Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Amazon - 01-30.11.2018 Pan
Amazon - 01-30.11.2018 Pan
Amazon - 01-30.11.2018 Pan

Patriotyczny przemarsz bez obstawy policji ze względu na „psią grypę”?

  • 9.11.2018, 14:22 (aktualizacja 09.11.2018 15:07)
Patriotyczny przemarsz bez obstawy policji ze względu na „psią grypę”? Patriotyczny przemarsz za barierkami.
Mieli iść ulicami, a musieli przemykać się chodnikami. Dziś 9 listopada 2018 r. w Cedyni po uroczystościach w szkole odbył się przemarsz uczniów z emblematami patriotycznymi ulicami Cedyni na plac Wolności.

Przemarsz miał odbyć się ulicami Mieszka I i Staromiejską. Policja odmówiła organizatorom swojej asysty, ponieważ policjanci poszli na zwolnienia lekarskie. Ze względu na bezpieczeństwo uczniów, nauczyciele poprowadzili pochód chodnikami. Dopiero na rynku koło fontanny mogli wypuścić 100 biało-czerwonych balonów z życzeniami dla Niepodległej Ojczyzny, bez zajmowania na chwilę rynku - nomen omen - placu Wolności, który dzięki protestującym policjantom dla manifestujących nie mógł być wolnym nawet na chwilę.

Protest policjantów jest odwołany, ale wielu policjantów z L4 jeszcze nie wróciło.

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (28)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wszędzie tak można dostać L4 z powodu "bo mi się nie chce "
Wszędzie tak można dostać L4 z powodu "bo mi się nie chce " 11.11.2018, 23:47
Tych co nie dotknęła psia grypa pojechali do Warszawy.
gnat
gnat 10.11.2018, 22:11
Może trzeba rzucać" psom" mniej" kości" to będą mieli czas na pracę!
rozwiązanie
rozwiązanie 10.11.2018, 17:29
Zaszczepić i już!
88
88 10.11.2018, 10:59
W PRL-u też nas zmuszano do takich patriotycznych przemarszów.
Niech zgadnę, obecność na marszu była obowiazkowa?
pac
pac 10.11.2018, 11:36
Chodzi ci o zmuszanie policji? Przecież to ich praca. Dzieciaki bardzo chętnie wszędzie pójdą byle nie siedzieć w ławkach.
Najbiedniejsze to te bidulki w niedzielę na stadionie. To z przemarszami był cały dzień.
Najbiedniejsze to te bidulki w niedzielę na stadionie. To z przemarszami był cały dzień. 11.11.2018, 23:49
W sobotę i niedzielę ?!
cierpliwy
cierpliwy 10.11.2018, 05:43
Popieram naszą Policję, a Wam cudowne społeczeństwo życzę, abyście pilnie potrzebowali ich pomocy, bo jak już przyjdzie ta chwila przypomnijcie sobie swoje posty i wrogie słowa
Jak nasz Leń.
Jak nasz Leń. 11.11.2018, 23:53
Jak potrzeba ich pomocy to ich nie ma bo są zajęci a jak przyjadą to godzinę po wszystkim. Ostatni raz jak kolega był u nich zgłosić przestępstwo to powiedzieli, że za mała szkodliwość i nie zarejestrowali. Podobno norma.
damulka
damulka 10.11.2018, 11:39
Ze dwa "wrogie wpisy" a paninki z policji już się obraziły?
Abc
Abc 9.11.2018, 19:25
Tragedia gorzkie żale już się zaczęły! Poszli won!!!
obywatel
obywatel 9.11.2018, 21:08
Psie do budy wracaj. Bo wczorajsze ochłapy ci zabiorą!!!!!!!!!!!
POLAK
POLAK 9.11.2018, 19:18
Słyszałem wypowiedź rzecznika z Poznania (dwa dni temu?) zwolnienia to nie jest protest. Dzisiaj słyszę,że protest będzie odwołany, policjanci będą wracać ze zwolnień. Proszę moją Rzeczpospolitą aby w majestacie prawa ukarała kłamców. Rzecznika, "chorych" lub lekarzy!!!!
P
P 9.11.2018, 16:44
Można było również poprosić o pomoc OSP.
Oo
Oo 9.11.2018, 16:36
Doskonale dano sobie radę. Autor artykułu.szuka chyba sensacji. Za przemarsz odpowiada organizator.!!!!
Aa
Aa 9.11.2018, 17:44
Ale żeś Amerykę odkrył! A kto mówi lub pisze, że nie jest?! Za organizację odpowiada organizator. A masło jest maślane .
ambrozja
ambrozja 9.11.2018, 15:24
Jak widac na zdjeciach jednak nauczyciele dali sobie radę na światłach i przejściach dla pieszych.
Niebieski kapturek
Niebieski kapturek 9.11.2018, 15:18
Grypa nie grypa spróbuj dodzwonic sie na komisariat w cedyni ...niech morduja gwalca kradna zapomnij .....i tel komorkowe podane na stronie powiatu tez nie odp ....paranoja !!!
JGSM
JGSM 9.11.2018, 17:13
A po co ty tam tak wydzwaniasz ?
może
może 9.11.2018, 17:45
Może żeby zgłosić miganie się na L4
PIES Z CEDYNI
PIES Z CEDYNI 9.11.2018, 15:17
NAWET GDYBY BYLI T I TAK BY NIE MOGLI ZABEZPIECZAĆ BO TAKI PRZEMARSZ MUSI SPEŁNIAĆ WYMOGI OD ZARZĄDCY DROGI A W CEDYNI ZAWSZE JEST Z TYM PROBLEM WIĘC ZACZNIJMY OD ORGANIZATORA
zagrypiony
zagrypiony 9.11.2018, 15:23
Spałować organizatora!
rozczarowana
rozczarowana 9.11.2018, 15:10
Chyba pierwszy raz jest tak, że policja nie zabezpiecza w Cedyni imprezy. Ta burmistrz Kotowicz to już nic nie potrafi załatwić.
L4
L4 9.11.2018, 15:01
Może bali się narodowców z podstawówki?!
ideał sięgnął bruku
ideał sięgnął bruku 9.11.2018, 15:00
Niech się młodzież uczy patriotyzmu od policjantów :))))))))))
Pytek
Pytek 9.11.2018, 14:47
Czy przedstawiciele zusu robili kontrole w domach "chorych" policjantow???
heh
heh 9.11.2018, 14:59
Może nie chcieli być spałowani?
wstyd i za was granatowi
wstyd i za was granatowi 9.11.2018, 14:46
Widocznie "patrioci" z policji inaczej rozumieją patriotyzm, jako wolność do protestowania, chodzenia na zwolnienia lekarskie za co mają dostać 100 procent wartości poborów.
mama
mama 9.11.2018, 14:37
to jest skandal

Pozostałe