Mrówka podminowana

Mrówka podminowana
Szybko przebiegają prace na placu budowy przy ul. Łużyckiej, gdzie prawdopodobnie powstanie sklep budowlany Mrówka. Podczas układania kabla energetycznego w ziemi robotnicy znaleźli pociski moździerzowe. Roboty przerwano na kilka godzin. Do Gryfina przyjechał patrol saperski.
Saperzy wykopali dwa pociski moździerzowe i drewnianą skrzynkę. Inwestor Jarosław Grzegorek zapowiedział, że zostanie sprawdzony również teren wokół budowy. 
Admin Admin
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

patriota lokalny
patriota lokalny 29.03.2014, 07:21
Niech powstanie całe mrowisko, a ja i tak będę kupował na Rapackiego.
Mariolka
Mariolka 5.12.2013, 22:13
Popieram wpis poniżej.
www.gryfino
www.gryfino 5.12.2013, 19:44
Intermarche, Bricomarche, Netto, Biedronki, Żabki, Lewiatan, Lidl, Black Red White, Media Ekspert, Mrówka... nie są problemem Gryfina, różnorodność oferty to dla klientów lepsza jakość życia. Problemem jest: brak alternatywnej drogi dla Łużyckiej, fatalna jakość dróg na osiedlu północ, brak inwestorów i nowych miejsc pracy, jako alternatywy dla zmniejszenia miejs pracy w elektrowni, brak parkingów i miejsc pod garaże, brak czytelnych decyzji - co dalej z targowiskiem gminnym oraz co dalej ze zdewastowanym mieniem gminy w b.sanatorium, brak mieszkań socjalnych i niezreformowana sieć oświatowa.
Reszta to tematy zastępcze.
Mloda emigracja
Mloda emigracja 5.12.2013, 13:38
No są, przepraszam!
Mloda emigracja
Mloda emigracja 5.12.2013, 13:16

Co się dzieje, komentarze usunięto/ Cezura czy co?


 


Nie sugeruj nieprawdy. Nic nie usuwałem. Widocznie napisałeś komentarz pod innym artykułem.administrator

xp
xp 5.12.2013, 12:32
~hmmmm | 04.12.2013, 17:51 x
Wścibscy to byli radni w 2007 roku jak pytali dlaczego firma Masters w której pracowała córka burmistrza wygrała przetarg na budowę boiska za 3,8 mln , dlaczego firma miala aneksowane umowy i niedotrzymuje terminów wykonania robót.:)))





















komuna wróciła!
komuna wróciła! 4.12.2013, 23:49
Widać kogo boli, że nie miał "wpływu" na budowę :D
Scherlok Holmes
Scherlok Holmes 4.12.2013, 23:32
Czyjeś powodzenie zawsze w oczy kuło i dlatego lepiej być wizjonerem w wyświechtanym prochowcu i nie obnosić się ze swymi milionami. Po co inwestować i pomnażać kapitał tworząc miejsca pracy i wpływać na spadek cen, skoro można go schować na koncie i liczyć odsetki.
pszczołowaty
pszczołowaty 4.12.2013, 22:17
A bzykać się chce...
konio
konio 4.12.2013, 20:58
-Co jest pracowitsze: mrówka czy pszczoła?

-Mrówka bo nie bzyka.
gość
gość 4.12.2013, 19:40
i tak nikt tam nie będzie chodził i kupował
teoretyk praktyczny
teoretyk praktyczny 4.12.2013, 19:23
do wampirzycy: Owszem rodzeństwo może robić co chce, oczywiście w granicach prawa. Gorzej jak jedno z rodzeństwa zaczynałoby się staraź aby nie powstał inny sklep wielkopowierzchniowy.
rodzina
rodzina 4.12.2013, 18:36
Jaka szkoda że burmistrz nie krzyczał głośno kiedy firma Masters w Gryfinie boisko budowała :)))) No ale już firma zbankrutowła więc zapomniał:)))
maniek
maniek 4.12.2013, 18:22
nareszcie ~EMKA. powodzenia

