznego wyboru, za kilka lat.
Myślę że pokolenie które wróci z emigracji może coś zmienić,
Xxxxx
Xxxxx 5.11.2018, 18:00
A gdzie dokładne wyniki? Miały być dzisiaj.
Gość
Gość 5.11.2018, 18:53
1232 do 649
Xxxxx
Xxxxx 5.11.2018, 20:17
Dzięki!
takoż
takoż 5.11.2018, 19:54
Czyli 2 do 1
w przybliżeniu
w przybliżeniu 5.11.2018, 23:33
nie 70 do 30
kiepsko
kiepsko 6.11.2018, 21:53
I to dopiero w drugiej turze przy ok. 30 procentach frekwencji. Można powiedzieć, że popiera go w sumie kilkanaście procent.
historia antykultury
historia antykultury 5.11.2018, 17:48
Zastanawia mnie ilu z was obrazajacych sie na tym forum, mija sie codziennie na ulicy, jest sasiadami, itp. Wygral pan Arek i naleza sie mu gratulacje, za 5 lat podsumujemy dokonania i wystawimy ocene (wyborcza).A tak na marginesie kiedy ludzie dostrzega ze jak sami nie zrobia to nikt nawet najlepszy wojt za nich tego nie zrobi.

Pozostałe