Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Amazon - 01-30.11.2018 Pan
Amazon - 01-30.11.2018 Pan
Amazon - 01-30.11.2018 Pan

Szybki awans kolegi wiceburmistrza

  • 8.11.2018, 08:57 (aktualizacja 08.11.2018 10:01)
Szybki awans kolegi wiceburmistrza
Marcin Stawicki awansował na stanowisko zastępcy naczelnika wydziału inwestycji w Urzędzie Miasta i Gminy w Gryfinie. Dobrze, że młodzi ludzie awansują, szkoda tylko gdy nie mają odpowiednio bogatego doświadczenia w pracy przy inwestycjach. Przygotowana przez zastepcę burmistrza oferta hali sportowej do maestrii nie należy.

Marcin Stawicki pracuje w UMiG mniej więcej od roku. Wcześniej zajmował się sprzedażą telefonów. Wiadomo, że jest dobrym kolegą wiceburmistrza Tomasza Milera. Zaraz po wyborach, bo od 1 listopada został zastępcą naczelnika jednego z najważniejszych wydziałów w urzędzie. To m.in. on przygotowywał inwestycję hali sportowej, za co dziękował mu sam burmistrz Mieczysław Sawaryn. Prace, na żywo komentowane przez probumistrzowskie media, widowiskowo rozpoczęły się tuz przed wyborami. I jak nagle się zaczęły, tak nagle po wyborach się skończyły (przynajmniej na razie). Powoli wychodzą mankamenty, na które uwagę zwracają nam sami czytelnicy - jak nieodpowiednia podłoga…

Ciekawy był już sam tryb zatrudnienia. Po ogłoszeniu naboru na stanowisko w wydziale przyjęto... dwie osoby. Tym drugim (a może pierwszym?) był Marcin Stawicki.

Świeżo upieczonemu zastępcy życzymy bardziej udanych inwestycji niż hala sportowa w Gryfinie. Niech też nabywa doświadczenia przy inwestycjach, których od 4 lat w Gryfinie brakuje. Może w końcu powstaną.

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (132)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

awans
awans 11.11.2018, 08:42
Fajnie że pracownicy mogą awansować. Szkoda że w dziale inwestycji najbardziej doświadczony był taki, co pracował tam dopiero od roku...
Pikuś
Pikuś 9.11.2018, 11:31
Nic nie szkodzi. Pojeździ chłopczyna na kursy przez pół kadencji i się czegoś nauczy. Gmina zapłaci! A co!!! Miler przetarł szlaki w poprzedniej kadencji i widzicie jak mu wyszło. Jak zawsze.... Tylko trz na dokładnie przyjrzeć się tym sukcesom. Najlepiej na facebuku. Jak cię nikt nie chwali to trzeba samemu się pochwalić. Niemota. Banda kłamców.
leszek
leszek 9.11.2018, 17:52
żeby miec praktykę to trzeba zacząć pracować .nikt nie urodził sie fachmanem.
małpa
małpa 9.11.2018, 18:56
O wielki Ty Amerykę już dawno odkryli. ale naprawdę na takie stanowisko bez doświadczenia a ktoś czytał regulamin pracy UMIG jakie trzeba spełnić kryteria. Oj mam wrażenie że nie jak zwykle. Bo po co czytać lepiej od razu połamać. Mam jakieś dziwne wrażenie że obecna drużyna ma problem z czytaniem ale na to jest rozwiązanie pozmieniać wszystkie regulaminy, statuty i wszystko gra. Wtedy nawet małpę na wyższe stanowiska urzędnicze sobie powołacie, zatrudnicie co kolwiek. Tylko zaplanujcie w budżecie kasę na banany.
leszek
leszek 10.11.2018, 08:47
gdzie zdobyć doświadczenie na takie stanowisko .chyba tylko w kancelarii prezydenta lub być znajomym króliczka
fuuuj
fuuuj 10.11.2018, 09:45
Leszku - Miler króliczkiem Stawickiego czy odwrotnie? Co też ci chodzi po głowie?

