Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Amazon - 01-30.11.2018
Amazon - 01-30.11.2018
Amazon - 01-30.11.2018

Kindloteka firmy Amazon dzięki zaangażowaniu rodziców

  • 6.11.2018, 22:24 (aktualizacja 07.11.2018 03:59)
Kindloteka firmy Amazon dzięki zaangażowaniu rodziców
Drodzy Rodzice! Dziękujemy za wytypowanie naszej szkoły do programu wspierającego czytelnictwo Kindloteka – organizowanego przez firmę Amazon. Dzięki Waszemu zaangażowaniu, współpracy i chęci wsparcia, 100 książek, 500 e-booków, 10 czytników e-book wraz z interaktywnym kącikiem czytelniczym trafiło dziś do naszej szkoły. Dla nas, naszych uczniów to nieoceniona pomoc dydaktyczna, promocja czytelnictwa, to krok w przyszłość - pod takimi podziękowaniami, przesłanymi do redakcji igryfino, podpisali się dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Chojnie.

Dzisiaj 6 listopada 2018 r. chojeńską placówkę oświatową odwiedzili przedstawiciele firmy Amazon i przekazali upominki.

-W firmie Amazon kochamy czytać i wspieramy tych, którzy też to kochają. Dlatego stworzyliśmy program Kindloteka. W jego ramach, przy wsparciu naszych pracowników, co roku przekazujemy szkołom i placówkom edukacyjnym z regionów, w których działamy, książki oraz czytniki Kindle – powiedziała Marta Rzetelska, przedstawicielka Amazona w Szkole Podstawowej nr 2 w Chojnie.

-Jestem bardzo dumna, że nam się udało przyciągnąć takiego sponsora. Przede wszystkim mogliśmy uzupełnić nasz biblioteczny asortyment przez nowe pozycje uwielbiane przez dzieci. Dodatkowo dostaliśmy też czytniki elektroniczne, które mogą być wykorzystywane np. na lekcjach języka polskiego. I stanowią atrakcyjną pozycję dydaktyczną – powiedziała dyrektor Edyta Kalarus.

 

Jak cieszyli się uczniowie z przekazanych prezentów, można obejrzeć na naszym krótkim filmie:

 

Zdjęcia (23)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Arn de...
Arn de... 7.11.2018, 13:44
Co to za słowo KINDLOTEKA !!?? Czyżby w Amazonie - podobnie jak swego czasu w innych niemieckich firmach, ZAKAZYWANO UŻYWANIA NAZW POLSKICH ?? I pod takim knotem " podpisali się dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Chojnie."
Arn de...
Arn de... 7.11.2018, 13:44
Co to za słowo KINDLOTEKA !!?? Czyżby w Amazonie - podobnie jak swego czasu w innych niemieckich firmach, ZAKAZYWANO UŻYWANIA NAZW POLSKICH ?? I pod takim knotem " podpisali się dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Chojnie."
Rob
Rob 7.11.2018, 08:53
PR kosztuje, tym bardziej jak brakuje rąk do pracy na rynku :)
great
great 7.11.2018, 01:56
Mnóstwo pieniędzy by na to poszło gdyby to kupić na wolnym rynku.

Pozostałe