Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Amazon - 01-30.11.2018 Pan
Amazon - 01-30.11.2018 Pan
Amazon - 01-30.11.2018 Pan

Po co byli Geblewicz z Dudar u Grzywińskiej

  • 9.11.2018, 18:55 (aktualizacja 09.11.2018 22:31)
  • UG Stare Czarnowo
Po co byli Geblewicz z Dudar u Grzywińskiej UG Stare Czarnowo
Stadion sportowy w Kołbaczu doczekał się kolejnego etapu modernizacji. Zakres tegorocznych prac obejmował montaż piłkochwytów, wymianę oświetlenia, wiat stadionowych dla zawodników i służb medycznych oraz zakup tablicy informacyjnej. Remont kosztował Urząd Gminy Stare Czarnowo 40 tys. zł.

Dalsza poprawa stanu kompleksu sportowego w Kołbaczu była możliwa dzięki umowie podpisanej w czerwcu 2018 roku przez marszałka województwa Olgierda Geblewicza i wójt Marzenę Grzywińską. Koszt inwestycji to 40 tys. zł. Wsparcie z budżetu Urzędu Marszałkowskiego wyniosło 20 tys. zł.

Zakres tegorocznych prac obejmował montaż za bramką na płycie głównej piłkochwytów, dzięki czemu oddzielone od siebie zostało boisko główne i płyta boczna. Ponadto wymieniono wiaty stadionowe dla zawodników, zamontowano wiatę dla służb medycznych oraz oświetlenie. Zmianie uległ teren przed szatniami, a także zakupiona została tablica informacyjna.

- Każda zmiana na obiekcie sportowym w Kołbaczu jest cenna, bo stadion spełnia role centrum sportowo-edukacyjno-rekreacyjnego. Obiekt piłkarski wraz z zapleczem służy do organizowania rozgrywek sportowych, nie tylko dla mieszkańców miejscowości czy piłkarzy, ale dla całej społeczności gminy Stare Czarnowo - akcentowała wójt Marzena Grzywińska.

Obiekt w Kołbaczu powstał w latach 70. XX wieku. Na jego terenie znajduje się boisko główne i płyta boczna, z którego głównie korzysta klub piłkarski Zootechnik Kołbacz. Przed rokiem 2015 na stadionie nie były prowadzone kompleksowe prace naprawcze, modernizacyjne czy konserwacyjne. Od trzech lat ze środków własnych Urząd Gminy Stare Czarnowo przeprowadza regularne remonty. Udało się dotąd wyrównać płytę główną boiska, zamontowano automatyczny system nawadniania boiska, wyremontowano szatnię i uzupełniono brakujące siedziska na trybunach.