eszek Dzisiaj, 08:47 być znajomym króliczka
pik
pik 9.11.2018, 12:13
Skoro po prostu się oplułeś chyba nie ma sensu o tym pisać.
przecież ty nie potrafisz z sensem....
przecież ty nie potrafisz z sensem.... 9.11.2018, 12:43
ty picek jak zawsze ani słowa na temat:)
Pikuś
Pikuś 9.11.2018, 12:46
Dlatego kiblował w szkole. Technikum 3 klasa.
pik
pik 9.11.2018, 14:06
Nie chodziłem do technikum piukusiu :)))
no i są efekty...
no i są efekty... 10.11.2018, 09:58
Jak nie chodziłeś, nic dziwnego, że musiałeś powtarzać klasę – kiedyś był w szkołach większy rygor...
pik
pik 10.11.2018, 14:41
Debil.
mis
mis 10.11.2018, 15:24
A to dlatego powtarzałeś?
Zrobimy jeszcze więcej
Zrobimy jeszcze więcej 9.11.2018, 10:45
Teraz do Misiewiczów dołączą jeszcze Pisiewicze dzięki temu razem zrobią jeszcze więcej!
nic dodać, nic ująć
nic dodać, nic ująć 9.11.2018, 10:39
Misiewicz po gryfińsku... Tylko jaki Macierewicz, taki jego Misiewicz...
chi chi
chi chi 9.11.2018, 10:22
Nic tak nie wk....a maluczkich nieudaczników jak czyjś sukces.
Zrobimy jeszcze więcej
Zrobimy jeszcze więcej 9.11.2018, 10:32
Nic tak nie wkurza nieudaczników jak prawda.
chi chi
chi chi 9.11.2018, 11:05
Nic tak nie wk.....a nieuków i nieudaczników jak prawda, że są typowymi polaczkami.
nic tak nie wk.. jak kumoterstwo i obłuda...
nic tak nie wk.. jak kumoterstwo i obłuda... 9.11.2018, 11:19
o 11 to ty powinieneś śpiewać hymn, urzędasie a nie pisać o "typowych polaczkach" z małej litery jeszcze....
chi chi
chi chi 9.11.2018, 14:05
O tobie pisać się nie da, nie ma tak małych liter :))))
Wkurzajewski
Wkurzajewski 9.11.2018, 10:14
Jeszcze o hali sportowej usłyszymy nie raz. O hali której w zaprojektowanej wersji nie ma i nie będzie. Bo został "stworzony" przez "uzdolnionego" przez Milera studenta...
Zrobimy jeszcze więcej
Zrobimy jeszcze więcej 9.11.2018, 10:05
Spełniacie marzenia swoich wyborców zróbcie jeszcze więcej i więcej wyborcy tego pragną! Jesteście wspaniali, i nie jest prawdą to, że jesteście nieudacznikami.
Gruzin
Gruzin 9.11.2018, 10:10
Kto jeszcze chce być naczelnikiem albo zastępcą. Łapka w górę?
leszek
leszek 9.11.2018, 08:35