a w Gryfinie z poziomu magla coraz łatwiej bzdurzyć nie tylko na tym portalu
maniek
maniek 4.12.2013, 18:22
nareszcie ~EMKA. powodzenia

a w Gryfinie z poziomu magla coraz łatwiej bzdurzyć nie tylko na tym portalu
EMKA
EMKA 4.12.2013, 18:15
?MRÓWKA PSB "Grupa Polskie Składy Budowlane S.A. z siedzibą w Wełeczu k/Buska-Zdroju, działa na rynku od 14 lat, jest największą i najszybciej rozwijającą się siecią hurtowni materiałów budowlanych oraz marketów dom i ogród w Polsce. Obecnie Grupa zrzesza ponad 300 małych i średnich, rodzinnych firm z terenu całej Polski, które prowadzą handel w ponad ponad 420. składach budowlanych, w 127 marketach PSB-Mrówka oraz w 16 centrach handlowych PSB-Profi. W placówkach tych pracuje ponad 10 tysięcy osób." Gryfiński przedsiębiorca na prywatnym gruncie, za prywatne pieniądze , bez zmian w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod prywatne interesy , bez wykupu prywatnych działek pod drogi gminne, bez zleceń i zamówień z gminy Gryfino - buduje prywatny market budowlany , który będzie funkcjonował w ramach Polskich Składów Budowlanych . Nie zabiega o miejsca pracy dla członków swojej rodziny w jednostkach gminy, tylko sam je tworzy, przy okazji tworząc miejsca pracy dla ok. 30 osób. Szkoda, że przez 11 lat rządów HP nie powstały nowe miejsca pracy dla jakiejkolwiek grupy Gryfiniaków. Kupcy na gryfińskim targowisku nie handlują materiałami budowlanymi. Na końcu Gryfina nie powstaje żadna ?konkurencja? ona powstaje tylko w głowach złośliwców .Prywatna Mrówka powstała szybciej niż Gminne Targowisko , którego problemów HP nie rozwiązał od 2002r. Dzisiaj, HP za plecami radnej - plotkuje na temat przedsiębiorcy, który niczego od burmistrza tego miasta nic chce. Jaki burmistrz , takie komentarze. Poziom magla, niestety?
HP
HP 4.12.2013, 18:01
E to jak swój tutejszy buduje to na kopertę nie ma co liczyć :-(
hmmmm
hmmmm 4.12.2013, 17:51
hmmmmm! ten zaradny ...musi jakiś wścibski i złośliwy tutejszy patriota!
wampirzyca
wampirzyca 4.12.2013, 16:59
A czekałam kiedy pojawią się takie wpisy jak ten zaradnego.:)
Nie uwierzycie od kogo dowiedziałam się, że inwestorem jest Pan Grzegorek, ale napiszę...
brzmiało to mniej więcej tak:
"Ten market buduje brat radnej Ewy De La Torre, Pan Grzegorek. Co tam będzie, to nie wiem" - powiedział burmistrz Henryk Piłat jakieś 1,5 miesiąca temu.:))))
Pytanie:
Czy rodzeństwo radnych nie może być inwestorem na swoich gruntach, na których MPZP przewiduje taką możliwość?:)
zaradny
zaradny 4.12.2013, 16:23
fox zapytaj radną Ewę De la Torrę bo to jej brat buduje i to jej dawny zakład pracy.
fox
fox 4.12.2013, 16:09
A gdzie ten sklep konkretnie się buduje??? Bo buduje się tak szybko że nie zauważyłem :)
Pietrek z Rancha
Pietrek z Rancha 4.12.2013, 15:45
Do Gryfina przyjechał patrol saperski.
Zapomnieli o patrolu Rutkowskiego,oni by wyniuchali czyje te pociski mozdziezowe.
Mieeeeeetek
Mieeeeeetek 4.12.2013, 15:40
Może to konkurencja kupców.

Pozostałe