Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Amazon - 01-30.11.2018
Amazon - 01-30.11.2018
Amazon - 01-30.11.2018

Ostatnia sesja aby wyremontować drogę

  • 7.11.2018, 10:16 (aktualizacja 07.11.2018 10:18)
Ostatnia sesja aby wyremontować drogę
Dziś 7 listopada 2018 r. na nadzwyczajnej sesji Rady Gminy w Widuchowej radni głosowali za zmianą budżetu na ten rok. Chodziło o dodatkowe 170 tys. na drogę w Marwicach. Okazało się, że wcześniej zabezpieczone 475 tys. zł nie wystarczyło. Głosowanie na wniosek Marcina Łowickiego było imienne. Uchwała przeszła jednogłośnie.

Podczas sesji wójt Anna Kusy-Kłos złożyła sprawozdanie i podziękowała radnym. Przewodniczący Bogdan Kosmalski przedstawił przesłane uwagi do złożonych oświadczeń majątkowych. Uwag było sporo. Przewodniczacy odczytał też podziekowanie za pracą emrytowanej pracownicy urzedu Janiny Stojek.

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ziarnko do ziarnka
Ziarnko do ziarnka 8.11.2018, 23:52
pani wójt nic nie zrobi dobrego wręcz przeciwnie pogrąży ten stan gminy , ale cóż wybraliście ja to teraz zbierajcie plony , jakie ziarno takie plony
Soltysowa
Soltysowa 8.11.2018, 09:23
Co sołtys żal że ty nie jesteś gwiazda
sołtys
sołtys 8.11.2018, 08:27
Widać było kto tu rządzi. Na sesji była tylko jedna gwiazda.
byk
byk 7.11.2018, 23:09
Ciekaw jestem na co Ci nasi bezradni będą narzekać jak im Przełożona nie da regółek do powielania by nic nie zrobić dla Naszych domostw .Bezradni bo tylko uśmiech udający i zero potrzeb Wyborców mają gdzieś taka prawda .
Zosia
Zosia 7.11.2018, 22:43
No tak wszędzie po trochę w Widuchowej cos zrobione Nie ważne ze na Mostowej dziura na dziurze na Krakowskiej droga zrobiona była z 10 lat temu a teraz ostatnia awaria wody komunalka rozryła drogę i droga zostawiona nie zalatana jak należy. Robione byly przyłacza do działek tez dziury pozostaly, ktoś za za to odpowiada a u nas,samowola
ciekaw
ciekaw 7.11.2018, 18:40
Czy podpisali umowę przed zabezpieczeniem pełnej kwoty w budżecie? Gdyby tak było to by naruszyli dyscyplinę finansów publicznych .... Wie ktoś jak było?
spoko loko
spoko loko 7.11.2018, 20:44
To sa fachowcy a nie amatorzy.
maks
maks 7.11.2018, 17:28
Nie ma mężczyzn? A dlaczego tu nie ma okien? A dlaczego tu nie ma klamek?
 i mamy bis
i mamy bis 7.11.2018, 15:41
Wróciło stare!
I o to chodzi wybrańcom gminnym! Sesja nadzwyczajna! Bo i pieniążki dodatkowe nadzwyczajne(czyt zapłata) Przesunięcia w zaciszu biurowym obgadane i ustalone. Potem oficjalna sesja. Propozycja i radni -głowa w przód, głowa w tył. Rączka w górę! Wszyscy bez wyjątku!Przecież konta trzeba zasilić. A dodatkowa kasa nie śmierdzi.I tak całkiem zgodnie z prawem zmienia się plan budżetowy. Podatnikom każdy kit można wcisnąć.Tak pracują gminni radni bezradni. Szkoda tylko , że prawdziwe potrzeby gminy są uszczuplane przez taki wytwór co się zwie sesją nadzwyczajną przez tych, którym ponoć dobro mieszkańców jest celem nadrzędnym.
Eryk
Eryk 7.11.2018, 14:01
W.... a z tym głupim uśmiechem chłopie schowaj sie
korekta
korekta 7.11.2018, 12:15
170 tyś.- jeszcze nie zaczęła a już korekta, to samo na Bulwarach kolejne 70tyś.
Pablopavo
Pablopavo 7.11.2018, 11:33
Jestem ciekaw kiedy do zelechowa zrobia calosc jak te nowe beda dziurawe spowrotem
1000 listow
1000 listow 7.11.2018, 11:19
Ty burmiszcz gospodaz....rozmaryn. chodz na rybacką. Tylko gumiaki załoz
odra
odra 7.11.2018, 10:49
A wspólne zdjęcie gdzie?
Witek
Witek 7.11.2018, 10:42
A ten sołtys to ma tupet głowa na kolana i udaje że coś czyta żadnego wstydu plan się nie udał pracy niema
kulej
kulej 7.11.2018, 10:50
O kim piszesz?
bulwa
bulwa 7.11.2018, 10:40
Cos pan przewodniczący spsiały. Żal mu pewno że nie przeszedł. Warto było walczyć panie Kosmalski
krak
krak 7.11.2018, 10:31
I proszę jaki strój!
Xyz
Xyz 7.11.2018, 10:38
Haha. Żal d*pe ściska ?

Pozostałe