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

pogromca proburmistrzowskich głupoli
pogromca proburmistrzowskich głupoli 9.11.2018, 08:52
Leszku oczywiście , że prymitywnie atakujesz portal, bo pokazują, że awansują niekompetentni ludzie bez doświadczenia . I stanowią o nieudanych inwestycjach, czego przykładem jest salka sportowa. Poczułeś się jakby krytykowali ciebie.
pik
pik 9.11.2018, 09:39
A w jakim wieku jest się kompetentnym i doświadczonym? 20 letnie doświadczenie i wiek do 30 lat? :D
Salka jak piszesz człowieku nie wyszła jeszcze dobrze z ziemi, więc o nieudanej inwestycji...porozmawiaj ze swoimi rodzicami :D
kompetencja i doświadczenie - cha cha:)
kompetencja i doświadczenie - cha cha:) 9.11.2018, 12:41
Jak Sawaryn w zeszłej kadencji powoływał emerytów to tłumaczył, że to świetny pomysł. Teraz przyznaje, że to był niewypał?
Czy po prostu jak się obsadza swojego, to uzasadnienie się dopasuje?
poprawka
poprawka 9.11.2018, 10:15
ona jedynie w ziemi ugrzęzła - od dnia wyborów ani drgnęło, che che...
rembajło
rembajło 9.11.2018, 09:49
Jak się przez kilka lat sprzedawało komórki i potem u kolegi kilka miesięcy pracowało u kolegi to można to oczywiście można stawiać hale. Nawet z ognistą podłogą.
bareizm
bareizm 9.11.2018, 10:17
Niejaki Misiewicz bez studiów przyjmowany kompaniami honorowymi jak minister też tłumaczył "a gdzie młodzi mają zdobyć doświadczenie"...
pik
pik 9.11.2018, 10:01
14 miesięcy a nie kilka. Ważne co ma się w głowie a nie w klawiaturze :P
Hala nie ma podłogi, jeszcze, czy to jasne czy skomplikowane?
bareizm
bareizm 9.11.2018, 10:19
Zaczęli budować, opracowali kosztorys i hala NIE MA PODŁOGI?
To ile będzie kosztować?

Bo jak się zaczyna budowę domu, to raczej się wie, jak się będzie go budować i za ile?
Gilbert
Gilbert 9.11.2018, 10:11
Taaa, bo buławę nosi się w plecaku, dzieciaku...
bareizm
bareizm 9.11.2018, 10:20
tak, tylko że jaki cesarz, tacy jego marszałkowie:)
zubr
zubr 9.11.2018, 11:33
Masz na myśli Nkitińskiego-Napoleona?
blondynka
blondynka 8.11.2018, 21:55
ten pan sprzedał mi całkiem fajny telefon!
Teraz jestem w Plusie +.
Teraz jestem w Plusie +. 8.11.2018, 23:17
A mnie zrobił w ch... .
kierownik biedry
kierownik biedry 8.11.2018, 20:43
I po powrocie z Biedronki, gdzie zaskoczył i wprowadził w osłupienie kasjerkę kładąc głowę na wadze... wcisnął burak, napisał...
"Świeżo upieczonemu zastępcy życzymy bardziej udanych inwestycji niż hala sportowa w Gryfinie. Niech też nabywa doświadczenia przy inwestycjach, których od 4 lat w Gryfinie brakuje. Może w końcu powstaną."
burak cukrowy
burak cukrowy 9.11.2018, 07:42
buraki w urzędzie? Niech uważają, buraczane wykopki jeszcze trwają...
pik
pik 9.11.2018, 09:50
No to uważaj buraku cukrowy, bo na jesień cie wykopią na na wiosnę na 100% posadzą.
bareizm
bareizm 9.11.2018, 10:24
sugerujesz, że do urzędu na wiosnę wkroczą z zatrzymaniami? To żeś cycu przywalił sawaryniarzom....

pik Dzisiaj, 09:50 bo na jesień cie wykopią na na wiosnę na 100% posadzą.
pik
pik 9.11.2018, 11:11
Sugeruję żebyś wrócił do szkoły...wiem, wiem, że to cie przerasta, ale spróbuj. Może uruchomi ci się 2 półkula i zaczniesz rozumieć tekst swój i pisany przez kogoś innego.
niektórym i dłuższa szkoła nie pomoże:)
niektórym i dłuższa szkoła nie pomoże:) 9.11.2018, 11:21
buchacha - Tomuś - twój kolega chodził do szkoły dłużej niż inni - i nie pomogło:)
heh
heh 9.11.2018, 08:26
Tekst za trudny? Przeczytaj kilka razy, wolno na głos i wyraźnie . Może zrozumiesz.
bareizm
bareizm 9.11.2018, 10:23
jeśli czytanie na głos kilka razy twojego tekstu daje posadkę - to powiedz ile razy trzeba czytać? Czy trzeba do szafy jak Jarząbek?
godny zaufania specjalista
godny zaufania specjalista 8.11.2018, 19:57
Nikitiński musi odejść!!!

