Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Amazon - 01-30.11.2018
Amazon - 01-30.11.2018
Amazon - 01-30.11.2018

A pusty parking przy tej samej ulicy

  • 7.11.2018, 21:06 (aktualizacja 07.11.2018 22:03)
A pusty parking przy tej samej ulicy
Dzis około poludnia na pasach na ulicy Niepodległości w Gryfinie stanęło auto na rejestracji "zgr". Czyli z pewnością mieszkaniec naszego powiatu. Może nawet Gryfina. Powinien zatem wiedzieć, że 100 metrów dalej jest parking. Akurat pusty. Ale trzeba tam zapłacić. I może tw tym problem. Chociaż na prostopadłej ulicy też ok. 100 metrów dalej jest parking czasowy!

Kierowca, który zostawił zone w samochodzie wybrał parkowanie na pasach" stwarzając niebezpieczeństwo dla pieszych i kierowców, którzy dojeżdżając do pasów nie widzą czy juz ktoś wszedł na ulicę.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

88
88 10.11.2018, 15:19
Nie znalazł się żaden odważny, aby nakopać do d... temu Ormowcowi. ?
Bandzior
Bandzior 9.11.2018, 12:28
Witam zatrzymałem sie tylko po kebaba u gawła
Nie macie sie o co czepić?
Mogłem stanąć na miejscu dla inwalidy ale wybrałem kołem na pasach
Zajmijcie sie tym to ma sens a nie drobiazgami
Zrobimy jeszcze więcej
Zrobimy jeszcze więcej 9.11.2018, 10:12
Prosimy o więcej płatnych parkingów w Gryfinie. Dziękujemy za ten przed
urzędem miasta. P.S. Czy można podnieść opłatę za ten parking obecna jest zdecydowanie zbyt niska.
widz
widz 8.11.2018, 12:55
Spieszyło mu się po prostu.
Lol
Lol 8.11.2018, 12:54
Gryfino pod wzgledem parkingow to jakis kabaret tam nigsy nie ma gdzie zaparkowac
OL
OL 8.11.2018, 08:57
właściciel to ten przy bankomacie , a to tak można pokazywać wizerunek właściciela auta
masło
masło 8.11.2018, 12:43
Bankomatu to tu na zdjeciu nie wiidać
N
N 8.11.2018, 06:26
Ale *** Ormowiec zza ukrycia fotki !!!
Już nie pamiętam za kogo się tu podawałem
Już nie pamiętam za kogo się tu podawałem 8.11.2018, 00:57
Też miałem ochotę tam zaparkować, potrzebowałem 5minut tylko żeby do bankomatu pójść, ale wybrałem czasowy, nawet dobrze, bo okazało się że jest kolejka do bankomatu. Polecam
Surmacz