Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Amazon - 01-30.11.2018 Pan
Amazon - 01-30.11.2018 Pan
Amazon - 01-30.11.2018 Pan

Ostatnia sesja w Baniach

  • 9.11.2018, 20:51 (aktualizacja 09.11.2018 22:28)
Ostatnia sesja w Baniach
Dziś 9 listopada 2018 r. odbyła się w bieżącej kadencji ostatnia sesja Rady Gminy w Baniach. Choć radni podejmowali jeszcze uchwały, jak np. zmiany w budżecie na ten rok, to myślami byli zupełnie gdzie indziej. Najwięcej czasu zajęły podziękowania za pracę w VII kadencji Rady Gminy Banie.

Każdy dostał upominek...

Zdjęcia (10)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kolo
Kolo 11.11.2018, 17:59
Właśnie niektórzy radni nie mogą się pogodzić z przegrana i teraz będą komentować ile wlezie i oczerniac na każdym kroku przepraszam a kto to adwokat jest nowego wójta ludzie ogarnijcie się i pogodzcie się już z wyborami.
radny bezradny
radny bezradny 11.11.2018, 18:25
Teraz nie pora szukać wymówek
Fakt, że skończyło się,
Dziś przyszedł inny, i lepszy ode mnie
I wraz z Tobą skradł szczęście me.
Jedną mam prośbę, może ostatnią,
Pierwszą od wielu lat,
Daj mi tę jedną niedzielę,
Ostatnia niedzielę,
A potem niech wali się świat.

To ostatnia niedziela,
Dzisiaj się rozstaniemy,
Dzisiaj się rozejdziemy
Na wieczny czas.
To ostatnia niedziela,
Więc nie żałuj jej dla mnie,
Spojrzyj czule dziś na mnie
Ostatni raz.

Będziesz jeszcze dość tych niedziel miała,
A co ze mną będzie, któż to wie...

To ostatnia niedziela,
Moje sny wymarzone,
Szczęście tak upragnione
Skończyło się.
Po co?
Po co? 11.11.2018, 10:26
Najlepszy występ dał adwokat nowego wójta. Zażenowanie i śmiech, kiedy Andrzej próbował usprawiedliwić kolegę. Haha.
Pih
Pih 11.11.2018, 23:02
Bardziej żenujące są nieudolne oskarzenia Lesiewicza, ktore trzeba prostowac. A to kto je prostuje nie jest wazne.
bonobo
bonobo 11.11.2018, 23:08
A kto oskarżał Lesiewicza?
.
. 11.11.2018, 12:55
Kto z radnych nie pogodził się jeszcze z porażką?
,,,
,,, 11.11.2018, 14:03
Raczej wszyscy...
diaboili
diaboili 11.11.2018, 10:33
A kto jest adwokatem nowego wójta?
zawsze na tak
zawsze na tak 10.11.2018, 10:25
Niektórzy, jak przewodnicząca, teraz się przefarbowali.
Wiktor
Wiktor 13.11.2018, 16:46
ciężko mówić, że się "przefarbowała', jeżeli obecna wójt nie startowała. Chyba że wszyscy od obecnej wójt musieli startować od p. Małgorzaty. Jeżeli tak, to tylko to potwierdza, że przewodnicząca ma własne zdanie.
Janek ,
Janek , 10.11.2018, 21:53
nawet nie wiesz jak wygląda przewodnicząca ,Ale głupoty potrafisz wypisywać .
ngo no
ngo no 11.11.2018, 10:34
On chyba nie pisze o kolorze włosów ale przynależności organizacyjnej, takiej zawsze bliżej korytka...
Gryfinianin
Gryfinianin 10.11.2018, 07:40
Idę do WC podnoszę klapę , i co ?? A w środku kto ??? Jak myślicie ???? Redaktorku , nie ośmieszaj się tymi dwoma Fotami !!!!
lustro wody:)
lustro wody:) 10.11.2018, 10:30
Paweł Nikitiński...
K
K 10.11.2018, 08:05
Weź wyluzuj. Pewnie termin publikacji jest. Po co ta histeria. Idziesz do WC i widzisz tam igryfino no to uzalezniony jesteś od neta.
czerwony jak burak
czerwony jak burak 10.11.2018, 10:19
Kampania mu się jeszcze nie wyszumiała. Już pytań mu nie zadawają, więc fiksuje
Znam cię facet jeszcze z czasów Zbyszka. Jesteś zero.
Znam cię facet jeszcze z czasów Zbyszka. Jesteś zero. 9.11.2018, 22:15
ZGODA CZY ZDRADA ? Nie ma dla niego miejsca nigdzie.
memento mori
memento mori 10.11.2018, 10:20
Arek wiadomo, że mściwy jesteś, ale nie jesteś panem życia albo śmierci.
Darwin
Darwin 10.11.2018, 10:24
A ja tam trzymam za niego kciuki, bo jestem za tym niech wygra zwierz bardziej bezwzględny i żarłoczny

Pozostałe