( ten facet nie ma żadnych kolegów )


.
skowyt
skowyt 10.11.2018, 19:44
Ileż razy można to pisać wszyscy to wiedzą i co skowyt only.
Pod pupę.
Pod pupę. 8.11.2018, 23:19
A kocyk ?
sara
sara 8.11.2018, 21:12
za to ma koleżanki
Pracuje w nadgodzinach.
Pracuje w nadgodzinach. 8.11.2018, 23:20
I do tego jest kolega kocyk.
:):):)
:):):) 8.11.2018, 21:40
Jedną sztuk 1 :D
alkowa
alkowa 8.11.2018, 21:51
Jedną tu, drugą tam, a trzecią jeszcze gdzie indziej.
mw
mw 8.11.2018, 22:45
głupie kobiety
ptaki, gołębie i piękne kobiety
ptaki, gołębie i piękne kobiety 10.11.2018, 19:48
Głupie to mało powiedziane wszystkie je wysadzi w kosmos bo dupsko już się zaczęło palić. No ale zacne kobitki rozumem nie skalone odfrunęły to teraz naprawdę odfruną.
Ania
Ania 9.11.2018, 00:00
Bo od seksu jest lepszy facet z kasą lub taki co stołki rozdaje nawet jak smaruje sobie włosy smalcem. Choć od dwóch tygodni facet zaczął myć włosy! Może się zakochał ?
fiction
fiction 9.11.2018, 00:03
A może po prostu szampon znalazł w łazience.
:)
:) 9.11.2018, 07:45
raczej wreszcie po polsku napis był:)
:):):)
:):):) 8.11.2018, 20:12
nieprawda - w lustrze zawsze widzi tłumy kolegów:)
kanapka z kocykiem
kanapka z kocykiem 8.11.2018, 17:50
A ja się z tym wszystkim nie zgadzam jest ładnie kolorowo,bez problemowo rączka rączkę myje ładne dziewuchy po urzędzie biegają, nogi długie wystawiają jak na urząd państwowy przystało znaczy schludnie wedle ustawy o pracownikach samorządowych cyt: wzbudzający zaufanie. Co chwila to nowa i nowy z-ca całkiem chłop na schwał a że bez wiedzy i doświadczenia to nawet lepiej bo będzie można od małego nauczyć jak łamać prawo i służyć władzy jedynej. Stare lisy nie koniecznie. Nic nie myślicie towarzysze. To wszystko jest precyzyjnie zaplanowane, no jak można kogoś awansować z wiedzą i doświadczeniem przecież o czym by wspólnie rozmawiali? Ciężko się rozmawia ze ścianą no chyba że pod kocykiem na kanapie to tak jest szansa na dialog(?). Przykre ale prawdziwe
Pytanie do redakcji
Pytanie do redakcji 8.11.2018, 17:32
Wybory zostały sfałszowane. Stempelki na paluszkach. Wiadomo już ile głosów było nieważnych?
stempel
stempel 8.11.2018, 18:37
Nie pytaj redakcji tylko idż do prokuratury.
a wiadomo ile nieważnych?
a wiadomo ile nieważnych? 8.11.2018, 20:09
a wiadomo ile głosów było nieważnych? Jeśli przez stawianie wielu znaczków, to może być ciekawie...
:)
:) 8.11.2018, 17:37
W Tworkach czekają na ciebie i stempelek też pewnie ci tam postawią :D
napoleński łeb
napoleński łeb 8.11.2018, 21:52
Pawel naprawdę potrafi wrzucić bieg na inny temat. Przestał być ajwajem to teraz inne teorie.
karabin
karabin 10.11.2018, 20:45
Ajwaj jezu masakra jakaś. Ludzie skąd wy jesteście. No tak inteligencja została wycięta. no to cóż bezhołowie będzie, jest i na to wszystko bym disco polo zaproponował i wojenkę dla edukacji młodzieży, żeby wiedzieli do czego służą karabiny a co niech będzie z rozmachem.Ludzie gdzie wy wszyscy żyjecie. Bolesne to wszytko jest a myślałem że Pan Sawaryn trochę oleju we łbie ma.
Piszę do idioty
Piszę do idioty 8.11.2018, 17:40
Byłeś to wiesz...
Tworki zapraszają
Tworki zapraszają 8.11.2018, 18:34
To nie pisz sam do siebie.
optymista:)
optymista:) 8.11.2018, 18:50
Ty za to za całe Tworki piszesz, cha cha...
Swoją drogą, jak myślisz, że w umigu jest jeden idiota to...
kolega kolegi
kolega kolegi 8.11.2018, 19:58
Dziwne że w takiej 20 tysięcznej metropolii ludzie się znają :-)
:)
:) 8.11.2018, 19:57
Wpadnij do UMiG to będziesz miał kumpla :)))
chi chi
chi chi 8.11.2018, 17:22
Nie na darmo mówią na ten portal idiot Gryfino :))))
:)
:) 8.11.2018, 18:51
A kto oprócz ciebie i brata tak mówi, Tomeczku???
przedgląd sportowy
przedgląd sportowy 8.11.2018, 21:53
Oprócz Tomeczka i braciszka jeszcze tatuś Jórek
wazelinka
wazelinka 8.11.2018, 20:14
no na pewno kto chce mieć awans też mówi jak wicki

