Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Amazon - 01-30.11.2018 Pan
Amazon - 01-30.11.2018 Pan
Amazon - 01-30.11.2018 Pan

BMW nie ustąpiło pierwszeństwa i uderzyło w motorower

  • 10.11.2018, 18:49 (aktualizacja 11.11.2018 01:26)
BMW nie ustąpiło pierwszeństwa i uderzyło w motorower fot. ilustracyjne
-Przybyli na miejsce zdarzenia policjanci stwierdzili, iż kierujący pojazdem marki BMW, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącej motorowerem. W wyniku zderzenia się pojazdów kierująca motorowerem przewieziona została do szpitala w Dębnie na dalsze konsultacje medyczne – informuje nas Marcin Karpierz, rzecznik prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

Do zdarzenia doszło dziś 10 listopada 2018 r. około godz. 11 w Moryniu na skrzyżowaniu ulic Odrzańskiej i Świerkowej. Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję drogową. Kobietę, po wykonaniu badań w dębnowskim szpitalu, zwolniono do domu.

Postępowanie w sprawie prowadzi Komisariat Policji w Chojnie.

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

c
c 12.11.2018, 10:39
dziwne ze to nie mercedes z morynia tylko bmw
mirek z zafiry
mirek z zafiry 12.11.2018, 17:56
co masz pajacu do mercedesa czy audi. szybko nie zawsze znaczy niebezpiecznie. znalazl sie kolejny niespełniony stroz prawa.
pajac z pksu
pajac z pksu 14.11.2018, 13:36
szybko nie zawsze znaczy niebezpiecznie muszę to zapamiętać. Dobre Mirku
pamiętam
pamiętam 11.11.2018, 16:04
Burmistrz obiecał ze tam będa spowoalniacze i co?
oburzony
oburzony 11.11.2018, 11:05
Przepraszam, jaka policja "prowadzi postępowanie,, poważne zdarzenie drogowe, nie będąc obecna przy nim? Na podstawie zdjęć? W czwartek podpisane porozumienie, w piątek ich nie widać.Strażacy też z karteluchem za szybą/protestanci/Co to ku...jest?Wszyscy ci co nakazali nie karać, za poważne naruszenie prawa, powinni podać się do dymisji.Kto teraz obliczy straty, utrzymywania pasibrzuchów, przez całą tę akcję?
wiadomo kto winien
wiadomo kto winien 11.11.2018, 11:00
Jak wyjechał z podporządkowanej to jego wina, proste
rymowanka o BMW
rymowanka o BMW 11.11.2018, 10:45
Będziesz Miał Wypadek,
bo Burak Ma Wózek!
Magda
Magda 11.11.2018, 11:30
Burak to napisał ten komentarz!
Chojna
Chojna 11.11.2018, 12:31
Pan Michał Burak to szanowany mieszkaniec, który kolejny raz został wybrany radnym w Radzie Miejskiej w Chojnie!
Świadek
Świadek 11.11.2018, 09:28
Panie redaktorze skoro pisze już pan jakieś artykuły na swoim portalu, to niech zdjęcia będą z danego zdarzenia a jeśli pan ich nie ma to niech pan nie wstawia żadnego. Auto bylo koloru czarnego a skuter był czerwony, a ta kobieta miała gumowce, bo jechała do lasu, a nie jak na zdjęciu jakieś męskie adidasy. I jak mozna wierzyć w pańskie artykuły, które niekiedy pisane są niezgodnie z prawdą. A z tym zdjęciem to już przesada.
świadek idiota
świadek idiota 11.11.2018, 10:37
Przecież zdjęcie jest podpisane! Czym się różnią męskie adidasy od damskich?

A treśc naprawde jest neizgodan z prawda bo napisał prawie cały artykuł policjant :)))))))))))
Emc2
Emc2 11.11.2018, 08:28
To już BMW robią w kooperacji z VW. Co za zdjęcie.
tunnigowiec
tunnigowiec 11.11.2018, 10:45
Dobry tunning nie jest zły :)))))))
OSP2
OSP2 10.11.2018, 23:50
a Jaworski TIREM też jechał tą drogą?
Sam
Sam 10.11.2018, 22:34
Pouczono sierotę ? Za nie zatrzymanie się na znaku stop od razu przerwany egzamin na prawo jazdy.
Gość
Gość 10.11.2018, 22:27
Drodzy współużytkownicy dróg - piesi, jest paskudna widoczność. Jesteście ubrani na ciemno, nie macie żadnych odblasków i zwyczajnie Was nie widać. Wczoraj o godz. 17 przede mną nagle nie wiadomoe skąd wyrósł na pasach pieszy. A rozejrzałam się czujnie przed pasami. Był ubrany na czarno. Wczesniej w ogóle nie był widoczny, dopier0 jak znalazł się w snopie świadeł samochodu to go zobaczyłam. Na szczęście zawsze przed pasami zwalniam.
BNU
BNU 10.11.2018, 21:48
aż gruba z butów wyskoczyła!!!
Oni
Oni 11.11.2018, 09:29
Zastanów się co piszesz.
micha
micha 10.11.2018, 22:28
To nie mógł tak zrobić, żeby nie uderzył, tylko zrobił tak, że uderzył?
ciemne z pianką
ciemne z pianką 10.11.2018, 19:16
BMW i wszystko jasne.
Magda
Magda 11.11.2018, 00:59
Proszę nie przesadzać. Kolejny raz napisze.. Marka pojazdu nie jest winna. Wina jest pseudo kierowców.
sorry
sorry 11.11.2018, 01:56
Magda co prawda to prawda, ale jednak ta markę upodobał sobie pewien typ ludzi. Niestety...
ewa
ewa 11.11.2018, 11:20
Ale jesteś ograniczony a może to zazdrość bo nie stać cię na taką markę w nowszym modelu .

Pozostałe