UG Stare Czarnowo

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gtyfiniak, ale nie M. W.
Gtyfiniak, ale nie M. W. 14.11.2018, 14:28
W tym Stary Czarnowie to gmina z Panią Wójt na czale bez przerwy działa na wysokich obrotach - nie ma żadnejj przerwy i znów kasa z zewnątrz. Na szkolenie do Starego Czarnowa - jak należy pisać Wnioski o pozyskanie funduszy Unijnych - do gminy Panie i Panowie - grtulacje, ąż śię chce czytać .
Z Kołbacza Jola
Z Kołbacza Jola 12.11.2018, 19:48
No i właśnie ubili dobry interes dla Gminy - dołożyli kasy. Dziękujemy, każda złotówka się liczy Pani Wójt - gratulujemy pozystania 20.tys. zł. na inwestycje sportową w Kołbacxzu.
Znany i sznowany mieszkaniec
Znany i sznowany mieszkaniec 12.11.2018, 17:46
Wiadomo kto to Kiero - ten, który nie przeszedł na Radnego lub Wójta . Szkoda waszego czasu i waszych wpisów 5 lat pokaże co P. Wójtowa zrobi dla Gminy ze swoimi Radnymi, których ma 11 - i tyle na ten temat. Żal ściska .... ? kolego A. Ł i K.M. wasz czas już minął bezpowrotnie i tyle na ten temat.I całe szczęście dla Gminy.
odpowiedź na tytuł
odpowiedź na tytuł 11.11.2018, 12:28
Po co? Ubić dobry interes dla gminy.
Kiero
Kiero 11.11.2018, 12:06
Tak czy siak 40 % mieszkancow nie chcialo obecnej wojtowej. Tych ludzi wypadało by szanować lizusy.
słownik
słownik 12.11.2018, 13:37
"Wypadałoby" - pisownia łączna. Polecam lekturę słownika.
porozmawiajmy o faktach
porozmawiajmy o faktach 11.11.2018, 20:55
Oficjalne wyniki mówią zupełnie co innego. Pani wójt ponad 67%, kontrkandydat niecałe 33%. Różnica ponad 600 głosów. Gdzie te 40% Kiero? O ilości wprowadzonych radnych nawet nie wspomnę, bo wynik jest jeszcze wyższy na korzyść komitetu pani wójt.
kpt Wagner
kpt Wagner 10.11.2018, 16:08
Po co byli Geblewicz z Dudar u Grzywińskiej
To są pytania, na które nie oczekuję odpowiedzi, te odpowiedzi znam, a nawet gdybym ich nie znał, to i tak by mnie nie interesowały, jak zresztą i pytania. Znam wszystkie możliwe pytania i wszystkie odpowiedzi; i jeśli mimo to je zadaję, to dlatego, że jest to, niestety, mój obowiązek. Zrozumieliście? Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss. Zrozumieliście?
porozmawiajmy o faktach
porozmawiajmy o faktach 10.11.2018, 11:32
O poprzednikach wszyscy zdążyli już zapomnieć, ponieważ po ostatniej klęsce w wyborach samorządowych praktycznie odeszli w samorządowy niebyt. A nasza wójtowa razem ze współpracującymi radnymi nadal dbają o rozwój naszej gminy.
He
He 10.11.2018, 08:32
Boisko i trybuny zbudowali poprzednicy....a ona jak zwykle sie chwali
kazek
kazek 10.11.2018, 00:28
Na korty powinni Sawarynowi dać.
szkoda forsy
szkoda forsy 10.11.2018, 09:39
A Sawaryn puści w bezprzetargową dzierżawę za którą jeszcze gmina miała płacić nie wiadomo ile forsy?
Marek
Marek 9.11.2018, 22:58
Stare zdjęcia, to już było pół roku temu....
wesołek
wesołek 9.11.2018, 22:21
POpaprańce to takie śmieszne ludziki.
Fakt
Fakt 9.11.2018, 20:47
Maga inwestycja smiechu warta jak ta grzywinska i dydarowa.
Fakt
Fakt 10.11.2018, 17:10
Nie masz pomysłu na własny nick?
smutek
smutek 9.11.2018, 22:43
Jak to możliwe, że w Starym Czarnowie za niewielkie pieniądze potrafią zrobić tak dużo a w Gryfinie wydają grube miliony na głupoty?
Dlaczego za 40 tysięcy boisko tak wygląda? A korty w Gryfinie tylko niszczeją i służą do wyciągania kasy na dziwne dzierżawy?
porozmawiajmy o faktach
porozmawiajmy o faktach 9.11.2018, 22:10
Zazdrość to bardzo przewrotne uczucie. Może dodać siły i otuchy lub pozbawić człowieka resztek rozumu. Sporo przed tobą pracy, aby wykorzystać owe uczucie na swoją korzyść, ale nie poddawaj się.
smutek
smutek 9.11.2018, 22:44
Zazdrość nie dodaje siły ani otuchy. Ale widać ktoś na widok stadionu remontowanego za małe pieniądze patrzy na korty w Gryfinie, które niszczeją, bo trzy lata temu Sawaryn z Nikitińskim wydzierżawili je prywatnej firmie i mieli płacić dużo więcej niż tu na cały remont....
marek
marek 9.11.2018, 21:58
Nazwiska piszę się z dużej litery gamoniu a jak potrafisz więcej załatwić to do roboty trolu
smutek
smutek 9.11.2018, 22:45
Phi – w Gryfinie taka inwestycja trwałaby dwa lata i kosztowałaby 10 milionów...
z Gm. St. Czarnowo - mieszkaniec
z Gm. St. Czarnowo - mieszkaniec 9.11.2018, 20:16
Też bym widział P. Dudar Starostą Powiatu - bardzo obrotna i konkretna Kobieta. Duzo pomogła załatwić funduszy zewnętrznych dla gminy i ciągle Ją widać na terenie naszej Gminy.
awe radud
awe radud 10.11.2018, 12:02
he he jedyna prawdziwe słowo to obrotna
Spostrzegawcza mieszkanka
Spostrzegawcza mieszkanka 9.11.2018, 20:07
No i proszę stara i nowa Pani Wójtowa działa bez żadnej przerwy - o takiego Wójta nam chodziło w naszej gminie Brawo P. Wójt.
Z autopsji. Burmiszcz zniknął. Pono chory. Kontrolę z ZUS mu wysłać.
Z autopsji. Burmiszcz zniknął. Pono chory. Kontrolę z ZUS mu wysłać. 9.11.2018, 22:25
Za to w Gryfinie zastój. Na budowie słynnej hali dziura pod sławojkę i nic się nie dzieje. A miał być kibelek za 14 milionów.
kluks
kluks 9.11.2018, 19:18
Witamy panią starostę!
Wyborca
Wyborca 9.11.2018, 22:55
Gdzie chcesz ja witac. Chyba na dworcu. Ale pokazuwa.

Pozostałe