sołtys Wolf
sołtys Wolf 8.11.2018, 19:59
Wszyscy których znam a znajomości mam większe od ciebie dziecino
cesarz Napoleon:)
cesarz Napoleon:) 8.11.2018, 20:22
to że schizofrenik widzi tłumy w lustrze nie znaczy, że te "znajome twarze" są w rzeczywistości...
A wcielanie się w sołtysa od daru popiołu tym bardziej wskazuje na chorego człowieka...
chi chi
chi chi 8.11.2018, 19:58
Ty Maciusiu.
wazelinka
wazelinka 8.11.2018, 20:18
Tomuś - a ty teraz jakiegoś Macieja zatrudniasz, że z nim o konkurencyjnym dla brata portalu gadasz?
chi chi
chi chi 8.11.2018, 20:26
Sam siebie się pytasz? Czy UFO?
idiot
idiot 8.11.2018, 18:01
idiot nie idiot masz lepszy pomysł na ogólny idiot i oszustwa.
Cała prawda o idiotach
Cała prawda o idiotach 8.11.2018, 17:33
Bo piszą o idiotach :))))
chi chi
chi chi 8.11.2018, 17:35
Dla idiotów o idiotach :))))
:)
:) 8.11.2018, 18:54
artykuł o panu wiceburmistrzu i jego koledze a ty mówisz o idiotach?
rechot
rechot 9.11.2018, 07:47
widać dobrze wie, o kim artykuł:)

chi chi Wczoraj, 17:35 Dla idiotów o idiotach :))))
Piszę do idioty
Piszę do idioty 8.11.2018, 17:43
Żeby idiota z urzędu zrozumiał.
wiedza
wiedza 8.11.2018, 18:42
Obyś miał tylko 20% wiedzy, które posiadają urzędnicy dodam prawdziwi to by Ci łeb urwało od szyji.
?
? 10.11.2018, 23:11
widać w urzędzie mało takich, skoro były sprzedawca telefonów po roku awansuje na wicenaczelnika od inwestycji.
Jedno że geniusz, ale drugie - innych w urzędzie nie mieli? Po czterech latach?
szyI, wykRZtałcony urzędniku:):):)
szyI, wykRZtałcony urzędniku:):):) 8.11.2018, 18:53
dlatego panowie wiceburmistrzowie łby wciąż przy szyjach mają:)

wiedza Dzisiaj, 18:42 Obyś miał tylko 20% wiedzy, które posiadają urzędnicy dodam prawdziwi to by Ci łeb urwało od szyji.
Łeb
Łeb 8.11.2018, 21:33
No a jak miałeś wątpliwości w tej kwestii.
Patolog
Patolog 8.11.2018, 17:09
Witajcie w Naszej Małomiasteczkowej prozie życia! Niczym się nie różnią od poprzedników. Tacy niby uczciwi i prawi a robią to samo! PATOLOGIA!!!!!!!!!
Konkursy
Konkursy 8.11.2018, 17:59
Nie zgadzam się poprzednicy chociaż zwracali uwagę na doświadczenie i wiedzę w obsadzanych stanowiskach. Nawet znajomych do spr. na bip a teraz to jest nie potrzebne no to jest jak jest.
:):):)
:):):) 8.11.2018, 17:15
chi chi - a jak się mają różnić od poprzedników, jak oni sami są swoimi poprzednikami:)
emocjonalnie
emocjonalnie 8.11.2018, 16:27
Oni sa niestabilni
To się teraz popisali
To się teraz popisali 8.11.2018, 14:43
Śmiech na sali. Kiedyś ponoć obecnego naczelnika jedniodniowo mianowano i szybko się z tego wycofano - może i teraz należałoby choć ustawiony konkursik zorganizować 😂
JA2
JA2 8.11.2018, 14:36
Mili Państwo. Wygrał burmistrz czy nie? Nowej rady jeszcze nie ma, jest więc bezkrólewie. Trzeba wykorzystać moment i uczknąć coś z tego świeżutkiego tortu. Pan od telefonów komórkowych mógłby być na przykład naczelnikiem public relation ma wprawę, ale to śliskie i niewdzięczne stanowisko. Jego zostało zwolnione i ktoś może ( musi) na nie wskoczyć, bo urząd nie znosi próżni, np Łukasz K bardzo kompetentny(?) i usłużny bezrobotny młody człowiek od młodzieżowej rady i chyba od niczego więcej. No został jeszcze fachowiec kierowca do wzięcia trochę przed emeryturą więc do zagospodarowania np. w miejskiej straży lub jako fachowiec od nic nierobienia.
zeas
zeas 8.11.2018, 12:50
W zeasie miały być oszczędności, a zatrudniają kolejne dwie osoby na zastępce głownego księgowego. Swoją drogą od roku nikt nie chce iść do tego bajzlu na głównego księgowego. Żaden miłośnik Sawaryna nie pójdzie, bo wie ile tam jest roboty. Swoi idą tylko w stołki pier....ć
V kolumna
V kolumna 8.11.2018, 23:26
ZEAS to teraz CUW - Centrum Usług Wspólnych i chyba z 50 pracowników albo więcej z technicznymi.
Lucynka
Lucynka 8.11.2018, 16:24
A co zeas??
Pesel
Pesel 8.11.2018, 21:43
A co to jest nr Pesel. No to żart naprawdę.
skrót
skrót 8.11.2018, 16:26
Zespół Administracyjno Ekonomiczny Szkoł
Zawiedziona po wyborach
Zawiedziona po wyborach 8.11.2018, 12:42
To się urząd i wicek znowu ośmieszyli. Pewnie dumni z siebie są, że wygrali i mogą robić co im się żywnie podoba. A swoją drogą, to tych kierujących wydziałami jest więcej niż tych, którymi się kieruje (hahaha).

Pozostałe